Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowy Far Cry 3 z pierwszym patchem, "który musi zostać zainstalowany, by czerpać optymalną przyjemność z gry"

37 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2012 o 21:27, lis_23 napisał:

Ja nie sprawdzałem ilości fps ale nie mam problemów z cięciem się lub ze zwalnianiem gry - kręciłem nawet kamerą na wszystkie strony, bo ponoć wtedy wydajność spada ale jest ok - nie wiem, może mam dziwnego kompa a może i u mnie jest mniej fps ów ale mi to nie przeszkadza w rozgrywce? - sam już nie wiem.


No to naprawdę musisz mieć jakiegoś kompa z odległego kosmosu, skoro na forum Ubi problem zgłaszają ludzie mający i7 i HD 7850. A z kolei według GOLa gra chodzi super płynnie na high na Core 2 Duo i GTS 250. To jakieś żarty przecież są. U mnie wygląda to tak:

20121128220547

20121128220558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:12, mtsach napisał:


Tak widzialem ten link, widzialem trailery na allegro, szukalem na wiki i gdzie indziej, ale wszedzie pisza tylko o tych nowych trybach (jak firestorm), a ja bym chcial wiedziec jakie beda te pozostale, typowe- czy bedzie s&d i deathmatche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 22:06, kesik93 napisał:

> Ja nie sprawdzałem ilości fps ale nie mam problemów z cięciem się lub ze zwalnianiem
gry - kręciłem nawet kamerą na wszystkie strony, bo ponoć wtedy wydajność spada ale jest
ok - nie wiem, może mam dziwnego kompa a może i u mnie jest mniej fps ów ale mi to nie
przeszkadza w rozgrywce? - sam już nie wiem.

No to naprawdę musisz mieć jakiegoś kompa z odległego kosmosu, skoro na forum Ubi problem
zgłaszają ludzie mający i7 i HD 7850. A z kolei według GOLa gra chodzi super płynnie
na high na Core 2 Duo i GTS 250. To jakieś żarty przecież są. U mnie wygląda to tak:


Ten bug jest wybiórczy - niektórzy grają płynnie na średniej klasy sprzęcie, gdy inni na swoich potworach wyciągają 10fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku niestety patch nie naprawił błędu z połączeniem do usługi Far Cry 3. W ciągu 2 dni przekonam sie co Ubisoft z tym zrobi. Troszku przykro się robi gdy się na takie coś człowiek nadziewa. Nie ma jak kupić produkcje po kilku miesiącach gdy juz "wszystko" jest ponaprawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 01:01, bazylewicz16 napisał:

Wie ktoś w jaki sposób zyskać te dlc The Lost Expeditions?Zakupiłem pre-order i nie mam
pojęcia jak zyskać dostęp do tych misji.


Jeżeli dostałeś kluczyk to musisz uruchomić grę, wejść w ustawienia, następnie w dodatki Premium (jak na obrazku) i tam wpisujesz otrzymany kod.

20121129141508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 01:01, bazylewicz16 napisał:

Wie ktoś w jaki sposób zyskać te dlc The Lost Expeditions?Zakupiłem pre-order i nie mam
pojęcia jak zyskać dostęp do tych misji.


Dodam, że klucze znajdziesz w swoim zamówieniu jeśli kupowałeś na gramie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wywala "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000142). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.", wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować