Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 17:05, Maciek089 napisał:

gdzie można kupić NFS Carbon edycja kolekcjonerska DVD PL PC??

Witam! Od czego jest wyszukiwarka, a polecam ci www.google,pl. Nardzo szybka i skuteczna. www.ultima.pl czy www.wirtus.pl <---m.in. tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:10, Makus89 napisał:

RX 8 twoja kolej na pobicie mojego rekordu :P:P



Hehe,ja nie wiem,jak Wy możecie TAK driftować?Ja łapie conajmniej 200k,a Wy po 700k..coś niesamowitego:)


Jhaa,mam Brygadzistę!(Wreszcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, klikam na skrót na pulpicie i od razu mi wyskakuje czy chce wyslac raport o błędach. Co robić Pls pomóżcie!!
BF2142 ma takie same wym. min. a on mi działa. Mój komp w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:18, NyGgA MiLy napisał:

Hehe,ja nie wiem,jak Wy możecie TAK driftować?Ja łapie conajmniej 200k,a Wy po 700k..coś niesamowitego:)

Hehe...Jakbyś zagrał tyle razy co oni to też by ci wyszło z 400k...ja jeszcze nie grałem w drifta, bo mój pierwszy NFS to Most Wanted. Ale nawet, nawet. Dziesięc razy się przejadę i bedzie te 350k :P Może..ale odinstalowałem demo :

Dnia 29.10.2006 o 17:18, NyGgA MiLy napisał:

Jaa,mam Brygadzistę!(Wreszcie)

Gratki, gratki. Oby tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie panowie , widzę iż nie próżnowaliście.Mi Carbon ściągnął się dopiero dzisiaj.Niestety raz transfer był za mały jakieś 2.3 kb, a raz w połowie się zacięło. No ale rano sobie zainstalowałem to najbardziej oczekiwane demko no i nieźle.Oczywiście drift .. no myślałem , że będzie lepiej (mój rekord to dopiero 385k), ale za to canyon duel.. oo to jest świetne. Chociaż lepiej by było jakby nie było wogóle barierek, a drogi bylyby trochę ciaśniejsze, wtedy byłby git. A najlepszy jest zakręt exilem :D na którym zawsze wyprzedzam(jest to chyba bodajże trzeci zakręt, w lewo). No właśnie , mam nadzieję , iż w wersji ostatecznej , przeciwnicy będą bardziej wymagający, bo prawie nigdy nie mogę przejechac całej trasy,gdyż już gościu jest daleko w tyle i opponet coś tam.Cały czas muszę zwalniac , żęby się nie zgubił :D. Oczywiście jeżdżę tunerem, lecz gdy w kanionie przejechałem się camaro... zacząłem się poważnie zastanawiac nad zmianą obozu.Oczywiście zostaję przy japońskich cudach, lecz muscle po prostu wymiatają.a exotic... jakieś wózki dla biedaków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:10, Makus89 napisał:

RX 8 twoja kolej na pobicie mojego rekordu :P:P

troche wiecej mialem w U2.
ciekawe ci mi sie uda tez w Carbonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Nooo,Muscle przetestowałem w Circuicie,i naprawdę są dobre..Ale na Boga!Toz to bezbarwne klocki!Jak zobaczyłem jeden samochód z tej kategorii w Video Revievie z XBOXA 360,to sie za głowe złapałem.Klockowate,brzydkie toto.Więc apeluję-WYBIERAJCIE TUNERS!!!Tuners-Szybkość,Wariactwo,Piekność,Przyczepność,Finezja,No i Skyline:)
A Exotics to takie wózki dla biedaków,zgodze sie z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZNOOOOWU MI coś w komnie nie działa zabije sie chyba..


rozpakowałem nfs demo.. wł sie instalacja.. i jestem w miejscu gdzie jest licencja klikam na OK wł sie instalacja directa.. potem restart kompa.. i znowu jestem przy licencji ok... i instaluje sie direct ok restet i tak w kółko.. a jak klikne na cancel wyjde z instalatora.. co mam kużwa zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:28, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Spróbuj nie instalować tego Directa.A jak to nie pomoże,to ściagnełeś uszkodzony plik.

no mówie ci ze przy instalacji jak jest licencja jest coś tam ble ble direct 9c.. jak nie wezne OK to przerwe instalacje... wiec sie instaluje direct x.......... potem po restarcie znowu... widze... licencje i musze klikanc OK <-- zaakacepotowac ja i znowu sie odpala KUŻWA MAĆ i tak w kółko.. <beczy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:16, maciekujek napisał:

To pomoże ktoś?


Nie pisz czy ci ktos pomoze co 4 posty bo jest to nic innego jak spam. jakby ktos wiedzial jak rozwiazac twoj problem to na pewno by ci pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


No cuż,wygląda na to,że masz uszkodzony plik<współczuje>
Ale są tego dobre strony->Będziesz bardziej zaskoczony pełniakiem jesli kupujesz.ale możesz też kupić CDA,tam bedzie na 120 %,zapewniam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:36, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


No cuż,wygląda na to,że masz uszkodzony plik<współczuje>
Ale są tego dobre strony->Będziesz bardziej zaskoczony pełniakiem jesli kupujesz.ale możesz
też kupić CDA,tam bedzie na 120 %,zapewniam Cię.

sciągałem go z DC++ tam jednegu gościowi działa bo z nim gadałem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:55, RX-8 napisał:

Co by nie było wam zbyt łatwo :D Nowa porcja, High-Score + longest drift :P Idę z psem, więc
macie czas żeby pobić :D


No nie... ciezko bedzie ;) Ale nie dam sie tak latwo ;) Jeszcze cala noc przede mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale na Boga!Toz to bezbarwne klocki!Jak
I to własnie mnie w nich użekło.No i ta nieokiełznana moc , którą mam pod palcami.:D
Słuchajcie.Wpadłem na kolejny genialny pomysł(jak to mói mój pan od niemieckiego).Po tygodniu obcowania z carbonem, powinniśmy urządzic sobie jakiś mały turniej.Najlepiej w Drifcie i wyścigi w kanionach.Co wy na to ? Czyż nie genialny pomysł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować