Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 22:46, Marko Pele napisał:

W waszych komentarzach jest na pewno trochę prawdy, jak i wyimaginowanych wyobrażeń. Niemniej
zgadzam się ze stwierdzeniem ze Gra której nazwa przetłumaczona na nasz rodzimy język brzmi
piszczel ogłupia. Za dowód niech świadczy fotka która dodaje. Swoja drogą nie spotkałem się
jeszcze z takimi fanami jakiejkolwiek gry MMO...

Na to zdjęcie powiem jedno: banda oszołomów. Ciekawe, kim będą w przyszłości... Płakać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:50, Riverex napisał:

Na to zdjęcie powiem jedno: banda oszołomów. Ciekawe, kim będą w przyszłości... Płakać się
chce.


No ba, oprócz grania w Tibię zapewne nie wiele umieją. Tak mi sie przynajmniej wydaję po ich minach i poysłowych strojach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:46, Marko Pele napisał:

Za dowód niech świadczy fotka która dodaje.


Hhahahah, zal :D Rozwalila mnie ta fotka ;)

Mnie Tibia nie oglupia, a tym bardziej nie zmusza mnie do siedzenia przed kompem 24/7 - wszystko zalezy od czlowieka ;). W tibii z takimi dziecmi w ogole nie rozmawiam, obracam sie w towarzystwie "dojrzalych" ludzi, ktorzy maja wszystko w glowie poukladane.. i chca poprostu sie dobrze bawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:28, cocon napisał:

Tibia obrywa dlatego, że jest zjawiskiem o wielkiej
skali. Innym powodem jest to, weźmy przykład mojego gimnazjum, że w Tibię gra przede wzystkim
tak zwany "margines społeczny". Oni właśnie przynoszą jej złą sławę. OFICJALNIE NIE MAM ŻADNYCH
WĄTKÓW DO TIBII, A DO LUDZI NIE WIDZĄCYCH POZA NIĄ ŚWIATA(tak zwanej grupie "Children of Tibia").

A zastanawiałeś się kiedyś, czemu Tibia jest "zjawiskiem o wielkiej skali" i czemu gra w nią głównie margines społeczny? Bo ta gra jest za darmo, klient warzy kilkadziesiąt mb, ma niskie wymagania i raczej nie zmusza do pracy umysłowej. Tylko co z tego? CipSoft chciał zarobić i zamiast pójść na jakoś (jak WoW czy GW) poszedł na ilość i ma z tego duże zyski. Czyli nie mów, że Tibia jest głupia, ale niektóre osoby, które tworzą tibijską społeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 11:30, Luke Shadow napisał:

A zastanawiałeś się kiedyś, czemu Tibia jest "zjawiskiem o wielkiej skali" i czemu gra w nią
głównie margines społeczny? Bo ta gra jest za darmo, klient warzy kilkadziesiąt mb, ma niskie
wymagania i raczej nie zmusza do pracy umysłowej. Tylko co z tego? CipSoft chciał zarobić
i zamiast pójść na jakoś (jak WoW czy GW) poszedł na ilość i ma z tego duże zyski. Czyli nie
mów, że Tibia jest głupia, ale niektóre osoby, które tworzą tibijską społeczność.


Czy ja powiedziałem cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś grałem w tibie ( i nie wyglądałem jak tamten team :P) ta gram ma klimat kturego nie spotkałem w żadnym mmorpg''u. Cały sukces tej gry toto że jest darmowa i że działa na karzdym kompie więc u mnie w klasie wszyscy grali (większość nie miała kasy żeby kupić WoW+abonament lub GW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:09, Barktos napisał:

Sam kiedyś grałem w tibie ( i nie wyglądałem jak tamten team :P) ta gram ma klimat kturego
nie spotkałem w żadnym mmorpg''u. Cały sukces tej gry toto że jest darmowa i że działa na
karzdym kompie więc u mnie w klasie wszyscy grali (większość nie miała kasy żeby kupić WoW+abonament
lub GW)


Klimat??? Jaki klimat? Tam nie ma żadnego klimatu! Grałeś w jakąkolwiek część Baldur''s Gate (a szczególnie w drugą część? Dopiero wtedy poznałbyś, co to klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i teraz nadchodzi pytanie za sto punktów a ty grałeś w tibie ?
Baldur''s Gate żeczywiście ma świetny klimat. Jesli w tibi nie miasz żadnych znajomych to klimatu nie ma. Ale mi sie podoba gra w której nie ma zaje***tej grafy ale są kumple z którymi można pogadać (tak jakby zamias GG )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 08:14, evilADM napisał:

TIBIA OGŁUPIA-
widzę to na przykładzie moich kolegow? ktorzy grają w to całymi dniami i tak katują angielski
że mi się płakać chce. Ponadto ni mają innych tematow do rozmowy poza Tibią.
To jest chore. (Przepraszam potrafią jeszcze się umowic na "chlanie" i opowiadać kto więcej
wymiotował.)

Dlatego odradzam każdemu NIE GRAJ W TĄ GRĘ.


DOKLADNIE! U mnie tak samo: wszyscy gracze (popularni "tibiarze") mówią tylko o tibi i ich skilach itp. A angielski (jak i reszta ocen) pozostawia wiele do życzenia :] W ogóle jak dla mnie to tobia jest "walką pixeli" xP


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:19, Barktos napisał:

i teraz nadchodzi pytanie za sto punktów a ty grałeś w tibie ?
Baldur''s Gate żeczywiście ma świetny klimat. Jesli w tibi nie miasz żadnych znajomych to klimatu
nie ma. Ale mi sie podoba gra w której nie ma zaje***tej grafy ale są kumple z którymi można
pogadać (tak jakby zamias GG )


Tak, próbowałem grać w Tibię i to w czasach, kiedy nie była jeszcze tak "popularna". Śmiało mogę stwierdzić, że nie ma żadnego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:27, Dark Demon napisał:

> i teraz nadchodzi pytanie za sto punktów a ty grałeś w tibie ?
> Baldur''s Gate żeczywiście ma świetny klimat. Jesli w tibi nie miasz żadnych znajomych
to klimatu
> nie ma. Ale mi sie podoba gra w której nie ma zaje***tej grafy ale są kumple z którymi
można
> pogadać (tak jakby zamias GG )

Tak, próbowałem grać w Tibię i to w czasach, kiedy nie była jeszcze tak "popularna". Śmiało
mogę stwierdzić, że nie ma żadnego klimatu.


Tibia jest strasznie nudna dlatego nie gram. Większość osub które sie mypowiadają w takich tematach nie mają pojęcia co to wogule jest
mam mały apel
NAWET NIE ZACZYNAJCIE GRAĆ W TIBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 18:24, marcin1930 napisał:

DOKLADNIE! U mnie tak samo: wszyscy gracze (popularni "tibiarze") mówią tylko o tibi i ich
skilach itp. A angielski (jak i reszta ocen) pozostawia wiele do życzenia :] W ogóle jak dla
mnie to tobia jest "walką pixeli" xP

Wszyscy? Fakt, mój angielski pozostawia wiele do życzenia - na koniec roku dostałem przecież 6, ale w Wielkiej Brytanii z natvie speakers raczej bym się nie dogadał. :/ Średnia też pozostawia wiele do życzenia - 4,75. :( W porównaniu do niektórych z mojej klasy (5,6) naprawdę słabo, ale nie wiedziałem, że jest aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:33, Luke Shadow napisał:

Wszyscy? Fakt, mój angielski pozostawia wiele do życzenia - na koniec roku dostałem przecież
6, ale w Wielkiej Brytanii z natvie speakers raczej bym się nie dogadał. :/ Średnia też pozostawia
wiele do życzenia - 4,75. :( W porównaniu do niektórych z mojej klasy (5,6) naprawdę słabo,
ale nie wiedziałem, że jest aż tak źle.


Wszyscy z mojej klasy :) - czytaj ze zrozumieniem (za dużo tibi :)), ale i tak każdy będzie grał w to co lubi, i mi nic do tego =]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2007 o 10:04, marcin1930 napisał:

Wszyscy z mojej klasy :) - czytaj ze zrozumieniem (za dużo tibi :)), ale i tak każdy
będzie grał w to co lubi, i mi nic do tego =]

O swojej klasie nic w tamtym poście nie wspomniałeś. Poza tym, w Tibię już nie gram, znudziła mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2007 o 10:07, Luke Shadow napisał:

O swojej klasie nic w tamtym poście nie wspomniałeś. >

Ale w kontekście było o mojej klasie, i to jest właśnie to czytanie ze zrozumieniem - dobra koniec tego, to nie polski :)

>Poza tym, w Tibię już nie gram, znudziła mi się.
A widzisz? Ja tak miałem po 1 dniu tibi, a dalej to już było krucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2007 o 10:10, marcin1930 napisał:

Ale w kontekście było o mojej klasie, i to jest właśnie to czytanie ze zrozumieniem - dobra
koniec tego, to nie polski :)

Pff, żeby było w kontekście czyjejkolwiek klasy musiałbyś o tym jakoś wspomnieć, dać do zrozumienia, że mówisz o swojej klasie.

Dnia 16.06.2007 o 10:10, marcin1930 napisał:

A widzisz? Ja tak miałem po 1 dniu tibi, a dalej to już było krucho :)

A ja po trzech latach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tibią.Chcę zrobić konto ale nie chce mi się otworzć strona gdzie się je robi.U was też tak jest czy tylko u mnie.Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:16, xefs napisał:

Mam problem z tibią.Chcę zrobić konto ale nie chce mi się otworzć strona gdzie się je robi.U
was też tak jest czy tylko u mnie.Dzięki za odpowiedź.

U mnie Tibia.com działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:19, Luke Shadow napisał:

> Mam problem z tibią.Chcę zrobić konto ale nie chce mi się otworzć strona gdzie się je
robi.U
> was też tak jest czy tylko u mnie.Dzięki za odpowiedź.
U mnie Tibia.com działa bez zarzutu.


Tibia.com u mnie też,chodzi mi dokładnie o tę strone gdzie sie zakład konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować