Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 rzeczy, które wycięto z Assassin`s Creed III

18 postów w tym temacie

gram.pl

Zanim Assassin's Creed III nabrało ostatecznego kształtu, twórcy musieli zdecydować, czemu warto poświęcić czas i wprowadzić do gry mimo wysiłku, jaki trzeba włożyć w techniczne rozwiązanie problemu (podróżowanie po drzewach i misje morskie), a z czego lepiej zrezygnować (np. z Filadelfii). Co ostatecznie nie trafiło do gry?

Przeczytaj cały tekst "12 rzeczy, które wycięto z Assassin's Creed III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o niektóre rzeczy to właśnie wielka szkoda, szczerze mówiąc przechodzę teraz drugi raz grę i teraz bawię się w zakon asasynów i rekrutację, jednak najfajniej było to w Brotherhood gdzie Ezio był mistrzem zakonu. Brakowało mi też łódek mimo, że to pierdółka. Brakuje mi też lekarstw i jakiś specjalnych armorów. Więc trochę jest tych rzeczy, które wg mnie powinny być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mi brakuje zbroi, zbroi i jeszcze raz zbroi. Dlaczego ? W AC II mieliśmy nie tylko ulepszenia swojej zbroi ale i coś ekstra (zbroje Altaira) w Brotherhood to samo - trochę biegania za znajdźkami i zbroja Romulusa. Przyszedł Konstantynopol i tam również była jakaś ekstra zbroja. A w AC III tego mi właśnie najbardziej brakuje... szkoda bo nawet ta grafika koncepcyjna mogła się wydawać ciekawa jako np. zbroja odblokowana i dana nam przez matkę plemienia bo skończeniu sek 12... no cóż już w następnych częściach zbroi raczej w ogóle nie zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W III jest kilka dodatkowych armorów - zbroja Altaira, pirackie wdzianko Kapitana Kidda, staroświecka zbroja Achillesa i różne wersje kolorystyczne podstawowego odzienia (różnią się nie tylko kolorem). Nie jest to więc największy problem tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:20, Ashgan92 napisał:

/cut

I tak jest tu sporo strojów, jak wymienił już Daelor. No i pamiętaj że to już nie są czasy kiedy nosi się zbroje. Teraz masz już normalne ubrania, mundury no i w końcu ma sens że możesz bez problemów się wspinać i pływać.Bo w końcu Ezio robił to jednak odziany w dodatkowe kilka kilo żelastwa. Dobra zgodzę się że mógł by być jeszcze jakiś fajny strój wzorowany na indianach właśnie z dużą ilością skór. Ale i tak nieźle się popisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może i racja, że to nie ta epoka ;) ale właśnie jakiś motyw indiański mogli wpleść, bądź co bądź gra mi się bardzo dobrze ;) te czółna też fajnie wpłynęłyby na klimat... ciekawi mnie jak Ubi pójdzie dalej i czy będzie już współczesność czy nie, ale to temat na osobny artykuł ja jakiś długi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę aż tyle brakuje? Bez niektórych rzeczy dałoby się obejść, ale kilka z wymienionych elementów prezentowałoby się w grze świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak tej Philly szkoda... Kampania by się może wydłużyła. Mogli chociaż podejść do tego w taki sposób jak do Rzymu w ACII- zamknięte 2-3 misje na specjalnie przygotowanej mapce, bez swobodnego latania po mieście. Wilk syty i owca cała przy takim rozwiązaniu- nie byłoby narzekania, że miasto nudne i monotonne, a fabularnie ze dwie godzinki by dodali. Pewnie czeka nas to w DLC... Takie czasy.

Zamarznięte rzeki i jeziora ok, pod warunkiem, że byłby wpływ na porę roku, tj. czy biegamy w free roamie podczas lata, czy zimy.

Aha i chciałbym żeby Connor dorósł, ale jednocześnie nabrał poczucia humoru. Ja wiem, że trochę to nie pasuje, ale Ezio był... przystępniejszy.

Ps. z tego co wiem, to biali ludzie nauczyli Indian skalpować. Nie dziwię się, że twórcy ominęli ten temat. Zresztą, to by wzbudziło niepotrzebną kontrowersję (rozgłos AC niepotrzebny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi rozwoju asasynów (no a przecież w grze pojawia się komunikat o dostosowaniu umiejętności!), więcej o temacie niewolnictwa (jakieś misje, więcej scenek), łódka mogłaby być fajnym dodatkiem. No ale teraz najważniejsze - misje poboczne. Zlecenia zabójstw, nawet wyścigi, dostarczanie wiadomości w określonym czasie. Zlecenia zabójstw niby są ale to jest po prostu jakaś karykatura tych z poprzednich części. Dostarczanie wiadomości też jest wrzucone na odwal. Brakowało jeszcze czegoś do robienia, forty można by zrobić jakoś bardziej fabularnie, a tak człowiek wchodzi jak chce, robi zawsze to samo i do widzenia. Dobra, są misje osady, wodne, ale jak dla mnie to za mało (tak btw, misje osady i morskie mi się akurat bardzo podobały) szczególnie patrząc ile tego było w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy duzo pisza o tym czego brakuje w ac 3 albo jakie ma bledy zatem i ja napisze co mysle.

W TEJ GRZE BRAKUJE LEJC... ZWYCZAJNIE NIEMA TEGO ZA POMOCA CZEGO MAMY STEROWAC ZAPRZEGIEM!!!

Kolejne sprawy to brak sladow butow w sniegu jesli jest plytki... Brak tez pary wydobywajacej sie z ust bohaterow gdy mowia na dworze w czasie zimy. Kolejna sprawa jest brak odglosow snierzycy zwyczajnie jej nie slyszymy... Cala masa bledow i niedorobek bardzo widocznych...

Jestem przekonany ze chcieli wydac gre o koncu swiata przed koncems wiata tak aby kazdy mogl ja skonczyc co niestety spowodowalo ze zapomnieli o kilku rzeczach a moze nawet swiadomie ich nie zaimplementowali.

Farcry tez ma swoje niedorobki mimo tego jak dobra gra jest w tej grze w samochodach NIEMA PEDALOW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie mi brakuje zbroi, zbroi i jeszcze raz zbroi. Dlaczego ? W AC II mieliśmy nie
> tylko ulepszenia swojej zbroi ale i coś ekstra (zbroje Altaira) w Brotherhood to samo
> - trochę biegania za znajdźkami i zbroja Romulusa. Przyszedł Konstantynopol i tam również
> była jakaś ekstra zbroja. A w AC III tego mi właśnie najbardziej brakuje... szkoda bo
> nawet ta grafika koncepcyjna mogła się wydawać ciekawa jako np. zbroja odblokowana i
> dana nam przez matkę plemienia bo skończeniu sek 12... no cóż już w następnych częściach
> zbroi raczej w ogóle nie zobaczymy :P
Jeśli chodzi ci o zbroję w znaczeniu metalowy lub skórzany pancerz+ ubranie, to muszę się nie zgodzić. W tamtych czasach pancerze stały się bezużyteczne z powodu siły ognia muszkietów. Pozostał tylko mały ryngraf pod szyją.
Ale myślę że kilka dodatkowych ubrań by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Warunki pogodowe miały wpływać na działanie broni palnej w grze. W czasie deszczu muszkiety miały być bezużyteczne - tymczasem Connor może z nich strzelać nawet podczas największej ulewy. Prawdopodobnie zrezygnowano z tego pomysłu, by każdy gracz mógł zawsze walczyć po swojemu, nie musiał zastanawiać się, dlaczego nie może używać broni palnej i nie doszukiwał się w grze błędów. "

Taaaa, brzmi raczej jak chęć przypodobania się casualom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować