Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do GTA V będzie "interesujące". Niebawem nowy trailer

29 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2012 o 11:43, Ciekawski94 napisał:

Prawie rok przed premierą info o DLC to jest tragiczne.

Akurat w przypadku GTA nie ma się co martwić. DLC do GTA4 były warte swojej ceny i mimo że nie wszystkim się spodobały, nie można im zarzucić wyciskania nas z kasy. Na takie DLC mogę wydawać swoje pieniądze. To te wszystkie beznadziejne map packi, zestawy kilku broni czy kombinezonów mnie irytują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 11:48, wojtas022 napisał:

O tak! Gra jeszcze nie weszła na półki, a już mówi się o DLC. Uwielbiam to!

Biorąc pod uwagę to, w jaki sposób były zrobione DLC do IV, (czyli historie postaci, które pojawiły się w podstawce) to dobrze, że już o tym myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to irytujące i niesmaczne że o DLC mówi się zanim gra w ogóle wyszła. Z drugiej strony Rockstar pokazał przy okazji RDR i GTA IV że robią porządne, warte swojej ceny DLC, więc chyba można być o ich jakość spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 11:55, Ciekawski94 napisał:

Dla mnie to nie były DlC a raczej dodatki.

To cały czas są DLC. Ta nazwa nie mówi nic o rozmiarze zawartości. Jak coś jest do pobrania do gry, to jest to DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 11:55, Ciekawski94 napisał:

Dla mnie to nie były DlC a raczej dodatki.

Czyli w gruncie rzeczy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Madoc

Tak wiem, że R* robi dobre dodatki - warte swojej ceny, ale podobnie jak Reffanov czuję się trochę zniesmaczony takim zachowaniem... niestety, ostatnio to już norma i chyba znak czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie to coś takiego, co dostaliśmy przy okazji GTA IV to nie widzę w tym żadnego problemu. Gorzej będzie jeżeli będzie to cały tabun pomniejszych dodatków (DLC...), które będą łącznie kosztowały z 2-3 razy tyle ile kosztowało Episodes from Liberty City.

@up: ale jeżeli nie jest to coś wycięte z gry, co można sobie dokupić i ściągnąć lub kupić na płycie to nie jest to takie niesmaczne jak "wycięliśmy trochę rzeczy z gry, damy je wam jako DLC" lub "DLC już jest na Twoim dysku, tylko kup sobie kluczyk odblokowujący".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC do singla w stylu Epizodów do IV przyjmę z otwartymi rękoma, ale za multiplayerowe podziękuję, bo do tej pory multi w żadnej z produkcji R* nie potrafił mnie wciągnąć na dłużej niż kilka sesji i wątpię aby to się zmieniło.

Poza tym ciężko mi się w tej chwili ekscytować dodatkami, gdy o samej grze jeszcze nic nie wiem. Czekam na trailer i czekam w końcu na jakieś konkrety o V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 11:57, Henrar napisał:

Jak coś jest do pobrania do gry, to jest to DLC.

Wiesz, jakbym nie wiedział do kogo piszę. To wpisałbym coś o wydawcach udowadniających, że DLC wcale nie musi się pobierać, albo takich którzy wydadzą to po prostu w późniejszym terminie ;)
Ale komu ja to piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nawet gry Capcomu mają DLC, bo jednak coś pobierasz.

To, że pobierasz 50kB plik do odblokowania zawartości na płycie, to inna sprawa :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 12:18, Henrar napisał:

To, że pobierasz 50kB plik do odblokowania zawartości na płycie, to inna sprawa :E

Też prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować