Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 12:29, Kasendrol napisał:

Niecierpliwie czekam na premiere NFS Carbon. Do tej pory Most Wanted polubiłem najbardziej,
ze wględu na wygląd samochodów i ich model jazdy. Reszta też oczywiście na wyższym poziomie
w porównaniu do Underground-ów. Zobaczymy jak będzie z Carbonem, mam nadzieje że będzie jeszcze
lepiej.



No,Carbon będzie napewno lepszy.Autosculps,modelowanie poszczególnych części i super grafika powodują opad szczeny.

Co?Premiera dema 20 października?Dziwne,nie wierze:p


Ale dema jak nie było,tak nie ma.Jedyna nadzieja przyjdzie za około 6 dni lub 5,bo wtedy koniec wrześniaaa...i wiecie co:)


Do Kasendrol---->Sorry za offtopa,ale czy mógłbyś podać m i temacie ''''Awatary'''' swojego awa?Jest fajny i ucieszyłbym się,jakbyś mi go użyczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:47, speedraid napisał:

> Ja slyszalem, ze bedzie 20 pazdziernika...czyli nie caly miesiac po premierze.
Miesiąc po premierze? Przecież premiera będzie 2 listopada a ile dobrze wiem jest to 1,5 tygodnia
przed premierą gry... Musiałeś albo źle przeczytać albo spowodować chaos w mojej głowie :).
Demko ma pojawić się 1 listopada, a jak to nie wypali to spodziewamy się 2. Może te dane nie
są poprawnę z ''''lekkim'''' poślizgiem, ale tak słyszałem. Jeżeli się mylę proszę o podanie
linka...


Hmm na jakims forum to czytalem. To wkoncu kiedy jest premiera? W listopadzie czy pazdzierniku? Bo kazdy pisze cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:11, ProChaoS napisał:

Hmm na jakims forum to czytalem. To wkoncu kiedy jest premiera? W listopadzie czy pazdzierniku?
Bo kazdy pisze cos innego.

Na kazdej stronie o Need for speed o tym pisze wyraźnym drukiem, a jest to 2 listopada!!!!! Ludzie, zapamietajcie se wreszcie tą datę, bo pisalismy o tym chyba ze dwie strony, a wy się pytacie. I to nie jeden przypadek, rany wpadliscie w naług pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:24, speedraid napisał:

> Hmm na jakims forum to czytalem. To wkoncu kiedy jest premiera? W listopadzie czy pazdzierniku?

> Bo kazdy pisze cos innego.
Na kazdej stronie o Need for speed o tym pisze wyraźnym drukiem, a jest to 2 listopada!!!!!
Ludzie, zapamietajcie se wreszcie tą datę, bo pisalismy o tym chyba ze dwie strony, a wy się
pytacie. I to nie jeden przypadek, rany wpadliscie w naług pytania?



Hehe,święta prawda.Powtarzam,data wydania dema-->ZA OKOŁO 7 DNI.Data wydania pełnej wersii-->2 LISTOPAD.Capisci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:24, speedraid napisał:

> Hmm na jakims forum to czytalem. To wkoncu kiedy jest premiera? W listopadzie czy pazdzierniku?

> Bo kazdy pisze cos innego.
Na kazdej stronie o Need for speed o tym pisze wyraźnym drukiem, a jest to 2 listopada!!!!!
Ludzie, zapamietajcie se wreszcie tą datę, bo pisalismy o tym chyba ze dwie strony, a wy się
pytacie. I to nie jeden przypadek, rany wpadliscie w naług pytania?


Nie siedze w temacie NFS tak jak ty. A gdy wchodze na inne strony to pisza rozne rzeczy, wiec jak tu sie polapac. Teraz bede wiedzial, ze 2 listopada. Pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam tylko na full wersję. I tak mi nie pójdzie, ale postaram się "wydębić" od rodziców kasę na Carbona :D. Albo poproszę pod choinkę, może jeszcze będzie (moi rodzice chyba nigdy nie wyrosną z prezentów pod choinką; co roku organizują akcję z dowiadywaniem się, co chcemy pod choinkę :P). No, a jak trzeba będzie, to ucierpi na tym moje kieszonkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mam pytanko, kiedy rusza konkurs na najlepsze auto w CaRBONIE? :p
a tak na srio to już się doczekać nie mogę, ta gra wymiata :D proszę tylko boga a mniejsze wymagania żeby mi odpaliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam na demo a jesli mi sie spodoba to i tak nie kupie wydac 120 zł na carbona mogł bym wydac jako maniak seri NFS a tak zagram u kumpla który właśnie jest takim maniakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:18, Dark SMG napisał:

hmm mam pytanko, kiedy rusza konkurs na najlepsze auto w CaRBONIE? :p
a tak na srio to już się doczekać nie mogę, ta gra wymiata :D proszę tylko boga a mniejsze
wymagania żeby mi odpaliła :P


Ruszy zapewne wtedy, kiedy Carbon wyjdzie oficjalnie. Bo jak tworzyć auta w grze, której jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:15, JayC napisał:

Ja czekam tylko na full wersję. I tak mi nie pójdzie, ale postaram się "wydębić" od rodziców
kasę na Carbona :D. Albo poproszę pod choinkę, może jeszcze będzie (moi rodzice chyba nigdy
nie wyrosną z prezentów pod choinką; co roku organizują akcję z dowiadywaniem się, co chcemy
pod choinkę :P). No, a jak trzeba będzie, to ucierpi na tym moje kieszonkowe.



Ja mam już odłożoną kasę na Carbona:)129 mojej kasy,a jak znajdę kolekcjonerską,to od taty 30 złotych,bo też będzie grał:)
I nie kupuję w sklepie internetowym,bo drożej wyjdzie i dłużej będę czekał.Pakujemy się z tatą w auto i do Gdańska na Grunwaldzką do MediaMarktu:)(Na szczęście mam blisko,69 km:))
Ostatecznie gdy nic nie wypali,to kupi mi ciocia,bo mieszka naprzeciwko:D


Więc,jak widać,mam już obmyślony cały plan kupna Carbon:)Nic,tylko czekać...a demo już tuż..tuż.Powinno być za 6 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:18, Dark SMG napisał:

hmm mam pytanko, kiedy rusza konkurs na najlepsze auto w CaRBONIE? :p
a tak na srio to już się doczekać nie mogę, ta gra wymiata :D proszę tylko boga a mniejsze
wymagania żeby mi odpaliła :P

Troche za wcześnie aby o tym myśleć. Niektórzy chcą kupić polską wersję językową, a następnie ją przejść. Radzę ci się nei śpieszyc tylko poczekać tak jak to zrobił Dante Dy` nei . Ja proponuję aby zacząć w grudniu jakoś, albo lepiej to w połowie. Niektórzy przejdą grę a ci co kupią polską wersję ściągną se kody i ruszamy. Z resztą później będzie lepiej bo nazbiera się wiecej uczestników.

Ja kupie grę dopiero w grudniu gdy ukaze się polska wersja językowa. Nie spieszy mi się bo muszę zmusićrodziców aby mi kupili Ram''ów do kompa pod choinkę i dodatkowy wentylator. Tak więc premira światowa mnei nie obchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:42, Kasendrol napisał:

Nie jeszcze nie słuchałem. Nawet nie wiedziałem że jest.

A no widzisz :):) Trzeba szukać po internecie różnych ciekawych nowości np. soundtrack do Carbona. Ja właśnie teraz sobie piszę i przesłuchuję wszystkie utwory jakie będą w NFS-dzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować