Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dobra, dobra za kasę w grze to raczej `czarne` Pacce były ;)
Poza tym ceny za walutę w grze dużo różnią się od wieku serwera oraz od ludzi, którzy świadczą takie towary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak ta gra wygląda, tylko co to ma związanego z moim postem na temat płatnego konta w grze ? oO
Może lepiej nie odpowiadaj - zakładam, żeś nowy na forum i nie musisz jeszcze wszystkiego wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tibię i bardzo mi się podoba. Może niby grafa jest słaba ale w tej grze jest coś co pozwalo na to by grać w nią całymi dniami, a szczególnie jak się ma pacca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka Ale muszę się zgodzić z Wasil-em 12.

TIBIA TO GRA NIE NA MIARE XXI w. JAK RANY!!!!
JAK TO MOŻLIWE ŻE WCIĄŻ W TO GRACIE?


A i sorka za szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:46, Kamil5 napisał:

Sorka Ale muszę się zgodzić z Wasil-em 12.

TIBIA TO GRA NIE NA MIARE XXI w. JAK RANY!!!!
JAK TO MOŻLIWE ŻE WCIĄŻ W TO GRACIE?


A i sorka za szczerość.


A Counter Strike niby nie? stare to brzydkie nie ma co na to patrzeć, huh? I jak to możliwe że ktoś w to gra? może są głupcami? Kurde... ja jestem takim zidiociałym głupkiem.
Co według Ciebie znaczy gra na miarę XXI wieku? ładna grafika? fajna muzyka? a może coś jeszcze (kurde z głowy mi to wyleciało, co to było zaczynało się na GRYWA.... a dalej nie pamiętam, pewnie to jest nieważne)

Na przyszłość: nie przesadzaj z dużymi literami, są ZŁE!!!

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: moim zdaniem powinnienen zostać przypięty post moderatora o takiej treści: "Każdy kto ma zamiar i zrobi to, pisać w tym temacie jaka to Tibia brzydka, zła i nudna, niech nic nie pisze, bo będzie to traktowane jako spam". Ludzie czy wy nie macie mózgów. Jeśli jesteści tak durni, że ciągle musicie wrzucać na tą grę to nie róbcie tu tego w tym temacei i na tym forum...inni nie mają chęci czytać tych zkretyniałych postów...Od 30 stron mniej więcej ten temat jest poświecony właśnie temu co napisałem wsześniej. Ja nie wchodze na temat o jakiejś grze i nie psize: "O matko jaki szit, nie grajcie, fuuu, jaka biedna grafa!!!!" Dziwne to jest, że rzadko kiedy widuję tutaj inne pytanie lub wrzut typu "co to jest Bless" np....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:58, Marcinos07 napisał:

Czyli proponujesz zakaz krytykowania gry?? Chyba user ma prawo napisać co o danej grze sądzi.

Oczywiście ale zobacz na posty w tym temacie, każdy prawie tyczy sie wrzutów na Tibię, lub cytowania tego "wrzutera" przez innego usera. Chaos nonsens i w ogóle to ten temat robi się okropnie nudny.
PS: w zaistniałej sytuacji nazwa w ogóle nie pasuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie tibia to byłe dobra gra, ale nudna, na serwerach pvp ciężko do czgoś dojść zaś na non-pvp jak ma się coś(czyt. wysoki lvl) to gra jest nudna bo nie ma co robić z tym lvlem. Ogólnie lepiej pobawić się w GMa na OTS niż trudzić się na oficjalnych serwerach. Gra po ok. 6 miesiącach staje się nudna, bezsensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:48, Bam-Margera napisał:

dzieki ,dlugo nie trzeba bylo nad tym myslec ,to poprostu widac slychac i czuc :)



ZWŁASZCZA CZUĆ!!!

(WIELKIE LITERY NA SPECJALNE ŻYCZENIE vansatan-a... LOL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:48, vansatan napisał:

> Sorka Ale muszę się zgodzić z Wasil-em 12.
>
> TIBIA TO GRA NIE NA MIARE XXI w. JAK RANY!!!!
> JAK TO MOŻLIWE ŻE WCIĄŻ W TO GRACIE?
>
>
> A i sorka za szczerość.

A Counter Strike niby nie? stare to brzydkie nie ma co na to patrzeć, huh? I jak to możliwe
że ktoś w to gra? może są głupcami? Kurde... ja jestem takim zidiociałym głupkiem.
Co według Ciebie znaczy gra na miarę XXI wieku? ładna grafika? fajna muzyka? a może coś jeszcze
(kurde z głowy mi to wyleciało, co to było zaczynało się na GRYWA.... a dalej nie pamiętam,
pewnie to jest nieważne)

Na przyszłość: nie przesadzaj z dużymi literami, są ZŁE!!!

pozdrawiam



CO MA CS DO tibi? Nivim ale rzaczej, huh... NIC!!!

A co do gry z tego wieku to, TAK tego właśnie oczekuje a nie jak powiedział BAM krujkątów i kwadracików co nie?

Trzeba mić jakiś standardy a ni tak ślipo si gapić w guw.. no(właśnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:13, Kamil5 napisał:

CO MA CS DO tibi? Nivim ale rzaczej, huh... NIC!!!


Więcej niż Ci się zdaje...

Dnia 20.06.2007 o 22:13, Kamil5 napisał:

A co do gry z tego wieku to, TAK tego właśnie oczekuje a nie jak powiedział BAM krujkątów i
kwadracików co nie?


LOL... rozbawiłeś mnie tym zdaniem. Ale szanuje to. Jednym się podoba grywalność i nie przeszkadzają im kwadraciki itp. a jedni muszą mieć grafikę ostrą jak brzytwa bo inaczej takiej gry nawet kijem nie tkną. Gratuluje.

Dnia 20.06.2007 o 22:13, Kamil5 napisał:

Trzeba mić jakiś standardy a ni tak ślipo si gapić w guw.. no(właśnie).


Wiesz co? nazywaj se to jak chcesz, mnie to nie rusza. Nie podoba się nie graj i tyle.
A co do standardów to mam jakieś... jeden, grywalność .
I na koniec:
Pozdrawiam

PS. Dla twojej wiadomości w Tibie gram od czasu do czasu, nie jestem żadnym fanbojem (taaa wiem... winny się tłumaczy ale nic to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 22:38, vansatan napisał:


PS. Dla twojej wiadomości w Tibie gram od czasu do czasu, nie jestem żadnym fanbojem (taaa
wiem... winny się tłumaczy ale nic to)


Masz racje nie roztrząsajmy tematu i KROPKA.


ALE GRAFIKA MA ZNACZENIE przyznasz? haha żartowałem... Pozdro dla Fanów Tibi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:45, Kamil5 napisał:

ALE GRAFIKA MA ZNACZENIE przyznasz? haha żartowałem... Pozdro dla Fanów Tibi!!!

Fajnie by było, gdyby ten wątek przestał być dyskusją na temat "Tibia, gra na miarę XXI w.Tak czy Nie", a stał się dyskusją osób GRAJĄCYCH w Tibię, na temat samej gry. Niestety wątpię w to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować