Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 16:02, syriusz.b napisał:

Premiera chyba 1 listopada, a ja pogram na low ... mam procka 1,6 i 512 ramu ...

Mam podobnego kompa ale mam athlona XP a on robi cuda ostatnio grałem w preya na 1024/786 i WYSOKICH!! detalach i grało mi się bardzo miło. a co do NFS gry EA są bardzo sprzętożerne. wiec niewiem czy carbon mi pójdzie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 13:49, speedraid napisał:

Nie widziałem, żeby ktoś o tym pisal ale zostały ogłoszone oficjalne wymagania gry Need for
Speed Carbon, a zostały one lekko ograniczone do tych pierwotnych:



Siuu,pójdzie na najwyższych.Ale cos przeczuwam,że to moje ostatnie NFS,w które grałem na najwyższych detalach.
Wciąż czekamy na demo,ale na szczęście dziś już 22,więc co najmniej za 9 dni będziemy cieszyć sie napewno demem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:35, BlackBomb napisał:

Ale to są minimalne? Tak?

Raczej nie. Są to oficjalne, zalecane, bo biorąc pod uwagę wymagania minimalne NFS MW:

CPU: 1.4GH
RAM: 256 MB
Karta graficzna: 32 MB
HDD: 3GB

Raczej byłby to za wysoki skok, więc miejmy nadzieje, że są to zalecane. Pożyjemy, zobzaczymy...

Syriusz.b

Prawdopodobnie premiera Need for speed Carbon odbędzie się dzień później czyli 2 listopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2006 o 16:42, speedraid napisał:

Syriusz.b

Prawdopodobnie premiera Need for speed Carbon odbędzie się dzień później czyli 2 listopada
:D

a tam 1, czy 2 i tak kupie :p ... tylko pewnikiem cena będzie 139,90 jak nie 159,90 bo EA się ceni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja z takim pytaniem o NFS Carbon.
Czy ta gierka będzie dostępna w sklepie gram.pl ??
Pytam bo nie widziałem na gram.pl żadnego NFS w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwie czekam na premiere NFS Carbon. Do tej pory Most Wanted polubiłem najbardziej, ze wględu na wygląd samochodów i ich model jazdy. Reszta też oczywiście na wyższym poziomie w porównaniu do Underground-ów. Zobaczymy jak będzie z Carbonem, mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak jakby poniedziałek, i tak jakby dema nie ma :( Zastanawiam się czy to że demo ma być pod koniec tego/początek następnego miesiąca to też kłamstwo.....No chyba, że (która godzina w Ameryce?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:42, BlackBomb napisał:

Dziś tak jakby poniedziałek, i tak jakby dema nie ma :( Zastanawiam się czy to że demo ma
być pod koniec tego/początek następnego miesiąca to też kłamstwo.....No chyba, że (która godzina
w Ameryce?)


Ja slyszalem, ze bedzie 20 pazdziernika...czyli nie caly miesiac po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:48, ProChaoS napisał:

Ja slyszalem, ze bedzie 20 pazdziernika...czyli nie caly miesiac po premierze.


No, nie przesadzajmy. To ja już wole kupić pełniaka po 12 dniach od premiery demka. Bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:48, ProChaoS napisał:

Ja slyszalem, ze bedzie 20 pazdziernika...czyli nie caly miesiac po premierze.

Miesiąc po premierze? Przecież premiera będzie 2 listopada a ile dobrze wiem jest to 1,5 tygodnia przed premierą gry... Musiałeś albo źle przeczytać albo spowodować chaos w mojej głowie :). Demko ma pojawić się 1 listopada, a jak to nie wypali to spodziewamy się 2. Może te dane nie są poprawnę z ''''lekkim'''' poślizgiem, ale tak słyszałem. Jeżeli się mylę proszę o podanie linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:45, Wojtas94 napisał:

> Ja slyszalem, ze bedzie 20 pazdziernika...czyli nie caly miesiac po premierze.

No, nie przesadzajmy. To ja już wole kupić pełniaka po 12 dniach od premiery demka. Bez przesady...


Ja nie przesadzam, tylko pisze to co slyszalem. A to czy demo bedzie dzisiaj czy za 20 dni to sie okaze. Ja mam nadzieje, ze bedzie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować