Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Brawo. Ja nawet nie będę się przyznawał gdzie utknąłem. Z powodu... słabego komputera. Podczas większych bitew odczuwam niedosyt fps''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już prawie wszystkie fragmenty tego kolorowego szkiełka, ale nie wiem gdzie znależć fragment zimowy.W opisie zadania pisze że mam iść na wschód do jakiejś bruzdy.Nie wiem tylko na wschód jakiej krainy.Powiedzcie mi gdzie mam szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:50, Król Jabol napisał:

Znalazłem już prawie wszystkie fragmenty tego kolorowego szkiełka, ale nie wiem gdzie znależć
fragment zimowy.W opisie zadania pisze że mam iść na wschód do jakiejś bruzdy.Nie wiem tylko
na wschód jakiej krainy.Powiedzcie mi gdzie mam szukać!

Na wschód od Mulandiru... Jest brama na północnym wschodzie, musisz za nią przejść i dostać się do portalu do bruzdy. Tam będzie Talia Storm z zimowym fragmentem... i horda demonów, których nie pokonasz do końca za nic w świecie, chyba że wrócisz tam kilka poziomów wyżej (może na 26 lub 27 poziomie) i z silnymi runami. Będzie sporo biegania i wycinania małych oddziałów... za to bazy lepiej zostawić w spokoju.

Z resztą... nie psuję niespodzianki, poradzisz sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na północnym wschodzie Mulandiru o ile sie nie myle stoi strażnik, który chce ode mnie te fragmenty.Co do tych demonów, to jeśli to te badziewia co sie błąkają po całym Mulandirze, to nie będzie problemów.

PS czy znajde tam krew demona?Potrzebuje do kilku questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:58, Król Jabol napisał:

Na północnym wschodzie Mulandiru o ile sie nie myle stoi strażnik, który chce ode mnie te fragmenty.Co
do tych demonów, to jeśli to te badziewia co sie błąkają po całym Mulandirze, to nie będzie
problemów.

PS czy znajde tam krew demona?Potrzebuje do kilku questów.


Demony są silniejsze niż te w mulandirze... niektóre bez porównania silniejsze... a strażnik jest bardziej na środku niż brama... idź najdalej na wschód jak się da a potem na północ.

Krew demona... Jedna fiolka jest w jednym demonie w mulandirze (taki co ma imię... chyba gdzieś na zachodzie jest) a druga w takim władcy demonów właśnie w bruździe... Możliwe, że było tego więcej, ale nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujuje mnie taka rzecz. Czy PDki które zdobywa awatar, dostaje on/ona za każdego wroga zabitego przez Dowolnego żołnierza z jego armii cz też liczą się tylko te stworki którym własnoręcznie przyłoży, czy też jest tak że za stworka zabitego przez żołnierza dostaje tylko część PDków. Nurtuje mnie ta kwestia chyba jeszcze od pierwszego podejścia do Spellforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie dostajesz za wszystkie zabite potwory - niezależnie kto je zabił, czy awatar, czy bohater, czy jednostka. Nie ważne też jak wielka jest odległość je dzieląca. Jest jednak ciekawe, że za ciągłe zabijanie tych samych wrogów dostajemy coraz mniej doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:59, Hubi Koshi napisał:

Interesujuje mnie taka rzecz. Czy PDki które zdobywa awatar, dostaje on/ona za każdego wroga
zabitego przez Dowolnego żołnierza z jego armii cz też liczą się tylko te stworki którym własnoręcznie
przyłoży, czy też jest tak że za stworka zabitego przez żołnierza dostaje tylko część PDków.
Nurtuje mnie ta kwestia chyba jeszcze od pierwszego podejścia do Spellforce

Avatar dostaje exp nawet za wrogów zabitych przez wieżyczki,podczas moich obserwacji :p nie zauważyłam różnicy między zabijaniem własnorecznym a przez pozostałych członków drużyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 22:09, flowerania napisał:

> Nurtuje mnie ta kwestia chyba jeszcze od pierwszego podejścia do Spellforce
Avatar dostaje exp nawet za wrogów zabitych przez wieżyczki,podczas moich obserwacji :p nie
zauważyłam różnicy między zabijaniem własnorecznym a przez pozostałych członków drużyny

Fakt... dlatego Ostra Skała jest taka fajna :)
Zablokować wejście do obozu wieżyczkami (wytłuc wcześniej trolle bo mają burzycieli) i wyjść z domu na cały dzień... Będzie kilkumetrowa warstwa zabitych minotaurów oraz poziom, lub dwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:58, Król Jabol napisał:

PS czy znajde tam krew demona?Potrzebuje do kilku questów.


Tak, w Bruździe jedną fiolkę znajdziesz przy ciele głównego przeciwnika - Ulathera, w Mulandirze możesz zdobyć jeszcze dwie fiolki po pokonaniu demona Arz''acha (w środkowej lub północnej części mapy, wśród innych demonów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy moge jakos zaimportować mojego avatara do kampani Aryna a potem Feniksa. I czy moj avatar bedzie miec poziom 26 jaki ma teraz..... :d pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 23:14, Monastor napisał:

Zablokować wejście do obozu wieżyczkami (wytłuc wcześniej trolle bo mają burzycieli) i wyjść
z domu na cały dzień... Będzie kilkumetrowa warstwa zabitych minotaurów oraz poziom, lub dwa


Nie powiem żeby był to dobry sposób; trochę psuje przyjemność z gry. Przeciwników i tak jest dużo i dwa poziomy zdobyłem na tej mapie nie stosując żadnych tego typu strategii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 23:47, Raylin napisał:

> Zablokować wejście do obozu wieżyczkami (wytłuc wcześniej trolle bo mają burzycieli) i
wyjść
> z domu na cały dzień... Będzie kilkumetrowa warstwa zabitych minotaurów oraz poziom, lub
dwa

Nie powiem żeby był to dobry sposób; trochę psuje przyjemność z gry. Przeciwników i tak jest
dużo i dwa poziomy zdobyłem na tej mapie nie stosując żadnych tego typu strategii :D

To nie psuje przyjemności... jak mi się znudzi gra to po prostu wychodzę z pokoju... Nie nudzę się, a postać zyskuje
Same plusy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 23:45, sen28 napisał:

Powiedzcie mi czy moge jakos zaimportować mojego avatara do kampani Aryna a potem Feniksa.
I czy moj avatar bedzie miec poziom 26 jaki ma teraz..... :d pozdr.


Kampania Aryna to zupełnie inna historia i tworzysz tam nowego awatara. Możesz natomiast zaimportować swojego bohatera zarówno z Zakonu Świtu jak i Oddechu Zimy do Cienia Feniksa - po prostu wybierasz z menu głównego kampanię Cień Feniksa i wybierasz save''a z którego pochodzi twoja postać (możesz też wybrać postać już gotową, zrobioną przez twórców gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 23:51, Monastor napisał:

To nie psuje przyjemności... jak mi się znudzi gra to po prostu wychodzę z pokoju... Nie nudzę
się, a postać zyskuje
Same plusy ;]


Jak uważasz - mi by to przyjemności nie sprawiało, gdyby gra mnie znudziła to wolałbym już pograć w coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2006 o 23:55, Raylin napisał:

Jak uważasz - mi by to przyjemności nie sprawiało, gdyby gra mnie znudziła to wolałbym już
pograć w coś innego.

Aktualnie nic nie miałem, żadnej innej gry... wolałem pooglądać telewizję... a po co komputer wyłączać... i tak robi siostrze za serwer więc musiał być na chodzie... a mój awatar nie narzekał :)

Potem grałem w cień feniksa, ale znudził mnie po pewnym czasie i powtórzyłem dwa razy gothic1 i trzy razy MM7... dopuki coś nie wyszło... tylko co to było ^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh:D widze ponowie i panie że nie próżnujecie z pytaniami i odpowiedziami... więc i ja się przyłączę :] chodzi mi o cienie w Ognistych Kłach <oddech zimy> prosiłbym o wskazówkę dotyczącą całej mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kampanią cień feniksa, jestem w tym pustynnym mieście, zdaje się, że to 3 misja, musze dostać się do pałacu, ale drogi bronią woje po 40 level, wie ktoś co z tym zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się