Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 trafił do ponad ćwierć miliona polskich graczy

76 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2012 o 14:17, Gremo napisał:

Szkoda że nie da się policzyć ile osób żałuje tego zakupu...

Fakt była ostra walka by zrobić tak, by gra działała w multiplajerze dobrze, ale po ogólnej zwycięskiej walce jestem jedną z osób która powie jasno i wyraźnie że nie żałuję każdej wydanej na tą grę złotówki a w multi pociskam do dzisiaj i mam niezłą z tego względu Frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałem grać dopiero miesiąc temu i jest to imponujący wynik biorąc pod uwagę, że najczęściej z grą rozstaję się po miesiącu grania. Dla mnie to bez wątpienia najlepszy shooter 2011 a i prawdopodbnie 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 14:30, seba26 napisał:

B3 w multi rzadzi......przy tym COD to jak gra dla szczeniakow z gimnazjum ... nikomu
nie ublizając


W tym problem, że swoim zdaniem ubliżyłeś fanom serii Call of Duty. Dla nich, to Battlefield 3 jest do niczego. I dlaczego uważasz, że w CoD''a grają tylko gimnazjaliści ? O ile się nie mylę, dużo dzieci też gra w Battlefielda. A nie raz widziałem, że gimnazjalista jest lepiej wychowany niż niejeden dorosły obywatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pożyczyłem sobie od kumpla wczoraj. Myślę... zobaczę ten wypaśny multi! Wkładam płytę do mojej PS3ki i komunikat : pobierz 1.5GB aktualizacji :) no to pobieram! Godzinę później z kawką w ręku zasiadam żeby zobaczyć ten sławny multiplayer a tu komunikat : brak online pass. WTF!! Nie wiem jak mi umknęła ta informacja wcześniej ale sorry! Nie toleruję takich zagrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 14:39, arborek napisał:

pożyczyłem sobie od kumpla wczoraj. Myślę... zobaczę ten wypaśny multi! Wkładam płytę
do mojej PS3ki i komunikat : pobierz 1.5GB aktualizacji :) no to pobieram! Godzinę później
z kawką w ręku zasiadam żeby zobaczyć ten sławny multiplayer a tu komunikat : brak online
pass. WTF!! Nie wiem jak mi umknęła ta informacja wcześniej ale sorry! Nie toleruję takich
zagrywek.


Noo sorki ale jak jestes bezmozgiem to nie nasza wina..Chyba logiczne ze jest cos takiego jak Battlelog..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@seba26, vegost, ja to powiem tak:
~ Battlefield ma multi na poziomie i singla dla szczeniaków
~ Call of Duty ma singla na poziomie i multi dla szczeniaków

Dla singla (krótkiego) zawsze wybiorę COD nad BF. Dla multi zawsze wybierałem BF nad COD. Do niedawna bo ostatnio nie mogę oderwać się od Planetside 2 a BF mi po prostu zbrzydł. Jak mi tylko do głowy przyjdzie cały ten czas jaki trzeba czekać na ładowanie poziomu, wolę odpalić PS2. Nie mówiąc o tym że Planetside ma zupełnie inną skalę konfliktu o jakiej w BF można tylko marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć, że update przed CQ zniechęcił mnie do dalszej gry i żałowałem zakupu, ale później zobaczyłem że 300h gry jednak spędziłem na mordowaniu noobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 14:43, Phoenixpl napisał:

Noo sorki ale jak jestes bezmozgiem to nie nasza wina..Chyba logiczne ze jest cos takiego
jak Battlelog..

Logiczne to jest jeśli 1+1 = 2 to 2+2 =4! To jest logiczne! To że włączam grę ona mi każe pobierać 1.5GB aktualizacji tylko po to żeby wyświetlić komunikat że muszę zapłacić żeby zagrać w sieci nie jest logiczne :) Fakt moja wina że nie doczytałem! Przez jakiś czas wyłączyłem się dla uspokojenia nerwów z wojny na temat wyższości jednego FPSa nad drugim :)
A tak na marginesie jest to zagrywka twórców którzy boją się że ich multi jednak nie jest za dobre i nie przyciągnie graczy na zbyt długo (patrz assassins creed). Dziwne zawsze myślałem że Battlefield multikiem stoi a tu takie kwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@arborek

Jeśli dobrze zrozumiałem to pożyczyeś gre od kumpla i myślałeś, że sobie na niej pograsz w multi? buahauhauh?

Trochę ten wynik cieszy i nie, na polskich serwerach nie ma co grać bo zaraz "k*rwy" lecą . Ale z innymi ludźmi można pograć fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że "BF3" będzie miał "Online Pass" było wiadomo od dawna - poza tym te 10 dolarów (bo tyle on kosztuje), to nie jest duży wydatek.

A tak na marginesie, masz mentalność pirata, tylko, że zamiast PC, grasz na konsoli... :( Jak mawiają Amerykanie: "Nie ma darmowych obiadków."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 15:54, IMPARTIAL92 napisał:

a ledwo 50.000 ludzi online, 90% gra na beznadziejnych serwerach. bardzo niedobrze.


A będzie jeszcze gorzej po dwóch dodatkach wtedy liczba graczy się między nimi tak rozdrobni że nie będzie możliwości znaleźć dobrego serwera z preferowanymi ustawieniami i pełnym składem, a za serwery premium ktoś powinien dostać po d%^$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 15:43, Janek_Izdebski napisał:

To, że "BF3" będzie miał "Online Pass" było wiadomo od dawna - poza tym
te 10 dolarów (bo tyle on kosztuje), to nie jest duży wydatek.

A tak na marginesie, masz mentalność pirata, tylko, że zamiast PC, grasz na konsoli...
:( Jak mawiają Amerykanie: "Nie ma darmowych obiadków."

ech. Mam oryginalnego kupionego ''ze sklepu'' Bad Company 2 nawet kupiłem dodatek Vietnam. Mniejsza z tym! Chciałem tylko zwrócić uwagę że jak Battlefield was doi to wam nie przeszkadza bo "to tylko 10 dolarów" podczas gdy inne gry są kamieniowane za podobne akcje. Podtrzymuję moje zdanie że wepchnięcie online passa do takiej gry jest przejawem braku wiary we własny produkt. Na razie po tym ile przeszedłem singla ( jestem na misji w czołgu ) to gra jest dobra ale ze sporym minusem za frajerskie i psujące klimat teksty z przesłuchania. Tym bardziej dziwi ten online pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 14:30, seba26 napisał:

B3 w multi rzadzi......przy tym COD to jak gra dla szczeniakow z gimnazjum ... nikomu
nie ublizając


"Jesteś gówniarzem, bez urazy" czy jakoś tak. Twoje zdanie to ja chyba wydrukuje i oprawię w ramkę, będzie mi rozjaśniało każdy ponury dzień.

Ale pociągnę to jeszcze. Czemu BF3 w mniemaniu tak wielu graczy jest grą TYLKO dla tych dojrzałych, dorosłych graczy, że niby tu na serwerach nie spotka się tak zwanej dzieciarni jak w CODzie. Ja mam inne przeżycia, szczególnie w przypadku POLSKICH serwerów. Przepraszam bardzo, ale tam to dopiero można spotkać okazy a admini nie są wcale lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 15:43, Janek_Izdebski napisał:

A tak na marginesie, masz mentalność pirata, tylko, że zamiast PC, grasz na konsoli...
:( Jak mawiają Amerykanie: "Nie ma darmowych obiadków."

Dlaczego mentalność pirata? Przecież oryginalny kupiec już za miejsce dla swojej kopii na mulitku zapłacił... To nie ma nic wspólnego z darmowym obiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 16:14, Zgreed66 napisał:

> A tak na marginesie, masz mentalność pirata, tylko, że zamiast PC, grasz
> na konsoli... :( Jak mawiają Amerykanie: "Nie ma darmowych obiadków."
Dlaczego mentalność pirata? Przecież oryginalny kupiec już za miejsce dla swojej
kopii na mulitku zapłacił... To nie ma nic wspólnego z darmowym obiadem.

Ma wiele wspólnego, mentalność typu "...a bo się należy." Należeć się będzie jak się zakupi "Online Pass". Jego wprowadzenie zostało zapowiedziane na długo przed premierą - jak się nie podoba taka polityka wydawcy, to się w grę nie gra/nie pożycza/nie kupuje. Proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować