Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Niektórzy mówia, ze Carbon ma lepsza grafike od Most Wanted. Mi się wydaje, że to nie prawda. Bo jedynie co samochody fajnie wygladają świat otaczający nas w Carbonie jest jaki w Undergroundzie 2. Według mnie grafika była lepsza w Most Wanted.

Mam też problem :( Mam kompa dobrego a Carbon powinien śmigać na maks detalach. Jak ustawie sobie Carbona na maks detale odbicia, itp tnie mi się. Dlaczego? przeciesz komp spełnia zalecane wymagnia do gry na duzych ustawieniach. (Mój komp patrz opis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest bosów w Carbonie ??
W niektórych stronach mówią że 3 :Wolf,Kenji,Angie a mój kolega mówi że 5 .Jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:32, Kirol napisał:

Ile jest bosów w Carbonie ??
W niektórych stronach mówią że 3 :Wolf,Kenji,Angie a mój kolega mówi że 5 .Jak to jest??

A ja mówię że czterech...;] Wolf,Kenji,Angie i Darius, jak się nie mylę...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 18:17, Dead-pl napisał:

no ciekawe :p może dlatego że jest BOSSem gry ? xD


niema czegoś takiego jak BOSS gry (według mnie). darius jest na końcu dlatego że jak w wiekszości gier ktoś kto najwiecej jest uwzględniany jest na końcu tak samo jak RAZOR w Most Wanted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 13:18, Dawid17 napisał:

Jeżeli odblokuję Corvettę Crossa (w kartach nagród) to gdzie ona się pojawia. Tak samo jak
inne samochody. Proszę o odpowiedź.

moim zdaniem znajdziesz ja pod niestandardowymi samochodami, czy jak to tez sie nazywalo bo innaczej sobie nie moge wyjasnic gdzie by mogla byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam taki problem i z Carbonem i MW gdzie filmiki nie wyświetlają się poprawnie nie wiem czemu tak się dzieje to samo ma się z filmikami z logo firm ze sterami wszystko jest ok karte mam FX 5600 256mb u innych jakoś to normalnie działa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:19, Puszkin napisał:

Otóż mam taki problem i z Carbonem i MW gdzie filmiki nie wyświetlają się poprawnie nie wiem
czemu tak się dzieje to samo ma się z filmikami z logo firm ze sterami wszystko jest ok karte
mam FX 5600 256mb u innych jakoś to normalnie działa ;p


Mnie za to wywala do pulpitu i zostaje taka rozdzielczość jaką miałem w grze. Mam nadzieję, że po sformatowaniu kompa przestanie się tak dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem undergrund 2. Popatrzyłem na screnny, na to co mam na monitorze i zastanawiam się czy warto wyrzucać $ kolejny raz na to samo? No i czy wogóle mi to śmignie komp - 1533, 512ram, radeon 8500. Zastanawiałem sie też nad kupnem wersj na ixa, ale jeszcze go niemam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:49, Larry Laffer napisał:


Jeśli ten "ix" to Xbox 360 to lepiej kup na ixa bo na tym piecu będziesz miał cienką grafe(o ile ci pójdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 19:01, marihuana662 napisał:

Drifty w tej grze sa po prostu DEBILNE! Niemalze na klawiaturze nie idzie ich wygrac jak sie
ma najl;epsze auto ui 70% gry!

to zalezy czy wogule umiesz sie tym obslugiwac. bo jak driftujesz jadac w zyk zaku to sie nie dziwie ze drifty sa debilne,
uzywaj hamulca recznego i trzymaj sie blisko scian. moim zdaniem drifty z Carbon sa najlepsze. patrz na mistrzow.
oni tez nie jada w zyk zaku tylko driftuja jak najblizej scian, zeby zdobywac wiecej punktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować