Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

A jest coś ciekawego w tym banku? Jak przejde Nisje w którą gram(twierdza mrocznych gór? nie pamiętam nazwy) to się chyba zabiore za ten bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otworzyłem bankowe pieczęcie będąc na bodajże 45 levelu - i zarówno dla mnie, jak i moich bohaterów, ekwipunek tam znaleziony był niewiele wart - ogólnie to był tam sam crap i shit ;)
ale warto zrobić, bo nikt chyba nie lubi, jak ma jakieś niewykonane zadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na 46, prawie 47:P. Tak, nie lubie jak mam zajęty dziennik. O teraz sobie przypomniałem, gdzie można znaleść kryształy arii dla tego ifryta? 2 znalazłem, ale nie wiem skąd. A jak z sercami? Opłaca się mu dać ich 3?? Bo tych akurat mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arii nie znalazłem 3 sztuk - miałem 2, a potem jakoś mi sie w Spellfa odechciało grać.
nakarmiłem go na razie 1 sercem - znalezionym przy ciele jakiegoś giganta w bodajże Rozpalonych Kamieniach (mogę sie mylić) - więcej serc nie udało mi sie znaleźć, pomimo tego ,że byłem już w Kryptach Zegarowych.

możliwe, że kryształem arii jest też Róża (bodajże nazywa sie Szafirowa) - otrzymujesz ją Władcy Marionetek (jeżeli nie zabiłeś Setha Dundreda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm Seth Dundred? Nie kojarze takiego imienia:P. jak wspomniałes o lalkach, mam kilka lalek Hadeko, chyba 2 menot, 2 cienie i chyba jeszcze coś. Na co mi one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dzienniku masz zadanie, żeby znaleźć wszystkie lalki Hadeko (chyba 5 albo 6) - wtedy w Mieście Dusz możesz rozegrać partię Hadeko z Zerbo, Bogiem Oszustów. potem dostaje sie coś w nagrodę, ale jak pisałem nie skończyłem Spellfa.

Seth Dundred to skrytobójca z ZŚ - pomaga ci zlikwidować przywódcę obozu Pięści.
a Władca Marionetek to przywódca gildii skrytobójców w Empyrii - ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć, kiedy można do niej przystąpić... ;)
poczekaj na Fumiko, on na pewno będzie pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 18:14, Azrathel napisał:

poczekaj na Fumiko, ona na pewno będzie pamiętać.


ONA, ONA!! pomyliłem sie!!

sorry za duble-spama (takie combo) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:16, Przemo236 napisał:

W której planszy moge zdobyc krew demona i kamien wiecznego ognia?

Dwie fiolki rzucają zwłoki imiennego demona (coś jak Arch) w Mulandirze. Kamienie wiecznego ognia mają smoki - w Farlonowej Nadziei - Fyrmir i ten drugi i o ile pamięć mnie nie myli to 3-4 misji - ten smok ma szron arii dla kupców i właśnie kamień wieczneg o ognia, w którejs obok misji kamień wiecznego ognia ma ognisty szkielet (tam gdzie trzeba było zdobyć 5 głów przywódców pięści).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:14, Azrathel napisał:

w dzienniku masz zadanie, żeby znaleźć wszystkie lalki Hadeko (chyba 5 albo 6) - wtedy w Mieście
Dusz możesz rozegrać partię Hadeko z Zerbo, Bogiem Oszustów. potem dostaje sie coś w nagrodę,
ale jak pisałem nie skończyłem Spellfa.

Ciekawe, bo nie mam takiego zadania w dzienniku:P. A kto daje to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz udać sie do Miasta Dusz, przedrzeć sie przez nie (w tym i pokonać Gnomię) i dotrzeć do wielkiej planszy do Hadeko, mieszczącej sie na północy mapy - tam stoi Zerbo, Bóg Oszustów - i wyjaśnia ci zasady Hadeko, po czym proponuje zebranie lalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:29, Aragi napisał:

> W której planszy moge zdobyc krew demona i kamien wiecznego ognia?
Dwie fiolki rzucają zwłoki imiennego demona (coś jak Arch) w Mulandirze. Kamienie wiecznego
ognia mają smoki - w Farlonowej Nadziei - Fyrmir i ten drugi i o ile pamięć mnie nie myli to
3-4 misji - ten smok ma szron arii dla kupców i właśnie kamień wieczneg o ognia, w którejs
obok misji kamień wiecznego ognia ma ognisty szkielet (tam gdzie trzeba było zdobyć 5 głów
przywódców pięści).


A to nie czasem był Władca Szkieletów? Znam to miejsce, ale tam było kilka szkieletów i ich pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:14, Azrathel napisał:

(...) potem dostaje sie coś w nagrodę,

Za wygraną dostaje się chyba całkiem dobry hełm, za przegraną klejnot.

Dnia 27.11.2006 o 18:14, Azrathel napisał:

a Władca Marionetek to przywódca gildii skrytobójców w Empyrii - ale za cholerę nie mogę sobie
przypomnieć, kiedy można do niej przystąpić... ;)

Do gildii skrytobójców nie da się przystąpić, ale można wykonać dla nich jedno zadanie. Staje się to możliwe chyba dopiero po wizycie w Kryptach Zegarowych. Co do twojego wcześniejszego posta - róża, którą otrzymasz w nagrodę nie jest kryształem arii, to tylko taka pamiątka, którą chyba zresztą da się sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyciągałeś wszystkie z obelisków na Zwodniczych Bagnach i Shal''Dun? W Tirganach jest kupiec, który sprzedaje monety, ale dopiero po wykonaniu misji i uratowaniu elfiej czarodziejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 08:55, Treant napisał:

Powyciągałeś wszystkie z obelisków na Zwodniczych Bagnach i Shal''Dun? W Tirganach jest kupiec,
który sprzedaje monety, ale dopiero po wykonaniu misji i uratowaniu elfiej czarodziejki.

Z obelisków???? To tam można zdobyć jakieś monety???? W zwodniczych Bagnach jest obelisk ale nie wiedziałem że tam mozna zdobyć monety, tak samo w Shal. Napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:04, arti.uki napisał:

Z obelisków???? To tam można zdobyć jakieś monety???? W zwodniczych Bagnach jest obelisk ale
nie wiedziałem że tam mozna zdobyć monety, tak samo w Shal. Napisz coś więcej.

Wrzucasz monetę i przy jakiejś kombinacji - 1, 2 itp. dostajesz monetę czaszki - działa tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się