Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2012 o 22:53, Kadaj napisał:

> Ja tam nie mogę się doczekać na od dawna już zapowiadany
> "Symulator Sedesu 2014". A Wy? ;) A jakie DLC zapowiedziano do tej gierki... Po
> prostu palce lizać... ;D

Spływ kanalizacją mógłby mieć całkiem ciekawy i efektowny gameplay. xD

Jako DLC ma być replika pozłacanej szczotki kiblowej sułtana Brunei - czad po prostu! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 22:53, Kadaj napisał:

Spływ kanalizacją mógłby mieć całkiem ciekawy i efektowny gameplay. xD

A jaki porywający... boziu jaki temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 21:59, Aer napisał:

Niszowe gry? Sprawdź proszę TOP 10 sprzedanych tytułów w Empiku. Z 10 pozycji: 5 jest
CD Projektu (z tego na pierwszych dwóch miejscach).


Na TOP10 z reguły nie patrze bo nie ma to najmniejszego sensu ani odzwierciedlenia w rzeczywistosci, wszystko to jest z gory ustawiane przez manadzera sprzedazy (szczegolnie w Empikach, Media Marktach itd) albo jakiegos innego handlowca.
Myslisz ze ktos faktycznie przeglada "numerki" ze sprzedazy i tworzy TOP10?
Doskonale wiem jak to dziala bo sam to robilem pracujac w pewnej firmie zajmujacej sie sprzedaza gier i oprogramowania.
Juz pomijam fakt ze bardzo czesto pierwsze miejsce w TOP10 zajmuje tytul wydany 3h wczesniej:P

Dnia 05.11.2012 o 21:59, Aer napisał:

Co do zamknięcia cd programu, to cóż...


Zgadzam sie w 100%.
Osobiscie zaluje tylko ze CDProgram zamykaja gdyz byla to bardzo dobra (i mila) inicjatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 03:11, Jarden napisał:

Cóż, casualowe tytuly sie sprzedaja

To Symulator Farmy jest casualowy (a więc i masowy) czy niszowy? Zdecydowałbyś się. ;p

Dnia 06.11.2012 o 03:11, Jarden napisał:

Smutna rzeczywistosc poczatku XXI wieku.

Nie ma to jak się smucić, że ludzie się świetnie bawią. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 22:43, Kadaj napisał:


Druga sprawa poza casuolowoscia jest fakt ze na rynku ogolnie nie ma gier przyjaznych dzieciom, dlatego takie tytuly sie sprzedaja bo rodzice wola dac dzieciom kawalek pola uprawnego niz AK47:P
Sorry za drugiego posta ale juz nie udalo sie edytowac poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 03:19, Kadaj napisał:

> Cóż, casualowe tytuly sie sprzedaja
To Symulator Farmy jest casualowy (a więc i masowy) czy niszowy? Zdecydowałbyś się. ;p


Niech zostanie casualowy.

Dnia 06.11.2012 o 03:19, Kadaj napisał:

> Smutna rzeczywistosc poczatku XXI wieku.
Nie ma to jak się smucić, że ludzie się świetnie bawią. xD


Dlamnie smutna bo jest coraz mniej tytulow w ktore warto zagrac.
Jeszcze mniej jest nie splyconych przez polityke "robimy gre dla fanow ale tez dla mass", niestety jak sie robi dla jednych to sie nie da dla drugich ale tego jakos producenci (czy raczej wydawcy) nie moga pojac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powoli rodzi się nowa moda;) CDP idzie w kierunku klasyki w stylu GOG, lub symulatorów życia rolnika. Może chłopaki wiedzą coś o czym nie wiemy?:) Szkoda tylko, że tylu graczy mających graniczne ilości punktów zostanie na lodzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja, choć marudzę (ale w słusznej sprawie !) zużyłem te "cedepunkty" ;-) Za wiele ich nie miałem, ale na dwie gry starczyło - jak mus to mus ;-).Nawet się lekko zdziwiłem, bo udało się nabyć ciut świeższe tytuły* - takie też na gogu są, pomimo tego, że 90% katalogu goga to zajeżdżąjące myszą "abandonware" z lat 80-tych i 90-tych ;P

*Same gry i tak będą leżeć i się kurzyć, ale za jedną rzecz chciałem gog-a pochwalić - materiałów dodatkowych jest naprawę sporo i wszystko sensownie pogrupowane. I o ile samych gier na razie nie tknę, to soundtracki sobie z przyjemnością odsłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 03:08, Jarden napisał:

Na TOP10 z reguły nie patrze bo nie ma to najmniejszego sensu ani odzwierciedlenia w
rzeczywistosci, wszystko to jest z gory ustawiane przez manadzera sprzedazy (szczegolnie
w Empikach, Media Marktach itd) albo jakiegos innego handlowca.
Myslisz ze ktos faktycznie przeglada "numerki" ze sprzedazy i tworzy TOP10?
Doskonale wiem jak to dziala bo sam to robilem pracujac w pewnej firmie zajmujacej sie
sprzedaza gier i oprogramowania.
Juz pomijam fakt ze bardzo czesto pierwsze miejsce w TOP10 zajmuje tytul wydany 3h wczesniej:P


Tak, tak. Spisek na całym świecie, żeby Farma była na pierwszym miejscu. Zerknij sobie na raporty GfK Polonia. No chyba że tam też wszystko jest ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:19, Aer napisał:

Tak, tak. Spisek na całym świecie, żeby Farma była na pierwszym miejscu.
Zerknij sobie na raporty GfK Polonia. No chyba że tam też wszystko jest ustawione.

A masz dostęp do tych raportów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy da się jeszcze do 13 listopada nabijać punkty? Bo w sumie kupiłbym jakąś tańszą grę, dorzucił te 12 punktów i ściągnął sobie jakąś grę z GOG-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 11:42, Demagol napisał:

Mam takie pytanie - czy da się jeszcze do 13 listopada nabijać punkty? Bo w sumie kupiłbym
jakąś tańszą grę, dorzucił te 12 punktów i ściągnął sobie jakąś grę z GOG-a.

Jeszcze wczoraj nabijałem. Więc pewnie tak.
W sumie kumpla się zapytam, czy może jeszcze cos mu nie leży.
Ale specjalnie nie wiem kiedy go złapie. Wiem, ze dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 11:48, Demagol napisał:

A jest może jakaś ciekawa gra do kupienia? Gry z serii Topseller czy XK wystarczą?

Wczoraj od koleżanki jakieś stare Gothici 2 wziałem. Jeden dał 4 punkty, drugi 10. Ale nie mam pojęcia co to właściwie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 11:48, Demagol napisał:

A jest może jakaś ciekawa gra do kupienia? Gry z serii Topseller czy XK wystarczą?

Sprawdź wiadomośc na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 13:02, Seiya napisał:

O kant d... rozbić taki program lojalnościowy. Który raz użytkownikom przepadają punkty?

A jak pierwszy, to co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować