Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2007 o 18:52, kuzi91 napisał:

ps. sory za dubla ale jak to mozliwe ;] ze mam 23k obrony przed ogniem ;]


Masz założone Azbestowe Majtki +23k Magia Ognia:D

BTW

Dnia 16.05.2007 o 18:52, kuzi91 napisał:

Szukałem na forum ale nikt ie pisał o tym więc pytam sam
Znacie sposób łatwego zarobienia kasy w Koloseum? Chodzi mi o obstawianie wyścigów goblinów. Na którą
drużynę warto obstawić kaskę?


Obstawiłem za pierwszym razem czerwonych i wygrałem... Dziwne, zwykle mam pecha:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:14, chortee napisał:

Więc jak z tymi skrzynkami>?

Popatrz uważnie - skrzynki stoją na polach oznaczonych "oczkami" jak na kostce do gry - musisz zacząć otwieranie od tej, która stoi na jednym i otwierać skrzynie po kolei. Jeśli nie chcesz się bawić, to dam ci link do mapki z rozwiązaniem prawie wszystkich zagadek w Kryptach: http://home.arcor.de/sf_kubi/spellforce/clocktower.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:27, balrog67 napisał:

mam problem z salą oczu w kryptach zegarowych.Zna ktoś kolejność tych dźwigni?

Link do mapki z rozwiązaniem także tej zagadki znajdziesz w poście powyżej.

Dnia 16.05.2007 o 21:27, balrog67 napisał:

mam jeszcze jedno pytanie.Gdzie jest portal do koloseum?

W Rozpalonych Kamieniach (Blazing Stones), na północno-wschodnim końcu mapy; portal do Rozpalonych Kamieni z kolei, znajdziesz w Kruczej Przełęczy, od portalu do Kathai idź kawałek w górę i w lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałby ktoś ze mną w swobodną (wersja 1.53)? mam maga na 15(prawie 16), ale jak coś mogeę od nowa zrobić postać. e-mail : th-bill@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo piszcie na mój nowy nr gadu gadu: 4848247 (mam go od niedawna) piszcie, że jesteście z forum to będe wiedział o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)widze Twój opis i przyomina mi się dzieciństwo;)gdzie zdobyłeś tą grę,można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa:Breakriver (chyba taka nazwa) na północy dostajemy wsparcie od Kathaiów tylko wcześniej trzeba im otworzyc brame.No wiec otworzylem im brame ubilem wszystko przejelem wszystkie monumenty i na poludniu jest brama ktora sie nie otworzyla za nia jest jakis chlop do uratowania i pewnie portal.Jak ja otworzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 16:08, Fallen-Death napisał:

Jak ja otworzyc?

Podejdź do niej swoim awatarem i poczekaj aż Alyah do ciebie dobiegnie - będzie cut-scenka, po której brama sama się otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 16:33, Fallen-Death napisał:

Podchodziłem do tej bramy i nic jest możliwe że mam jakiś bug?

Jest to możliwe, ale ja na twoim miejscu dla pewności pobiegałbym trochę wzdłuż bramy, pobiegł kawałek dalej (aż bramę przesłoni fog of war) i z powrotem - może w którymś momencie skrypt ci zaskoczy. Możesz też dla upewnienia się (w ostateczności, bo stracisz całą armię i budynki) przenieść się na inną mapę, wrócić i spróbować znowu. Jeśli to naprawdę bug, to szczerze powiedziawszy nie wiem co mogłoby ci pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące edytora. scioglem juz okolo 3 edytorów i pluje sie o wersje o 1.32 i tam ruzne ja mam wer 1.53 polska wersje zlota edycje oryginal ,niewiem czy to wina polskiej wersji. jak byscie mieli informacje dotyczace edytora na polska wersje jezykowa to przekazcie.pluje sie mi o spellforce.exe

proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:33, jhgsajhdasd napisał:

mam pytanie dotyczące edytora. scioglem juz okolo 3 edytorów i pluje sie o wersje o 1.32 i
tam ruzne ja mam wer 1.53 polska wersje zlota edycje

I to właśnie jest problem - edytor nie działa na wersji 1.53, a nie ma sposobu żeby grze zrobić "downgrade" do wersji 1.32. Słowem - musisz odpuścić sobie edytor, bo nic z tym nie zrobisz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 23:03, Raylin napisał:

I to właśnie jest problem - edytor nie działa na wersji 1.53, a nie ma sposobu żeby grze zrobić
"downgrade" do wersji 1.32.


Niestety to prawda a mogli by zrobić nową łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące kampanii aryna.jest to zupełnie inna kampania czy może tak w jak gothicu noc kruka uzupełnia główną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:52, balrog67 napisał:

mam pytanie dotyczące kampanii aryna.jest to zupełnie inna kampania czy może tak w jak gothicu
noc kruka uzupełnia główną grę?

to samostny dodatek-możesz nie grać w ogole w podstawke i też się bedziesz dobrze bawić nie tracąc wiele z częsci głównej:)poza tym obie częsci stanowią alternatywne wyjścia dla Cienia Fenixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:37, Thalanthas napisał:

Niestety to prawda a mogli by zrobić nową łatkę.

To jest raczej nierealne - SF to gra sprzed prawie 4 lat, a poza tym twórcy zajmują się obecnie wspieraniem drugiej części i dodatku do niego, prace nad patchem do jedynki byłyby nieopłacalne - tymbardziej, że w normalnej grze to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,wiem,ze to nie odpowiedni temat,ale mam pytanie,jaka wersja gry znajduje się w extra klasyce"spellforce złota edycja" bo nie wiem czy ściągać patche.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się