Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Właśnie wygrałem wyścig i mam 50% gry za sobą. Na początku zastanawiałem się dlaczego nie mogę rozbudować swojej Mazdy RX-8 do silnika poziomu drugiego, ale okazało się, że po prostu nie da się - i to mi się podoba bo trzeba wymieniać samochody.
Obecnie jeżdżę Aston Martinem DB 9 i jest super :D Nie gram nałogowo bo straciłbym przyjemność z tego bardzo szybko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 11:24, Mr.Boom napisał:

buuuuuu!!!! nie było pada!!!!buuuuu!!!! ale co mi tam...dzisiaj zainsaluje i bedę grał!!!!


jak nie bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff, już jutro wysyłają, więc w czwartek-piątek powinienem już grać :D Najpierw mam zamiar przejść gierkę Tunerami, potem Muscle i Egzotic. Będzie wesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Dodge Charger R/T jest na wypasie ale jak doszedlem do czerwonej dzielnicy to zaczalem wymiekac.

Tam jezdza Porsche''ami Carrera GT itp. same hardcore''y. A ze Charger ciezko zakreca to uznalem ze zmienie na cos co lepiej skreca i nisety wybralem jakze dupnego Renault Clio niby skreca jak marzenie ale predkosc nawet przy max (taki jaki moge) tunningu nie dorownuje Chargerowi ;(( . Chyba jednak wracam do ukochanego Dodge Charger''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 10:20, k0rnas napisał:

Ja gierkę zacząłem Camaro i tak zostanie do końca - Muscle Car Roxxx :P

to poczekaj jak dojdziesz do wyscigow tier3 i zobaczysz jak twoje camaro daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:54, Rados-kapcrew napisał:

Powiem tak, Dodge Charger R/T jest na wypasie ale jak doszedlem do czerwonej dzielnicy to zaczalem
wymiekac.


jak wszyscy :). odblokuj jakis wozek tier3 i znowu gra stanie sie prosta. swoja droga troche dziwnie zbalansowano poziom trudnosci - skok jest gigantyczny, ale jak zdobedziesz wozek tier3 to robi sie banalnie :(.

a swoja droga - single na 6-7 godzin? troche marnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:15, syriusz.b napisał:

> buuuuuu!!!! nie było pada!!!!buuuuu!!!! ale co mi tam...dzisiaj zainsaluje i bedę grał!!!!


jak nie bylo ?

normalnie. podchodze do faceta, pytam się : a gdzie pad?? a on : dostawa była w piątek i do soboty wszystko zostało sprzedane :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam!
Mam pytanie, o co chodzi z tymi kartami, które wyświetlają mi się na dole ekranu i, że mogę odblokować 6 samochodów? Co mam w tej sytuacji zrobic? Proszę o szybką pomoc..:) Z góry dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2006 o 14:03, Ciastuś napisał:

a swoja droga - single na 6-7 godzin? troche marnie :(


no w sumie ... tez zdziwiony jestem, ale moze wie ktos czy w Multi mozna sie scigac w kanionie ? (np. ja vs. rx-8 :p) ?? bo jak mozna to wtedy multi mi sie nie znudzi szybko i bedzie super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2006 o 14:33, Mr.Boom napisał:

normalnie. podchodze do faceta, pytam się : a gdzie pad?? a on : dostawa była w piątek i do
soboty wszystko zostało sprzedane :(((((


sila reklamy .... widac logitech skapil i dal malo padow :p czyli ja sie juz nie zalapie bo jak caly Rzeszow i wsi obok niego mialy wypad w sobote do MM to juz nic nie bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:36, syriusz.b napisał:


> normalnie. podchodze do faceta, pytam się : a gdzie pad?? a on : dostawa była w piątek
i do
> soboty wszystko zostało sprzedane :(((((

sila reklamy .... widac logitech skapil i dal malo padow :p czyli ja sie juz nie zalapie bo
jak caly Rzeszow i wsi obok niego mialy wypad w sobote do MM to juz nic nie bedzie ...

wielko szkoda mówie ci bo sam pad bez gry kosztuje 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:48, Shakal13 napisał:

Jakie Pady Qrde znowu ? nie grałem w Tą cześć także nie wiem o co wam zabardzo chodzi :P można
jakiegoś screena czy cuś .. :))

zaspałeś stary. patrz...kupujesz NFSC w MM i dostajesz game pada od logitecha gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:53, Mr.Boom napisał:

> Jakie Pady Qrde znowu ? nie grałem w Tą cześć także nie wiem o co wam zabardzo chodzi
:P można
> jakiegoś screena czy cuś .. :))
zaspałeś stary. patrz...kupujesz NFSC w MM i dostajesz game pada od logitecha gratis.



Oooo.. Fajne :) a fajny przynmniej ?? ^_^ hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:00, Shakal13 napisał:

> > Jakie Pady Qrde znowu ? nie grałem w Tą cześć także nie wiem o co wam zabardzo chodzi

> :P można
> > jakiegoś screena czy cuś .. :))
> zaspałeś stary. patrz...kupujesz NFSC w MM i dostajesz game pada od logitecha gratis.



Oooo.. Fajne :) a fajny przynmniej ?? ^_^ hehehe

nooo, w sumie to tylko taki standardowy ale ma wszystkio co potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że zawiodłem się na tej części kiedy doszedłem do momentu gdy myślałem że prawdziwa gra się dopiero zaczyna pokazały mi się napisy końcowe poza tym grafika jest gorsza od Most Wanted.

Uważam że Need for Speed Most Wanted jest najbardziej dopracowany i ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:16, PANLISTWA napisał:

Muszę powiedzieć że zawiodłem się na tej części kiedy doszedłem do momentu gdy myślałem że
prawdziwa gra się dopiero zaczyna pokazały mi się napisy końcowe poza tym grafika jest gorsza
od Most Wanted.

Uważam że Need for Speed Most Wanted jest najbardziej dopracowany i ciekawszy.

To ja podam może teorię mojego kuzyna, który jest weteranem serii: mianowicie wg niego jedynka była najlepsza, super się grało na widoku z kabiny, w dwójce to zepsuli. W trójce niby to poprawili, ale to już nie było to samo.
Za to w Porsche był świetny model jazdy, zaś w nowych NFSach jest genialny tuning, ale reszta to nie to co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować