Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 23:35, Infes napisał:

Jedną z przyczyn błądu sava jest reset kompa/wyłączenie go podczas savowania właśnie.
Również mogłeś się spieszyć i alt+f4 podczas savowania.

Nic takiego nie robiłem. Grałem wcześniej sobie normalnie, wyłączyłem grę potem miałem format i jakiś czas jej nie instalowałem a teraz niedawno sobie chciałem pograć i od razu wyskakiwał komunikat że nie można zapisać. Nawet jak robie nowy profil to jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Format,hmmm od sterowników to nie zależy. Odinstalowałeś grę przed formatem? Format robiłeś na każdym dysku czy tylko głównego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:49, Infes napisał:

Format,hmmm od sterowników to nie zależy. Odinstalowałeś grę przed formatem? Format robiłeś
na każdym dysku czy tylko głównego?

Tylko głównego. Nie odinstalowywałem gry przed formatem. Tak jak wcześniej mówiłem kilka miesięcy temu grałem i wszystko było ok. Kilka dni temu zainstalowałem jeszcze raz i coś się spierdzieliło... Robiłem reinstall, nawet skasowałem ten save a i tak nic nie pomaga (nawet jak robie nowe profile to przy zatwierdzeniu automatycznego zapisu od razu wyskakuje ten komunikat "nie można zapisać...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałem że zrobiłeś formata tylko w głównym a to oznacza że pokasowałeś wpisy w rejestrze,w systemie. Tyle że po odinstalowaniu i zainstalowaniu gry na nowo powinny one się pojawić w rejestrze i gra powinna śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:09, Infes napisał:

Tak pomyślałem że zrobiłeś formata tylko w głównym a to oznacza że pokasowałeś wpisy
w rejestrze,w systemie. Tyle że po odinstalowaniu i zainstalowaniu gry na nowo powinny
one się pojawić w rejestrze i gra powinna śmigać.

A no powinna, a nie śmiga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby mi ktoś powiedzieć jaki jest najlepszy samochód na ostatni wyścig z Dariusem obecnie jeżdżę Mercedesem MClarenem i nie mogę przejść tego wyścigu w kanionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się nie zgodzę... Przy odpowiednich ustawieniach Porsche Carrera GT spokojnie wyprzedzimy Dariusa. Oczywiście jeszcze zależy od umiejętności samego gracza.

W porównaniu do Carrery te auta co wymieniłeś są słabe...

Lancer - Dobry na zakrętach ale dużo traci na prostych. Dla Dobrych graczy jest OK. W kanionie sobie poradzisz ale co jest z wyścigami przed kanionem?

Skyline - To samo, aczkolwiek jesdt szybszy od Lancera

Z06 - Duża prędkość lecz na zakrętach po prostu nie wyrabia... W kanionie wylecisz nią już na pierwszym zakręcie...

Jak napisałem: Carrera GT i nic więcej. Polecam jeszcze widok z maski auta. Dużo wiecej widzisz i lepiej czuć autko.

Ale Wszystko zależy od stylu jazdy. Tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 14:16, NFSSoulpl napisał:

I tu się nie zgodzę... Przy odpowiednich ustawieniach Porsche Carrera GT spokojnie wyprzedzimy
Dariusa. Oczywiście jeszcze zależy od umiejętności samego gracza.

W porównaniu do Carrery te auta co wymieniłeś są słabe...

Lancer - Dobry na zakrętach ale dużo traci na prostych. Dla Dobrych graczy jest OK. W
kanionie sobie poradzisz ale co jest z wyścigami przed kanionem?

Skyline - To samo, aczkolwiek jesdt szybszy od Lancera

Z06 - Duża prędkość lecz na zakrętach po prostu nie wyrabia... W kanionie wylecisz nią
już na pierwszym zakręcie...

Jak napisałem: Carrera GT i nic więcej. Polecam jeszcze widok z maski auta. Dużo wiecej
widzisz i lepiej czuć autko.

Ale Wszystko zależy od stylu jazdy. Tyle z mojej strony

właśnie o to chodzi żeby corvettą szybko przed niego wyjechać i blokować chwilę i od razu wygrana :)
a Lancerem czy Skyline to mogę wygrać z Dariusem, aż tak wolne nie są , po za tym można ustawić auto przy kupnie części, przez co możesz otrzymać 350 KM/h Skyline/Lancerem, 402 Corvettą, 453 Porsche 911 Turbo(wszystko testowane.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAWET DUZE PUSTKI. Ja jak wchodzilem na multi to nikogo nie bylo a wchodzilem codziennie zeby zobaczyc i NIKOGO NIE BYLO.Lepiej grac w kariere.Nawet fajne auta ale gra taka se. (przeszedlem calą 3 razy!!!!!!!!!!!) pozdro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...
Zainstalowałem ponownie grę, patch zainstalowany, wersja się zgadza etc. chcę pograć online
no to próbuję się zalogować , wpisuję poprawną nazwę użytkownika i hasło, i przy ekranie "Logowanie do EA Nation" gra wywala do windowsa od tak bez żadnego błędu.
sprawdziłem na stronie EA, nie ma rozwiązania, a hasło , cdkey, i nazwa użytkownika są poprawne. czy ktoś tak już miał i to naprawił albo wie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:24, rtyrtyrty napisał:


po problemie, save był jakoś skopany.

gra ktoś online? bo jakoś nie mogę znaleźć ludzi. najlepiej jak będzie to ktoś kto nie gra tylko Audi r8/innym zbyt dobrym autem.

a co do pojazdu na Dariusa.
każdym autem 3 poziomu da radę wygrać. w pewnych miejscach komp popełnia błędy zawsze, przez co nawet Audi R8 dariusa nic mu nie pomoże. odpowiednio ztuningowany pojazd wystarczy, razem z jakimikolwiek umiejętnościami i znajomością własnego wozu.
wiem co mówię, nawet mój Skyline mógł zostać przez całe 4 wyścigi z dariusem i ekipą na 1 miejscu od początku do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kilka dni temu kupiłem N4S:Carbon. Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok ale gdy chce pograć w trybie multiplayer niestety nie mogę dołączyć do żadnej istniejącej sesji gry przez następujący komunikat " Nie udało się dołączyć do wybranej gry spróbuj wybrać inna grę " Nie mam już pomysłów co robić żeby pograć w ta grę przez sieć.

Gra pochodzi z kolekcji EA Classics
-została spachowana do wersji 1.4 ze strony producenta gry
-odpowiednia porty zostały odblokowane ( próbowałem również z wyłaczonym firewallem )
-internet 2 Mb/s

Macie może jeszcze jakieś pomysły co może być nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 17:14, mar7vin napisał:

Witam

Kilka dni temu kupiłem N4S:Carbon. Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok ale gdy chce
pograć w trybie multiplayer niestety nie mogę dołączyć do żadnej istniejącej sesji gry
przez następujący komunikat " Nie udało się dołączyć do wybranej gry spróbuj wybrać inna
grę " Nie mam już pomysłów co robić żeby pograć w ta grę przez sieć.

Gra pochodzi z kolekcji EA Classics
-została spachowana do wersji 1.4 ze strony producenta gry
-odpowiednia porty zostały odblokowane ( próbowałem również z wyłaczonym firewallem )
-internet 2 Mb/s

Macie może jeszcze jakieś pomysły co może być nie tak

Może jest to swego rodzaju jakaś blokada regionalna?(Że np. Polak nie może grac z Amerykanem, Niemiec z Belgiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,kupilem dzisiaj Need for speed Shift i nie dziala mi pad,probowalem juz na wszystkie sposoby,laptop widzi pada (dobry laptop do gier) ale gra nie,sprawdzalem juz chyba wszyskie ustawienia,czy ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 21:48, krisR1 napisał:

Hej,kupilem dzisiaj Need for speed Shift i nie dziala mi pad,probowalem juz na wszystkie
sposoby,laptop widzi pada (dobry laptop do gier) ale gra nie,sprawdzalem juz chyba wszyskie
ustawienia,czy ktos pomoze?

nie ten temat.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45568&u=824 Need For Speed Shift - Temat Ogólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pominąłem tą część z racji słabego sprzętu w dniu premiery, ale po zakupie laptopa postanowiłem nadrobić zaległości. Mam tylko jeden problem - najwyższą rozdzielczość jaką mogę ustawić w opcjach jest 1024x768, podczas gdy mój ekran obsługuje maksymalnie rozdzielczość 1366x768. Mogę jakoś taką ustawić? Czasami da się to zrobić ręcznie w pliku .ini, ale w tej grze go nie znalazłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować