Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 15:08, Wojtas94 napisał:

Podobno Need for Speed Carbon jest już w Empiku. Czy to prawda??

Uwaga!
Skad to wyczytałeś?? Jeżel ijest to tylko amerykańska wersa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:15, Wojtas94 napisał:



Ej ja nieche nic mowic ale jakbys czytal uwaznie to bys wiedzial ze jest ale na wschodniej czesci stanow a nie w polsce. Wrrr... nie stresuj ludzi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T oja dam takie info:
''''Na oficjalnej stronie NFS Carbon pojawiła się druga już część wywiadu ze Stevem Anthonym. Na szczęście to tylko same dobre nowiny. Problemy z ilością klatek na sekunde oraz o wiele wolniejszym poczuciem prędkości niż w jego poprzedniku zostały poprawione. Dodatkowo, problemy z "powolnym" Autosculptem zostały usprawnione, i system działa o wiele lepiej niż w demie. Wszystkie poprawki zostały wdrążone już po wypuszczeniu dema na rynek, dlatego tak wiele osób zniesmaczyła wersja demonstracyjna i dlatego tak dużo mówiło się o zostawieniu dema w spokoju i oczekiwaniu na pełną wersję gry.

Steve również odpowiedział na nurtujące wszystkich pytanie: Dlaczego w Carbonie niema Dnia i Nocy? Odpowiedź jest dość prosta - twórcy gry po prostu chcieli stworzyć unikalny klimat. Niema to jak mknąć ciasnymi drogami w kanionach i widzieć tylko kilka metrów przed samochodem. Zapewniono nas, że wiele dodatkowych elementów do Carbona będzie można ściągnąć ze strony w pierwszych tygodniach i miesiącach po premierze. Trzecia, ostatnia już część ma ukazać się jutro, w dzień premiery w Północnej Ameryce i nieformalnie - w Halloween.

Dodatkowo pragnę przypomnieć, że w pierwszej części wywiadu Steve poinformował nas, że nie jesteśmy zmuszeni do jazdy jedną klasą samochodu. Wybór klasy wpływa tylko na odblokowane części i samochody w dalszej części gry.''''


Dziwi mnei tylko, czemu gra została wydana dzisiaj skoro wszędzie pisało, że to dopiero 1 listopada, będzie oficjalna premiera gry Need for speed Carbon. Z pewnoscią gr-online.pl są zacofani...:? Ehh..:p

wojtas94
Na needforspeed.pl piszą tylko o premierze, a w Empiku jest tak jak pre-order na gram.pl...Jeżeli nawet to tylko wersja amerykańska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy <szczeka w dol> taa i co juz normalnie mozna kupic ?? ale gdzie dokladnie w wawie tez mozna czy tylko tam gdzies tam nie pamietam gdzie to bylo ?? :P

jupi :D:D:D:D:D Carboniku nadchodze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 14:53, Makus89 napisał:

Chyba Donkey_Kong :P Patrz, podziwiaj i sproboj pobic...chociaz watpie czy ci sie uda :P:P
;)

Więc spójrz na mistrza :D(A dopiero wróciłem ze szkoły ) Już coraz bliżej 1000k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:16, skubsa napisał:

W rzeszowie w TESCOjuż od 2 listopada ;)I to za 119 zł!!!


ty z Rzeszowa ?? ... o jak fajnie ... ja bylem w EmPiku i niestety nie bedzie EK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:28, syriusz.b napisał:

> W rzeszowie w TESCOjuż od 2 listopada ;)I to za 119 zł!!!

ty z Rzeszowa ?? ... o jak fajnie ... ja bylem w EmPiku i niestety nie bedzie EK ...


Co to EK ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:11, Lil' Kev napisał:

> > W rzeszowie w TESCOjuż od 2 listopada ;)I to za 119 zł!!!
>
> ty z Rzeszowa ?? ... o jak fajnie ... ja bylem w EmPiku i niestety nie bedzie EK ...

Co to EK ??:D



Ehh... Edycja Kolekcjonerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem NFs Carbon i płacę za Masterlinka normalnie kasą, a czy jest możliwość żebym zapłacił wPLN za tą przesyłkę ?? tzn. Ze zamiast zwykłej kasy płacę wPLN (zamiana) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować