Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

[OFF TOP]

Ale zaserwował nam tu linka do strony z torrentami.A to jest juz coś.Tak samo jak ja,podał program\strone z której można ściagnąć...

[OFF TOP]

A co do dema,to ma aż mieć 1,2 GB?No man,to ja juz wole nie zamulać jeszcze bardziej mojego kompa i nie ściagać,tylko czekać na pełną..ale co,ściągne jako prawdziwy fan serii NFS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba każdy sciągnie. Choć moja Neostrada 512 jest dość szybka to to demo będzie ściagać się z 12 godzin, jak ma tyle zajmować :D Eh... Niedługo dema beda zajmowaly po 10 Giga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echhh,jak pełna ma zajmować 6GB,to ja pierniczę..Dysk 60 GB,pełno śmieci,kupa gier.Szkoda gadać.Trzeba zrobić najwieksze porządki od czasów Enter The Matrix(Stary komp,20 GB :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:22, NyGgA MiLy napisał:

Echhh,jak pełna ma zajmować 6GB,to ja pierniczę..Dysk 60 GB,pełno śmieci,kupa gier.Szkoda gadać.Trzeba
zrobić najwieksze porządki od czasów Enter The Matrix(Stary komp,20 GB :D)

A co ja mam powiedzieć ?? Moja siostra ma podstawowa Simsów 2 i 4 dodatki...Boże ile to zajmuję...Ale odinstaluje MW i bedzie dobrze... (i tak mam z 15 giga wolnego miejsca jeszcze :) (dysk 60 GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:22, NyGgA MiLy napisał:

Echhh,jak pełna ma zajmować 6GB,to ja pierniczę..Dysk 60 GB,pełno śmieci,kupa gier.Szkoda gadać.Trzeba
zrobić najwieksze porządki od czasów Enter The Matrix(Stary komp,20 GB :D)

A co ja mam powiedzieć ?? Moja siostra ma podstawowa Simsów 2 i 4 dodatki...Boże ile to zajmuję...Ale odinstaluje MW i bedzie dobrze... (i tak mam z 15 giga wolnego miejsca jeszcze :) (dysk 60 GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:16, NyGgA MiLy napisał:

Ale zaserwował nam tu linka do strony z torrentami.A to jest juz coś.Tak samo jak ja,podał
program\strone z której można ściagnąć...

Podaj linka :) Niestety nie widzialem ięc proszę o dowody. Oczywiście wierzę tylko chce ujrzeć tego posta...

Co do dema ma mieć 1.2 GB (!!) co nie jest szczęśliwą informacją. Co do pełniaka to ToCa Race Driver 3 miała 7 GB wymagała 7 GB na HDD, a na dysku tyle samo czyli 6 GB. :/ (...)-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:56, DamianBO napisał:

może ściągnąć pełną ze strony
www.torrent-polska.info


nie wiem czy wiesz ale masz gotowego degrada (jak nie bana...) za piractwo... powodzenia...

speedraid - a co ma demo zawierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:28, Deejay napisał:

nie wiem czy wiesz ale masz gotowego degrada (jak nie bana...) za piractwo... powodzenia...


Sorka. Ale czy ja mówię że ściągam/ będę ściągał/ już ściągnąłem?? mówi e że jesli ktos chce to niech ściąga mnie to wisi a to nie piractwo tylko sprowadzanie na złą drogę:-] ja kilka lat temu też piraciłem troche,m ale teraz od 1,5 roku nie mam ani jesdnej pirackiej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:28, Deejay napisał:

speedraid - a co ma demo zawierać?

Oj...koledzy ci powiedzą dokładniej, ale chyba 3 samochody z Exotic, Tuner i Muscle i trzy trasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:33, DamianBO napisał:

Sorka. Ale czy ja mówię że ściągam/ będę ściągał/ już ściągnąłem?? mówi e że jesli ktos chce
to niech ściąga mnie to wisi a to nie piractwo tylko sprowadzanie na złą drogę:-] ja kilka
lat temu też piraciłem troche,m ale teraz od 1,5 roku nie mam ani jesdnej pirackiej gierki.

Taaa...każdy się tak moze tłumaczyć. Tu chodzi o to, że propagujesz czyli udostępniasz innym link do strony z piratami. Lepiej się nie sprzeczaj, bo moze to zostać wykorzystane przeciwk otobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:28, Deejay napisał:

> może ściągnąć pełną ze strony
> www.torrent-polska.info

nie wiem czy wiesz ale masz gotowego degrada (jak nie bana...) za piractwo... powodzenia...

speedraid - a co ma demo zawierać?


Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się że Demo NFS Carbon na PC od wersji PS2 będzie się różnić następującymi rzeczami:

1. Będzie dostępne 5 aut: Lamborghini Gallardo, Mitsubishi Lancer Evolution IX, Camaro SS, Ford Mustang GT, Mazda RX-8.

2. Będą 4 wyścigi: 2 Circuit, Drift, Canyon Duel.

3. Demo ma ważyć od 620MB do 1,4GB.

Te informacje nie są pewne więc proszę podchodzić do nich z lekkim dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK sorka prosze o niski wymiar kary wysoki sądzie. nie miałem zamiaru propagować piractwa, przepraszam juz więcej nie będę. proszę o nie degradowanie/zbanowanie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w NFS : Carbon będzie zawarty jak w NFS:Most wanted spowolniony czas albo wrogowie jak w NFS : Most wanted czy będzie zwykła gra jak w NFS : Undeground 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:33, DamianBO napisał:

Sorka. Ale czy ja mówię że ściągam/ będę ściągał/ już ściągnąłem?? mówi e że jesli ktos chce
to niech ściąga mnie to wisi a to nie piractwo tylko sprowadzanie na złą drogę:-] ja kilka
lat temu też piraciłem troche,m ale teraz od 1,5 roku nie mam ani jesdnej pirackiej gierki.


nie chodzi o samo piracenie w czystej postaci ale o propagowanie... masz tu fragment regulaminu bo widzę że go nie czytałeś...:

2. Co jest zabronione
Piractwo
* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
* tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
* powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

speedraid - a kiedy ma to demo wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bedzie spowolniony czas, i na pewno bedzie paru bosow ( o ile sie nie myle to po jednym z kazdej z klas czyli :exotic, muscle i tuner z ktorymi trzeba sie bedzie scigac po kanionach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:38, Deejay napisał:

speedraid - a kiedy ma to demo wyjść?

Ehhh:/ pisałem to chyba 7 postów wyżej (!!). Ma wyjść w tym tygodniu o ile EA znów tego nie przełoży z niewiadomych przyczyn :) Całkiem możliwe, że na początku przyszłego....ehh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka będzie gra będzie naprzykład otwarty teren do jeżdżenia sobie po ulicach czy będzie tak że wybierasz misję z menu głównego i jesteś w danym wyścigu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:45, zapodaj napisał:

A jaka będzie gra będzie naprzykład otwarty teren do jeżdżenia sobie po ulicach czy będzie
tak że wybierasz misję z menu głównego i jesteś w danym wyścigu ?

Prawdopodobnie bedzie podobnie jak w MW czyli bedzie mozna dojezdzac przez miasto do danego wyscigu ale bedzie tez mozna wziasc w nim udzial nie ruszajac sie z garazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować