Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 19:26, syriusz.b napisał:

może mi ktoś pomóc, bo mi wyleciało z głowy: Jak nazywa się pani z 21... cos tam crew ?

czy ona przypadkiem sie nie nazywa angie??? ( jesli mowimy o tym samym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:49, Mr.Boom napisał:

> może mi ktoś pomóc, bo mi wyleciało z głowy: Jak nazywa się pani z 21... cos tam crew
?
czy ona przypadkiem sie nie nazywa angie??? ( jesli mowimy o tym samym )


o właśnie ... nie mogłem sobie przypomnieć thx ... bardzo mi to potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2006 o 19:46, Paweł10 napisał:

Można:)
W opcjach przestaw


Wiem że to głupio brzmi ale nie widze tej opcji, możesz mi napisać gdzie to jest:) Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:10, zapodaj napisał:

Czy w Need for speed '' e : carbonie można znaleźc po drodze różne sklepy ( wyposażenie do
aut ) .

Nie wozy tuninguje się w warsztacie i on stanowi swoisty sklep z częsciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze swoje pytanie:
-Czy można w Carbonie zmienić wartość prędkościomierza z MPH na KMH?

Ja nie moge takiej opcji znaleźć:) A wolał bym w klockach/h, przyzwyczajenie z Most Wanted:)
Prosze odpiszcie. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:11, Warrior Within napisał:

> Czy w Need for speed '' e : carbonie można znaleźc po drodze różne sklepy ( wyposażenie
do
> aut ) .
Nie wozy tuninguje się w warsztacie i on stanowi swoisty sklep z częsciami.

To trochę głupio , co nie , bo pamiętam w ostatnich dwóch częściach że można było gdzieś po drodze znaleźc sklep z wyposażeniem do auta , a teraz to NIC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:34, Kasendrol napisał:

Jeszcze raz napisze swoje pytanie:
-Czy można w Carbonie zmienić wartość prędkościomierza z MPH na KMH?

>

Opcje - Gra - Jednostki /metryczne/

Ja wlasnie skonczylem tryb kariery. Gra jest zdecydowanie za krotka. Poscigow policyjnych mi brakuje. Bez sensu jest to, ze niemal caly "traffic" jest w kierunku przeciwnym do wyscigu. Robie zakret o 180 stopnmi i w 90% przypadkow czeka tam juz na mnie straz pozarna lub TV van :/ Muzyka jest do bani, praktycznie w ogole nie ma porzadnego gitarowego grania :/ Mimo tych wad gra sie naprawde przyjemnie, a mina Dariusa tuz przed pokonaniem go w miescie jest swietna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:34, Kasendrol napisał:

Jeszcze raz napisze swoje pytanie:
-Czy można w Carbonie zmienić wartość prędkościomierza z MPH na KMH?

Ja nie moge takiej opcji znaleźć:) A wolał bym w klockach/h, przyzwyczajenie z Most Wanted:)
Prosze odpiszcie. Z góry dziękuje.


Włącz opcje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , mianowicie kiedy chcę strzelic fotkę mojej bryce to mi pokazuje jakiś tam napis na środku ekranu , i piszę że trzeba wejśc na jakąś tam strone o NFS . Powiedzcie mi jak się robi fotki mojego wozu . PLIS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zakończyłem grę w trybie kariery i przyznam, ze jest za krótka :(, napisy końcowe zajmują więcej czasu niż "przejście" gry. Ogólna ocena pozytywna, ale przyznam, że nie jest warte tych 100PLN''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 23:19, Api78 napisał:

Również zakończyłem grę w trybie kariery i przyznam, ze jest za krótka :(, napisy końcowe zajmują
więcej czasu niż "przejście" gry. Ogólna ocena pozytywna, ale przyznam, że nie jest warte tych
100PLN''ów.

zgadzam się jak najbardziej poza tym fabuła jest z deka dla głupków taka beznadziejna.
dla mnie najlepszą częścią był UNDERGROUND 2 miała najwięcej opcji z U1 do U2 zmieniło się mnóstwo i wszystko na lepsze teraz już nie robią takich wspaniałych gier :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 23:35, Adam Malysz napisał:

> Również zakończyłem grę w trybie kariery i przyznam, ze jest za krótka :(, napisy końcowe
zajmują
> więcej czasu niż "przejście" gry. Ogólna ocena pozytywna, ale przyznam, że nie jest warte
tych
> 100PLN''ów.
zgadzam się jak najbardziej poza tym fabuła jest z deka dla głupków taka beznadziejna.
dla mnie najlepszą częścią był UNDERGROUND 2 miała najwięcej opcji z U1 do U2 zmieniło się
mnóstwo i wszystko na lepsze teraz już nie robią takich wspaniałych gier :D:D

Zgadzam się z tobą Need for Speed : Carbon nie jest bardzo dobry , ani nie jest bardzo zły . Jedyne co możemy zrobic to czekac na kolejnego NFS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 23:51, zapodaj napisał:

> > Również zakończyłem grę w trybie kariery i przyznam, ze jest za krótka :(, napisy
końcowe
> zajmują
> > więcej czasu niż "przejście" gry. Ogólna ocena pozytywna, ale przyznam, że nie jest
warte
> tych
> > 100PLN''ów.
> zgadzam się jak najbardziej poza tym fabuła jest z deka dla głupków taka beznadziejna.

> dla mnie najlepszą częścią był UNDERGROUND 2 miała najwięcej opcji z U1 do U2 zmieniło
się
> mnóstwo i wszystko na lepsze teraz już nie robią takich wspaniałych gier :D:D
Zgadzam się z tobą Need for Speed : Carbon nie jest bardzo dobry , ani nie jest bardzo zły
. Jedyne co możemy zrobic to czekac na kolejnego NFS .

masz racje tylko ciekawe co teraz wymyśli EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 23:51, zapodaj napisał:

Jedyne co możemy zrobic to czekac na kolejnego NFS .


To jednak trochę sobie poczekamy na nowego NFS''a. Co do Carbona to się nie wypowiem, bo nie grałem, ale może później będę miał (I need money).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepiej by było aby EA trochę bardziej się postarało i zrobiło dłuższego i bardziej dopracowanego NFS''a
kosztem czasu. Zamiast na ilość lepiej na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 01:34, Adam Malysz napisał:

moim zdaniem lepiej by było aby EA trochę bardziej się postarało i zrobiło dłuższego i bardziej
dopracowanego NFS''a
kosztem czasu. Zamiast na ilość lepiej na jakość


I w tym masz rację, ale jak będzie to się później dowiemy. Oj bardzo później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam problem ściągnełem patch do carbona 1.3 us a potem 1.3 euromulti jest to aplikacja bez ikonki kilkam to pojawia sie mały czarny ekran po czym sie zamyka i pojawia sie plik tekstowy regini niestety gra nadal nie jest zpatchowana ;/ jak ją spatchować? może ktoś wie bo mnie tu już h** strzela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować