Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka CDPROgram, zapowiada nowy program lojalnościowy i rozdaje... przeterminowane klucze do GOG-a

321 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2012 o 16:43, Riddl3r napisał:

Jak przekazywać te punkty? Bo ja chyba z tego nie skorzystam a mam około 200 to może
komuś wyślę :}

Punktów już nabitych w systemie przekazać się nie da, to działa tylko w przypadku jeszcze nie zarejestrowanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 16:54, Kadaj napisał:

> Jak przekazywać te punkty? Bo ja chyba z tego nie skorzystam a mam około 200 to
może
> komuś wyślę :}
Punktów już nabitych w systemie przekazać się nie da, to działa tylko w przypadku jeszcze
nie zarejestrowanych gier.

Ah. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 16:43, Riddl3r napisał:

Jak przekazywać te punkty? Bo ja chyba z tego nie skorzystam a mam około 200 to może
komuś wyślę :}


Możesz "kupić" jakąś grę i wysłać komuś klucz tej gry. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z uzytkowników zechciałby poratować 17 punktami? Posiadam 133, zbyt mała ilość na cokolwiek :/
jeśli ktoś niewie co zrobić z punktami, mógłby wspomóc kolegę :)
mój mail:
parysm@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 14:23, SiDi napisał:

Mam 70 pkt do oddania. Jak ktoś chce je otrzymać to niech się zgłosi i powie co dokładnie
mam zrobić, aby je otrzymał ;]

Hej, jeszcze aktualne? Jeśli tak to proszę prześlij kody do rejestracji gier na

Spoiler

04ts04@gmail.com

jeśli to możliwe.

Z góry dzięki jakby jeszcze ktoś inny chciał pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:19, Aer napisał:

Tak, tak. Spisek na całym świecie, żeby Farma była na pierwszym miejscu. Zerknij sobie
na raporty GfK Polonia. No chyba że tam też wszystko jest ustawione.


Nie mowie ze wszedzie, wiem jak jest w sklepach internetowych i sadze ze w empikach, media marktach jest to samo.
I nie, nie jestem fanem ani zwolennikiem teorii spiskowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takiego żebractwa, ale... mógłby ktoś poratować jakimś kodem z całymi 4 punktami (bo tyle mi brakuje)? :/ W zamian mogę dać kluczyk do bety Planetside 2, albo coś z mojego inventory na Steamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem takiego maila

Drogi Użytkowniku,
CD PROgram kończy swoją działalność. Zanim jednak zebrane przez Ciebie punkty znikną w odmętach internetu, mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Zarejestruj się na cdp.pl, za co otrzymasz dodatkowe 300 punktów. Następnie dokonaj dowolnego zakupu (wybierając z gier płatnych – darmówki odpadają), a dostaniesz kolejne 300 punktów. Czysty zysk? No ba!

Jak komuś brakuje punktów może jescze zarobić parę punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 16:32, darkwind21 napisał:

CD PROgram kończy swoją działalność. Zanim jednak zebrane przez Ciebie punkty znikną
w odmętach internetu, mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Zarejestruj się na cdp.pl, za
co otrzymasz dodatkowe 300 punktów. Następnie dokonaj dowolnego zakupu (wybierając z
gier płatnych – darmówki odpadają), a dostaniesz kolejne 300 punktów.
Jak komuś brakuje punktów może jescze zarobić parę punktów.


Tak czy siak za rejestrację i ewentualny zakup, można zdobyć od 2 do 4 gier z GOGa. Świetna oferta moim skromnym zdaniem.

"Promocja potrwa tylko do końca tygodnia (niedziela, 11 listopada), więc musisz się pospieszyć. Zgłoszenie wyślij na rejestracja@cdprojekt.com, podając w nim adres e-mail oraz nazwę konta utworzonego na cdp.pl. Dzięki temu zdobędziesz pierwsze 300 punktów. Aby wyrwać drugie 300, po dokonaniu zakupu – ale jeszcze w trakcie trwania promocji – wyślij numer swojego zamówienia na podany powyżej adres."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyszedł email od was z "dupnym" tytułem : "300 za darmo". Więc ja się pytam gdzie jest to 300 i na czym? Na DVD, BD, czy na VHS? This is Sparta..... :)


A najbardziej żałosne jest to, że to Cenega wam zmusiła do tego, abyście dali nam te "darmowe" 300 punktów! Sami byście na to nie wpadli, bo swoich klientów macie głęboko w 4 literach. Mam nadzieję, że jednak padniecie - nie macie w swojej ofercie dobrych gier, wydajecie jakieś fiilmiki na DVD, sprzedajecie starocie za 40zł i likwidujecie program lojalnościowy. Die CDP - Die.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... przed kolejną kumulacją będę sprzedawał tanio numery totka:) Napisałem, że Cenega powinna coś zrobic i proszę. BRAWO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialny ruch Cenegi! :D
Żałuję tylko, że przedwczoraj wymieniłem moje punkty zCDP na 3 gry z goga i zrobiłem to właściwie "na siłę", bo pewnie i tak w nie grał nie będę. Szkoda, że Cenega od razu nie wyatrtowała z tym, no ale i tak przeniosę sobie do Kompanii Graczy 126 pkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować