Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Far Cry 3 pewne jest tylko jedno: zaskoczenie!

27 postów w tym temacie

Mam tylko nadzieję, że tak jak przeleciał mi Far Cry 2 nie przeleci mi Far Cry 3. Chyba jeden z tych tytułów, na które naprawdę czekałem w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwojka byla mega nudna wiec i tu cudow sie nie spodziewam. Ubi to dziwna firma- potrafia zrobic ogromny zyjacy swiat, swietny graficznie i z niezlym klimatem (FC2, wiekszosc czesci Assassins creed) i chyba caly wysilek idzie wlasnie na to, bo cala reszta niedomaga, w grze zywcem nie ma co robic, misje sa powtarzalne i generyczne.
Sam swiat to za malo, trzeba jeszcze w nim umiescic ciekawych bohaterow i opowiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie.. Wszystko wyglada pieknie w zapowiedziach.. ale przy FC2 bylo podobnie.. a wyszla z tego gra niezla.. ale no coz tylko niezla..zakupiona na steamie z 2.49 euro i w zasadzie tyle byla warta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki, mi osobiście 2 bardzo przypadła do gusty i przechodziłem ją kilka razy. Nr.3 zapowiada się bardzo miodnie, tylko mam nadzieje że ruszy mi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP
FC2 miało naprawdę potencjał ale został on niewykorzystany i fabuła taka bezpłciowa wyszła... Fajnie się jeździło samochodami, fajnie wyglądało leczenie obrażeń i realistyka broni.. Do tego dochodził ten babol który uniemożliwiał skończenie gry. Musiałem kończyć grę cudzym savem bo trafił mi się ten babol z zamkniętymi drzwiami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 nie będzie ciekawy według mnie, nie pociągają mnie takie pustynne klimaty i ogólnie za sucho tam. Najbardziej boli mnie jednak fakt, iż nie będzie realnych modeli samochodów ani czołgów. Niestety gra nie będzie umywać się do poprzedniczki która zachwycała rajskim klimatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 00:41, Nuurbi napisał:

Far Cry 3 nie będzie ciekawy według mnie, nie pociągają mnie takie pustynne klimaty i
ogólnie za sucho tam. Najbardziej boli mnie jednak fakt, iż nie będzie realnych modeli
samochodów ani czołgów. Niestety gra nie będzie umywać się do poprzedniczki która zachwycała
rajskim klimatem


Przypadkiem Ty nie wskoczyłeś w jakieś załamanie czasoprzestrzenne i nie pomylił Ci się Far Cry 2 i 3? To właśnie w 2 mieliśmy bardzo suche klimaty(w końcu Afryka). W trójce na większości screenów i gameplejach rajskich klimatów nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójkę załatwił niestety właśnie otwarty świat...inaczej, nudne jeżdżenie pomiędzy misjami, serio, na niektóre misje jeździło się pół godziny, rozwalając po drodze ciągle te same posterunki. Gry nie skończyłem, bo więcej schodziło na łażenie po mapie niż strzelanie.
Mam nadzieję że tutaj będzie odrobinę inaczej. I chyba tak jest, bo w końcu posterunki się zajmuje, a nie ciągle przejeżdża, ładująć respawn wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 00:41, Nuurbi napisał:

Far Cry 3 nie będzie ciekawy według mnie, nie pociągają mnie takie pustynne klimaty i
ogólnie za sucho tam. Najbardziej boli mnie jednak fakt, iż nie będzie realnych modeli
samochodów ani czołgów. Niestety gra nie będzie umywać się do poprzedniczki która zachwycała
rajskim klimatem

Przecież to jest tropikalna wyspa, czyli z tego co pamiętam z geografii, najwilgotniejszy ekosystem nie licząc oceanów.

Mnie się niesamowicie podoba ta gra, aktualnie gram w jedynkę i widać, że trójka ma być powrotem do tradycji w najlepszym stylu- otwarte przestrzenie, piękna tropikalna wyspa i swobodna rozgrywka, ale bez tych nieszczęsnych mutantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 12:09, Darkstar181 napisał:

Dwójkę załatwił niestety właśnie otwarty świat...inaczej, nudne jeżdżenie pomiędzy misjami,
serio, na niektóre misje jeździło się pół godziny, rozwalając po drodze ciągle te same
posterunki. Gry nie skończyłem, bo więcej schodziło na łażenie po mapie niż strzelanie.
Mam nadzieję że tutaj będzie odrobinę inaczej. I chyba tak jest, bo w końcu posterunki
się zajmuje, a nie ciągle przejeżdża, ładująć respawn wrogów.


Akurat jazda samochodem na misję była bardzo fajna, bardzo lubiłem ten element gry, bardziej niż strzelanie ;)
do tego łodzie, ładne widoczki, ogień, fabuła też nie była najgorsza, ciekawy system przyjaciół, różne sposoby wykonania danej misji / można było zrobić to tak, jak zasugerował zleceniodawca, lub tak, jak przez telefon podpowiadał jego konkurent /

Nuurbi - chyba Far Cry pomylił Ci się z pierwszym Crysisem - w Crysisie były czołgi w FC sobie ich nie przypominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:49, lis_23 napisał:

> Dwójkę załatwił niestety właśnie otwarty świat...inaczej, nudne jeżdżenie pomiędzy
misjami,
> serio, na niektóre misje jeździło się pół godziny, rozwalając po drodze ciągle te
same
> posterunki. Gry nie skończyłem, bo więcej schodziło na łażenie po mapie niż strzelanie.

> Mam nadzieję że tutaj będzie odrobinę inaczej. I chyba tak jest, bo w końcu posterunki

> się zajmuje, a nie ciągle przejeżdża, ładująć respawn wrogów.

Akurat jazda samochodem na misję była bardzo fajna, bardzo lubiłem ten element gry, bardziej
niż strzelanie ;)

Nie wiem na jakim poziomie grałeś, ale na hardcorze jazda trwała do pierwszego, góra dwóch posterunków. W moment rozwalano ci wóz, albo ostrzeliwano z łazika z CKMem, także trzeba było spierdzielać na piechotkę.
Generalnie jeżeli w fpsie jest więcej łażenia, jeżdżenia, niż samego strzelania to coś jest nie tak. Powinno być wszystko przynajmniej na równi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta seria skończyła się na jedynce. Nie wiem po co Ubi w ogóle nalepia na tą grę znaczek Far Cry.

Spoiler

Właściwie to nieprawda, bo wiem. Kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie nalepiać? Ta gra może okazać się naprawdę świetna - wygląda na przemyślanego sandboxa z dużą swobodą działań i pełnego atrakcji, do tego ma świetnego "czarnego charaktera" (Vaasa), a jedyne, co mi się nie podoba, to zapowiadane wymagania sprzętowe, które są naprawdę wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 16:04, Demagol napisał:

A czemu ma nie nalepiać?

Historia oryginalnego Far Cry i historia kolejny Far Cry''ów. Nie mają nic ze sobą wspólnego. Absolutnie, kompletnie nic. Żadnych potworów/mutantów, żadnych bohaterów, żadnego wątku czy nawet motywu.
Zamiast robić coś takiego paskudnego tej marce mogliby zrobić nową...eh. Tak trudno to zrozumieć?

Ok, dam sobie już spokój. Po prostu kolejna gra od Ubi którą zignoruję. Szlag, Ubi nie wydało żadnej większej gry wartej mojej uwagi już od wielu lat, ciekawe czy to się kiedyś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować