Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

No wiesz co..xD Mówić , że Most Wanted od czegoś jest lepsze to już przesada.No cóż jestem fanem NFS, ale Most Wanted to najgorsza z części, a że Carbon będzie miał lepszą grafę i więcej opcji tuningu(Rodem z U2 i jeszcze więcej :} ) i ktoś mówi , że będzie gorsze od MW..buhahah.. przepraszam ale nie mogłęm się powstrzymać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tez jestem fanem i uważam ze Carbon moze byc niezłe jesli zachowa sie policja i jej poscigi(tylko zeby byla troche madrzejsza).Bo w kanionie raczej policji nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 21:03, barsum napisał:

Ja tam tez jestem fanem i uważam ze Carbon moze byc niezłe jesli zachowa sie policja i jej
poscigi(tylko zeby byla troche madrzejsza).Bo w kanionie raczej policji nie bedzie!



Policia i poscigi będą,prawdopodobnie też mądrzejsi i w Kanionach ich nie będzie.Po to się tam przecież ścigają...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:38, zapodaj napisał:

A po której to będzie części po Need for speed : Carbon czy po jeszczę następnej ?

Eee...miała być w listopadzie, ale w zwiazku z problemami ATARI została przesunieta o 5 miesięcy na ok.14 luty. Co za tym idzie będzie po Need for Speed Carbon. Naprawde świetna gra się zapowiada, 150 samochodów, 1400km dróg po Hawajskiej wyspie oraz kupno domu o czym juz wspomniałem. Polecam ci sę tutaj wypowiedzieć: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=68 , a na pierwszej stronie znajdziesz mojego posta, w którym umiesciłem wszystkie naważniejsze informacje o grze.

P.S. To nie jest off top, bo rozmawiamy o konkurencie NFS Carbon.

barsum

Dnia 23.10.2006 o 20:38, zapodaj napisał:

Bo w kanionie raczej policji nie bedzie!

No owszem nei będzie, a w mieście będzie jej udział ograniczony. Na szczęście, bo w Most Wanted jej wielkość była nieograniczona i była wszędzie.Wreszcie będzie można pojeździc bardziej swobodnei po mieście, bo nei bedzie cię łapała za to, ze wjechałeś w ich widok. Ach, czasy Underground 2... Co do mądrzejszej policj to również ci polecam zainteresować sie grą Test Drive Unlimited. Będzie ci wlepiała mandaty za zderzenie itp. Naprawdę ciekawie się zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 21:14, Warrior Within napisał:

Tu cię popieram bo w Most Wanted z policją byłą przesada jak się długo uciekało miało się wrażenie
że ściga cię policja z całego stanu, a nie jednego miasta.

Stanu? Wszystkich stanów: państwa :P Przecież to lekko przesadzili jak podczas jednego pościgu ścigało cię 150 policji łącznei zwszystkimi które omijałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam informacę o tym, ze nie tylko PC''towcy mają powody do skarg. O ile my mamy tylko kilka samochodów mniej to samo dotyczy konsol. Jednak ich spotkało cos gorszego, mianowicie brak muliplayeru. Dotyczy to starszych konsol Playstation 2 i Xbox.
''''Wszystko wskazuje na to, że EA idzie z duchem czasu i wielkimi krokami przerzuca się na next-geny. Dla jasności, gra na konsole przenośne (PSP i Nintendo DS) będzie miała podobne jak Underground Rivals na PSP, system bezprzewodowego łączenia gry. Pozwoli to na zabawę do 4 osób właśnie na te platformy. Dodatkowo, w grze wieloosobowej dostępny będzie tylko tryb Circuit Race.'''' http://www.needforspeed.pl/news.php
-------------------------------------------------
No, naszczęście mnie to nie dotyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:41, kalin 123 napisał:

czy ktoś może wie skąd można ściągnąć demo NFS CARBON

A o jakie demo Ci chodzi ??? Na PC jeszcze nie ma, ale są na inne platformy takie jak: PS2, X-BOX itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:45, Blade2 napisał:

> czy ktoś może wie skąd można ściągnąć demo NFS CARBON
A o jakie demo Ci chodzi ??? Na PC jeszcze nie ma, ale są na inne platformy takie jak: PS2,
X-BOX itp.

chodiło mi o PC ale i tak dzięki bo ciągle szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie wiem, a narazie nie zamawiam bo niewiem czy mi pojdzie na moim zlomie ;(
dlatego chcialem demo zeby zobaczyc czy bedzie na co wydac hajs bo nie ma sensu wydawac na cos co mi nie zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim stanie rzeczy (premiera Carbona za jakiś tydzień, może trochę ponad) nie zawracałbym sobie już głowy demem. Zawsze można poczekać na CDA, oni mogą dać demo, ale lepiej już kupić sobie pełniaka. No, ale jeśli bardzo wam zależy na demie, no to pozostaje tylko czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:07, Rados-kapcrew napisał:

No własnie nie wiem, a narazie nie zamawiam bo niewiem czy mi pojdzie na moim zlomie ;(
dlatego chcialem demo zeby zobaczyc czy bedzie na co wydac hajs bo nie ma sensu wydawac na
cos co mi nie zadziala.

na 44 stronie ktoś napisał żę ,,ma wyjść pod koniec tego miecha''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować