Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 14:36, darth 16 napisał:

Miałem okazję zagrać w najnowszego N4S i na pewno nie jest taka supeeeeeeer jak mówili twórcy
jest gorsza od Most Wanted i Underground 2 :P

ale jesli chodzi o mozliwosci tunigu jest lepszy. tylko ze brakuje pare elementow np. neon ( ktore mialy byc ), nitrous purge itd.

pozatym to masz racje. zadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 14:44, Dead-pl napisał:


Wiesz ale jak daje sobie print screen to mozna w paincie sobie pozaznaczać pare żeczy(np.czerwonym kółkiem)zresztą ja już jestem przyzwyczjaony do print screen,Ctrl+v :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:47, skubsa napisał:

>
Wiesz ale jak daje sobie print screen to mozna w paincie sobie pozaznaczać pare żeczy(np.czerwonym
kółkiem)zresztą ja już jestem przyzwyczjaony do print screen,Ctrl+v :-)


A ja nie naciskam ctrl+v:) Mam na klawiaturze przyciski: kopiuj, wytnij, wklej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam frapsa. robie nim filmy jak uciekam przed policja albo poprostu screeny.

mam 98% kariery i brakuje mi jedyne wyscig z dariusem. w sumie tonie jest az tak trudnym przeciwnikiem ale jak sie probuje przejsc cala kariere tylko wozami z klasy muscle to moga nastapic problemy. otorz audi dariusa ma osiagi prawie na maksa a najszybciejszymi wozami z muscle sa Viper, Challenger i Corvetta. u mnie maja przy osiagach przyspieszenie prawie na maksa a reszte troche poza polowa.

tak wiec mam spore problemy go pokonac. jestem ciekawy komu udalo sie przejsc cala kariere TYLKO z Muscle Cars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:41, Mr.Boom napisał:

ja uzywam frapsa. robie nim filmy jak uciekam przed policja albo poprostu screeny.

mam 98% kariery i brakuje mi jedyne wyscig z dariusem. w sumie tonie jest az tak trudnym przeciwnikiem
ale jak sie probuje przejsc cala kariere tylko wozami z klasy muscle to moga nastapic problemy.
otorz audi dariusa ma osiagi prawie na maksa a najszybciejszymi wozami z muscle sa Viper, Challenger
i Corvetta. u mnie maja przy osiagach przyspieszenie prawie na maksa a reszte troche poza polowa.


tak wiec mam spore problemy go pokonac. jestem ciekawy komu udalo sie przejsc cala kariere
TYLKO z Muscle Cars.

ja wczoraj skończyłem gre na 100% wybrałem Muscle tak jak ty ale cały czas jeździłem Astonmartinem DB9
2 poziomu klasy egzotycznej ponieważ chciałem odblokować eclipsa z 1999 i M3 GTR ale niemoge zarobić 1000000 czy zna ktoś kod na pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:47, skubsa napisał:

>
Wiesz ale jak daje sobie print screen to mozna w paincie sobie pozaznaczać pare żeczy(np.czerwonym
kółkiem)zresztą ja już jestem przyzwyczjaony do print screen,Ctrl+v :-)


sorry a jak juz zrobisz fote F12 to poem pliq niemożesz otworzyć i zedytować ? <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:37, zapodaj napisał:

Czy może mi ktoś wreszcie powiedziec , jak się robi fotki swojego samochodu ?

Czy mi sie wydaje czy kilka postow wyzej bylo to Tobie wytlumaczone? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekawy czemu wątek o Carbonie - dość mało innowacyjnej, mało realistycznej, mało rozrywkowej, mało... mało wszystko, nudnej i będącej dokładnie tym czym nfs poprzedni, i jeszcze poprzedni i jeszce... - grze ma tyle stron, a wątki o TOCE czy innych naprawdę dobrych wyścigach kończą się tak szybko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ludzie lubią proste gry ?? gdzie nietrzeba się meczyć by skończyć jeden wyścig ? i kto kiedykolwiek mówił ze NFS ma być realsityczny ? xD a rozrywkowy to jest xxx% bardziej od TOCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:35, Mr.Boom napisał:

prosze bardzo!! moj nowy rekord driftu na torze!!!

no nieźle ja jak narazie najwięcej zrobiłem prawie 800 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:41, Mr.Boom napisał:

tak wiec mam spore problemy go pokonac. jestem ciekawy komu udalo sie przejsc cala kariere
TYLKO z Muscle Cars.

Ja zacząłem i skończyłem Muscle Car''ami. Najpierw wybrałem Camaro SS, później Mustanga GT, następnie Dodge Charger R/T. Na samym końcu wygrałem wyścig z Dariusem samochodem 3 poziomu ---> Dodge Viper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:34, zapodaj napisał:

Mieliście problem na terytorium Bushido , kiedy się wyścigowaliście się z szefem ( Kenji ,
czy jakoś tak ) w kanionie ?


Ja żadnego błędu nie miałem..I o jaki błąd konkretnie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:51, Steven8 napisał:

> Mieliście problem na terytorium Bushido , kiedy się wyścigowaliście się z szefem ( Kenji
,
> czy jakoś tak ) w kanionie ?

Ja żadnego błędu nie miałem..I o jaki błąd konkretnie chodzi ?

Mi chodziło o trudnośc tego wyścigu . Chyba mnie nie zrozumiałeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować