Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 15:20, kuko7 napisał:

oczywiście inaczej by było jakby ktoś zaczął pomysły ściągać...;]

No to właśnie o to mi chodzi :/

Dnia 22.11.2006 o 15:20, kuko7 napisał:

jak samochód zobaczyłem w tym oto temacie, który będzie wystawiony przez tego samego użytkownika na konkursie, to dla mnie to nie jest brak oryginalności

Ja wyrazilem swoje zdanie i po prostu informuję :/ Po co załadowywać dwa tematy tym samym?? A z resztą róbcie jak chcecie.. Przypominam moje zdanie''''Jest to oczywiście moje zdanie, ale moze tak będzie lepiej.'''' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:27, Noobio napisał:

witam
mam pytanie czy pojdzie mi Carbon na takiej konfiguracji:

Procesor AMD Sempron 1,7 Ghz
Ram :256 MB DDR
Grafika: ATI Radeon 9600 Pro


raczej masz za malo ramu. potrzebujesz min. 512MB .
ale processor jest ok, karta graficzna raczej tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:36, NyGgA MiLy napisał:

[XIACH]


A można wiedzieć,kiedy ruszy(tzn. o której godzinie)??? Chętnie wezmę udział,tylko musi być
szybko zrobiony..

dzisiaj wieczorem. dante wiecej nie napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem u kolegi w porzedniego nfs bylo fajne ale po dluzszym czasie musialem troche pograc w cos innego zaby wrucila mi znowu chec grania czy beda jakies urozmaicenia czy tylko nowe trasy?
jezeli ktos odpisze to prosze odpowiadac klikajac na odpowiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:14, mati2109 napisał:

gralem u kolegi w porzedniego nfs bylo fajne ale po dluzszym czasie musialem troche pograc
w cos innego zaby wrucila mi znowu chec grania czy beda jakies urozmaicenia czy tylko nowe
trasy?
jezeli ktos odpisze to prosze odpowiadac klikajac na odpowiec...


Jest to najgorsza z czesci nfs w swiecie tuningu. Lepiej zainstaluj sobie MW jesli go posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam niedawno mialem naglego formata dysku i mi sie skasowaly savey do nfs carbon prosilbym zeby ktos mi przeslal na e-mail pin.orzel@wp.pl. Z gory serdeczne dzieki jak ktos przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:57, Hewios napisał:

ja zaprezentuje kolejny samochod wykonany moja reka

lepiej sobie twoje fury zachowaj na potem. a tak dokladnie to na wieczor. speedraid ma racje. uwazaj bo jeszcze zgapie czesci twojej bryki i wstawie je do kunkursu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę mógł wziąć udziału w konkursie, bo nie wygrałem jeszcze całej serii prób i nie mam wszystkiego odblokowanego:(
A ma już ktoś wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No narazie umilkły sprawy o konkursie ale proszę o cierpliwość! Po co pośpieszać?? Nie wiecie ile to czasu aby wszystko ustalić i zdemontować, a raczej zmontować w jedną całość. Z resztą Dante ma dużo nauki... Jeszcze raz, nie spamujcie! Oczywiscie nie bawie się w moderatora tylko wasze posty są niepotrzebne :)

Mr. Boom
> lepiej sobie twoje fury zachowaj na potem. a tak dokladnie to na wieczor. speedraid ma racje. uwazaj bo jeszcze > zgapie czesci twojej bryki i wstawie je do kunkursu :D
O ile mi się zdaje to ty też wystawiałeś tutaj samochód, heh. Idę zgapić :P O ile znajdę... a tak poza tym to dziei za wsparcie <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za http://polska.ea.com/games/8774/downloads/ (Need for Speed™ Carbon Patch 1.3):

Poprawione elementy:

- Poprawiono problemy z ekranem autoryzacji w sieci
- Możliwe jest stałe korzystanie z komunikatora EA Messenger
- Poprawiono problemy z tablicą wyników w sieciowym trybie pościgu za znacznikiem
- Wprowadzono pełny zakres funkcji wyszukiwania znajomych
- Usunięto problemy pojawiające się podczas uruchamiania gry w systemie Windows XP i Windows 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,ciekawe,kiedy Dante uruchomi konkurs na najładniejsze furki...poczekamy,zobaczymy.Niestety,nie wystawię furek dzisiaj.Internet stroi fochy i nie chce załadować fotek na serwer.Ale nie będą zmarnowane.Przecież nadchodzi konkurs na najładniejsze auto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować