Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 21:19, zapodaj napisał:

Jestem ciekaw czy będą się dalej ciągły części przepięknej gry NFS.


Wątpię czy EA zrezygnowało by z ich czołowego projektu, zarabiają co rok na tej serii masę pieniędzy. Nie ma wyjścia NFS for ever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Znając upór EA Games,doczekamy się albo 100 części NFS,albo z takim tytułem-''''Need For Speed-Ultimate Simulation Of Driver Life''''czy coś podobnego.Gra zajmuje 20 płyt Blu-ray i jest nieskończona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:55, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Znając upór EA Games,doczekamy się albo 100 części NFS,albo z takim tytułem-''''Need For Speed-Ultimate
Simulation Of Driver Life''''czy coś podobnego.Gra zajmuje 20 płyt Blu-ray i jest nieskończona:)

Niestety ale ja już nie będę żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:55, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Znając upór EA Games,doczekamy się albo 100 części NFS,albo z takim tytułem-''''Need For Speed-Ultimate
Simulation Of Driver Life''''czy coś podobnego.Gra zajmuje 20 płyt Blu-ray i jest nieskończona:)

i bedzie mozna jezdzic po calej Ziemi beda dostepne wszystkie auta ktore kiedykolwiek powstaly :P itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:55, NyGgA MiLy napisał:

Znając upór EA Games,doczekamy się albo 100 części NFS,albo z takim tytułem-''''Need For Speed-Ultimate
Simulation Of Driver Life''''czy coś podobnego.Gra zajmuje 20 płyt Blu-ray i jest nieskończona:)

A 101 część NFS będzie się wabiła: "Need For Speed Hot Pursuit vol. 53" i będzie na 14 HD-DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:57, Kropek13 napisał:

Ja już mam pomysł na 666 część Need for Speeda: "Need for Speed Drive through hell" i będziemy
jeździć diabłem ]:>

Dobre!! a w NFS volume 667 głowny bohater, za na mową 250 letniej wówczas Mii Townsend, sprzeciwia się 260 letniemu Razorowi "Belzebubowi" Callahanowi i przechodzi na stronę "Moherowy'' s Destroyers" i rozwozi moherowe berety[ dla każdego stałego abonenta[ zacytuję teraz 52 Dębiec!] " trzy lata darmowego spoczynku wiecznego :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:53, DamianBO napisał:

> Znając upór EA Games,doczekamy się albo 100 części NFS,albo z takim tytułem-''''Need For
Speed-Ultimate
> Simulation Of Driver Life''''czy coś podobnego.Gra zajmuje 20 płyt Blu-ray i jest nieskończona:)

A 101 część NFS będzie się wabiła: "Need For Speed Hot Pursuit vol. 53" i będzie na 14 HD-DVD


Gdy bedzie np 40 cześć NFS to ja sie moge założyc ze wyjdzie na nowszym nośniku niż HD lub bluray...
myśle że.. grafika bedzie fotorealistyczna i pełne 4D czyli stop wyścig i można bedzie obejrzec sobie samochód i otoczenie z kazdej perspektywy i odległości może wtedy juz nie bedzie komputerów tylko takie specjalne kabiny (ala kabina prysznicowa) tam bedzie krzesełko lub bedziemy stali i przez fale mózgowe bedzie rpzesyłany obraz - dzieki temu nie bedizemy nadwyrężali wzroku - (dobre rozwiazanie wg. mnie) no i bedziemy mieli wrażenie ze sami jesteśmy w samochodzie coś ala duch bez ciała :) a co do nośników to myśle ze bedą takie metalowe lub z innego coś podobnego materiału blaszki lub piłeczki.. które po prostu bedziemy wkładali jak do miksera .... i juz PC bedzie odczytywał że jest nowa "piłeczka" w środku i odpalał gre oczywiście bez instalowania.
ale
mam jeszcze jedno rozwiazanie i o niebo lepsze !!
słuchajcie..
moze w nocych PC bedzie tak ze z boku pokoju bedzie takie "pudełko" o wymarach 30 cm na 20 cm (PC) który odpalony bedzie wokół siebie lub blizej określonego miejsca wokoło niego bedzie emitował tzw hologram .. tylko nie wiem .. co wymyśleć mam aby mozna było sie swobodnie poruszać w nim.. aby nie natrafić po prostu w ścnaie od pokoju.. :/ :) moim zdaniem chyba nie ma innej rady.. nowe rozmwiazania bedą na 70% korzystać z naszej podświadomosci aby "grać: np w NFS (aby nie odbiegać od tematu :P) bez żadnych dodatkowych sprzetów.

SIę troche rozpisałem .. mam nadzieje ze to ktoś przeczyta i skomentuje i podizeli sie ze swoimi spostrzeżeniami co do NFS 20x i przyszłego grania ? ! /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 16:21, NyGgA MiLy napisał:

Widzę,że moja idea sie rozwija:)Wybieramy 10 sposród 100 najlepszych propozycji i wysyłamy
do EA Games..moze kiedyś ich uzyją:D

10 propozycji to jeszcze nie mamy a żeby jeszcze wybierać. Toż to "żenua burżua"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę aż tak w przyszłość nie wybiegać. Fakt, seria już jest spora i nie zapowiada się, żeby szybko się skończyła, ale ja wolę żyć chwilą: nie wybiegać zbyt w przód, ani nie wspominać tego, co było. Jest jak jest, zawsze może być gorzej, więc trzeba się cieszyć z tego, co jest :D. A mi komputer odpowiada. I nie podoba mi się taki postęp technologiczny, że ludzie zaczynają łączyć kilka urządzeń w jedno, np: aparat cyfrowy z telefonem i mptrójką. Wolę mieć oddzielne mp3, oddzielny telefon (z byle jakim aparatem, ale może też być bez) i oddzielny aparat. Nie tak jak w filmie "Ja, robot" typ ma cały czas słuchawkę na uchu i to jest jego jakby "centrum dowodzenia": dzwoni, słucha muzyki itd. Wracając do tematu: komputer wystarczy, a poza tym do takiej kabiny prysznicowej do grania nie dożyję, więc... "Carpe Diem" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie najlepszy jest czwarta część serii - High Stakes - niestety nie chodzi mi na XP i muszę zadowolić się "Porszakami". A Carbon pewnie zawiedzie mnie tak jak Hot Pursit2/brak mi słów/, pierwszy underground, drugi/choć trochę mniej/ czy most wanted...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh chłopaki, chłopaki, wy to macie pomysły :) Ale jak to przeczytałem to przyznam, że poprawił mi się humor :)
A jak EA zamierza wprowadzić takie coś.... to bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę żę projekt NFS skończy się za 2-3 części policzonę razem z CARBONEM,bo nic EA już by nie dodało oprócz jakiś nowych lub starych aut,możemy jeszczę liczyć tylko na jakieś super nowe grafity na swoje auto i jakieś nowe bajery,ale to tylko trochę tych bajerów będzie na swoje auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:37, zapodaj napisał:

Ja myślę żę projekt NFS skończy się za 2-3 części policzonę razem z CARBONEM,bo nic EA już
by nie dodało oprócz jakiś nowych lub starych aut,możemy jeszczę liczyć tylko na jakieś super
nowe grafity na swoje auto i jakieś nowe bajery,ale to tylko trochę tych bajerów będzie na
swoje auto.

taa a autoscuplt czy jak to zwa to jest nic... wyscigi w kanionach tez nic, nowy model jazdy w drifcie tez nic ... nie nic nie dodali nowego ... bo po co ... ? oo czy to ironia w moim glosie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:37, zapodaj napisał:

Ja myślę żę projekt NFS skończy się za 2-3 części policzonę razem z CARBONEM,bo nic EA już
by nie dodało oprócz jakiś nowych lub starych aut,możemy jeszczę liczyć tylko na jakieś super
nowe grafity na swoje auto i jakieś nowe bajery,ale to tylko trochę tych bajerów będzie na
swoje auto.


Uwierz mi że NIE zrezygnują z tego projektu jeszcze dłuuugi czas :) Gdy się skończy tunerstwo to zawsze można powrócić do Hot Pursuitów czy też innych. Na bank wymyślą coś żeby wyssać jeszcze parę $ od nas :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować