Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Wiesz co, zaczyna mnie to lekko dobijać ;/ Nie jestem na tyle cienki żeby dochodzic po dwóch dniach do końca własnych mozliwości i wiem że można więcej. 800k wyciągam, no problem. Ale powiedz mi jedną rzecz, mianowicie, jak niby kręcisz takie drifty? Musiałbyś mieć multipiler 9-10x żeby wykręcac tego typu one-time''y a to jest niemożliwe w przypadku prędkości powyżej 102mph. Poza tym, nie ma czegos takiego jak 1000k. Może być 1m, ale nie 1000k. Jesli łaska, wyjaw mi, jak to nabijasz takie multipilery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział , że to kres moich możliwości :}(To dopiero początek) Ja tylko potrzymuję konkurencję , nie trzeba od razu tak wyskakiwac.
Więc po pierwsze, przez całą trasę jadę na maksa i na żółtych znakach. Już przy drugim zakrecie możesz dojśc do 30k. No i oczywiście mie perfecta zawsze na tych zielonych paskach.:D Ale to chyba wiesz ... Rzeczywiście nie mam po 9 czy 10, robię zawsze po 8 tego multipilera, jednakoż jest on na tyle wysoki., żę punktów możesz nabic naawet ponad 400k., a że trasa jest znacznie dłuższa. A co do tego od 1000k to poprostu takie przyzwyczajenie. Heh. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to chyba na dzisiaj już ostatnie screeny z driftu jakie pokażę.Najgorsze w tej zabaawie jest to , żę kiedy taki drift wychodzi to serce mi zaczyna mocno walic.. Normlanie chyba zawału dostanę..Więc wreszcie przekroczyłem barierę miliona :}:D:D:D:D:D Teraz wy się pochwalcie własnym wynikiem bo ja na dziś mam dośc :}.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:56, exilem napisał:

Dobra to chyba na dzisiaj już ostatnie screeny z driftu jakie pokażę.Najgorsze w tej zabaawie
jest to , żę kiedy taki drift wychodzi to serce mi zaczyna mocno walic.. Normlanie chyba zawału
dostanę..Więc wreszcie przekroczyłem barierę miliona :}:D:D:D:D:D Teraz wy się pochwalcie własnym
wynikiem bo ja na dziś mam dośc :}.......



No to Mamy Donkey Konga :D:D Greats :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:39, zabaone napisał:

Ja was podziwiam tez bym chciał drifta na 800k nie stety udało mi sie tylko 260 k :P poprostu
nie wiem jak wy to robicie !!A ja podaje mój nowy rekord w circuit-cie 1.34.22 http://img409.imageshack.us/my.php?image=aasssbn9.png
a tu screen



Ooo,chłopie.Dobry czas.Ale nie bój sie,pobije go:)

Steven8--Tak,za przesyłke płacisz wPLN(możesz)


Do chłopaków z grupy ''''niemożliwie wysokie drifty''''

Jak wy nabijacie takie scory?Jak zaczynam,to nabijam ledwo 15k,bo pojawia sie czerkony pasek kończący drift.A po tym pasku jest troche odległości do 2 takiego.Tam 160k.A wy to juz nie wiem ile.Omijacie jec zy co ??:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:15, NyGgA MiLy napisał:

> Ja was podziwiam tez bym chciał drifta na 800k nie stety udało mi sie tylko 260 k :P poprostu

> nie wiem jak wy to robicie !!A ja podaje mój nowy rekord w circuit-cie 1.34.22 http://img409.imageshack.us/my.php?image=aasssbn9.png

> a tu screen


Ooo,chłopie.Dobry czas.Ale nie bój sie,pobije go:)

Steven8--Tak,za przesyłke płacisz wPLN(możesz)
Do chłopaków z grupy ''''niemożliwie wysokie drifty''''

to musisz sie postarac bo mam nowy czas :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:28, zabaone napisał:

>
to musisz sie postarac bo mam nowy czas :DD

A taki czas wystarczy by pobic twój nowy? :D Przypominam , iż jeżdżę tylko evo IX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:49, exilem napisał:

> >
> to musisz sie postarac bo mam nowy czas :DD
A taki czas wystarczy by pobic twój nowy? :D Przypominam , iż jeżdżę tylko evo IX :D


Nie wystarczy :P,a ja tez jedze tylko evo IX :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 22:11, exilem napisał:

Ale taki już napewno wystarczy :DMoże jednak zejdziemy do 1:30 ? :}


No pewnie ja juz bym zeszedł gdyby nie głupia taxi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI!!Nie wiem,czy wiecie,ale CARBONA MOZNA JUŻ KUPIĆ!!!!!!!!

Warszawski Empik(Jak i inne wszystkie)dostały NFS Carbon w dużych ilościach.Jakoś tam to załatwili.Cena to 119.99 złotych.
A co najważniejsze,Carbon jest tez dostepny na gram.pl!Widnieje jako ''''Towar Dostępny,duża ilość sztuk''''.Chyba wykupili od Empiku te gierki :)
Więcej info na stronie www.needforspeed.pl oraz w sklepie gram.pl
W sumie to wszędzie można kupic Carbona,ponieważ miał juz światową premierę.Więcej info na stronie w 1 linku...
SUPER!!!Jutro albo jeszcze dziś zamawiam Carbona kurierem tak,aby doszedł do mnie w Piątek najpóźniej.JHAAA!Demo odchodzi w niepamieć,bo Carbon JUŻ JEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:01, NyGgA MiLy napisał:

najpóźniej.JHAAA!Demo odchodzi w niepamieć,bo Carbon JUŻ JEST!!!

A na zamówieniu pisało, że wyślą jak będzie dostępny..hmmm...może wyśla wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:03, speedraid napisał:

> najpóźniej.JHAAA!Demo odchodzi w niepamieć,bo Carbon JUŻ JEST!!!
A na zamówieniu pisało, że wyślą jak będzie dostępny..hmmm...może wyśla wcześniej :P


dziś nie, bo raczej maja wolne ... a kurier napewno ... ale jutro mysle ze wysla ... i przychodzi 24 h po czyli na piatek bedziemy miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować