Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2005 o 18:24, Edek z zasmolonej 4 napisał:

Gdzie znajdę kuźnie "Keciama?" Czy jakoś tak do misji z wsią w której wszyscy zamieniają się
w bestie?

To podpucha, nie ma kuźni - w queście trzeba odebrać gargulcom trzy przedmioty i zanieść je do odpowiednich kapliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:35, Aragi napisał:

> Gdzie znajdę kuźnie "Keciama?" Czy jakoś tak do misji z wsią w której wszyscy zamieniają
się
> w bestie?
To podpucha, nie ma kuźni - w queście trzeba odebrać gargulcom trzy przedmioty i zanieść je
do odpowiednich kapliczek

Suuuper, a co do drugiej części pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:35, Aragi napisał:

To podpucha, nie ma kuźni - w queście trzeba odebrać gargulcom trzy przedmioty i zanieść je
do odpowiednich kapliczek


Ale żeby dostać misję musi go znaleźć. Jest na południe od wioski, stoi nie na samej drodze, ale trochę do góry od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:24, Edek z zasmolonej 4 napisał:

Gdzie znajdę niebieski klejnot krwi?


Możesz go kupić od któregoś z kupców w Tirganach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierw trzeba chyba odwiedzić wioskę , opogadac z sołtysem a dopiero później szukać kowala i dopiero gargulce się aktywują - musisz popróbować.
Co do niebieskich kamieni krwi to ciekawa sprawa - grałem to 4 razy (róznymi postaciami oczywista) i za 3 razami udało mi się uzyskać cały komplet berserkera, a tylko raz nie - a podkreslam na pewno miałem tylko DWA kamienie - tajemnica tkwi chyba w kolejności uzyskiwania zestawu niestety nie pamietam co po kolei - ale chyba mycka, broń, pancerz (oczywioście trzeba mieć wszystkie 3 kości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 20:27, Karciaz napisał:

Ej mozna siciągnąć Spellforce-Oddech zimy z internetu jak Tak to plx o Link

Pewno można ale to nielegalne...
Trochę głupio o to pytać na oficjalnej stronie dystrybutora gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Zgadzam się z tym.Zresztą gra podstawka + dwa dodatki(Cień Feniksa i Oddech Zimy)kosztuje TYLKO 20.00 zł.
J asobie właśnie kupiłem i jestem zadowolony.Więc i tobie radzę być uczciwym i kupić orginał a nie szukać nielegalnych towarów.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 20:03, ilius-mage011 napisał:

To znaczy co jest w tych filmikach na końcu????Co się w nich dzieje???


No wiesz, oczywiście mógłbym ci powiedzieć co jest na końcu, ale straciłbyś przyjemność z odkrywania historii samemu. Mogę cię jedynie zapewnić, że obie historie kończą się szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 10:26, Karciaz napisał:

no to chociaż powiedzcie dlaczego niemam wszystkich planów w zakonie świtu


Może nieuważnie zbierałeś? Nie mam pojęcia. Ale poniżej zamieszczam link do forum, na którym (z niewielką pomocą słownika polsko-angielskiego / angielsko-polskiego) znajdziesz podpowiedzi dotyczące lokalizacji planów budynków i jednostek oraz run robotników.

http://www.planetspellforce.com/forum/index.php?showtopic=224

Pozdrawiam,

Karlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 07:25, Keicam12 napisał:

Jakich magów kręgu się spotyka w cieniu feniksa?


W trakcie gry spotkasz tylko Rohena i Hokana (tego w masce), ale za to przy końcu gry spotkasz wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos pomożę bo jestem już w cieniu feniksa w gaju driad i gadałem już z tą driadą i mam poszukać źródła zanieczyszczenia wody.To gdzie to jest gdzie mam tego szukać i co wogule trzeba ważnego zrobić w gaju driad jakie zadania?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i mam pytanie czy jak w empyrii tam było zadanie główne żeby jakoś przejść przez bramy południową zachodnią i wschodnią to czy jak udało mi się przejść tylko przez tą jedną z bram i wziąłem klucz do ogrodu driad z kufra i przeszedłem do gaju driad a reszty zadania z tymi bramami nie robiłem to coś źle bęzie czy tak mozna?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:45, ilius-mage011 napisał:

Niech mi ktos pomożę bo jestem już w cieniu feniksa w gaju driad i gadałem już z tą driadą
i mam poszukać źródła zanieczyszczenia wody.To gdzie to jest gdzie mam tego szukać i co wogule
trzeba ważnego zrobić w gaju driad jakie zadania?????????????

Trzeba odnaleść starego znajomego - Władcę Pająków (w postaci Pająka-Ducha), załatwić go i to co po nim zostanie zanieść do takiej małej studzienki - wszystko jest na tej samej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:18, ilius-mage011 napisał:

A gdzie ten mistrz pająków jest dokładnie na tej mapie????I gdzie się znajduje ta studienka????

Jak dobrze pamiętam - prowadzi tam tylko jedna scieżka poczynając od driady idź w dół po drodze masz zadanie wybić duże kijanki i gdzieniegdzie wyskoczą elfice (nimfy) tobie do pomocy - kijanki dają towar potrzebny dla krawca z Cesarskiego Miasta, mijasz monument bohaterów i takim łukiem dochodzisz do takiego małego wcięcia wodnego w ląd, na końcu jest taka jakby miseczka - to miejsce w które masz wlać odtrutkę. Idąc dalej spotkasz pająki, trujące rośliny i kawałek dalej wioskę pająków, gdy pójdziesz kawałek dalej natkniesz się na władcą Pająków po filmiku z Cesarzem czeka Cię mała bijatyka -mistrz wzywa pająki do pomocy i to już wszystko - aaa ... tam w tych ruinach na zewnątrz z prawej strony jest jedna pieczęc bankowa - łatwo ją przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się