Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 18:33, Sarturias napisał:

> dalem do depo 28 gold i chce je wziasc biore przesuwam kase klikam ze chce 28gold
a ona
> nic nie daje i pisze tak:
> There is no way o co chodzi co mam zrobic?

Prawdopodobnie nie masz już miejsca w plecaku/worku. Tzn masz zajęte wszystkie sloty.

]
mam miejsce... miejsce mam i cap 54 czyli udzwigu wiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 18:38, NouSia napisał:

> > dalem do depo 28 gold i chce je wziasc biore przesuwam kase klikam ze chce
28gold
> a ona
> > nic nie daje i pisze tak:
> > There is no way o co chodzi co mam zrobic?
>
> Prawdopodobnie nie masz już miejsca w plecaku/worku. Tzn masz zajęte wszystkie sloty.

]



>
mam miejsce... miejsce mam i cap 54 czyli udzwigu wiec??


I nacisne prawy kalwisz na gracza innego i co mam kliknac zeby otwiorzyc z nim handel (nie chodzi mi oskroty) tylko prawy kalwisz myszki na gracza i co dalej?

I skad mam wiedziec w jakim miescie jestem pisze gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec tak kupilem pochodnie -,- naciskam na nia ,,use'''' zapala sie i biore ja na strzale co koles mi tak kazal zrobic i wyskakuje mi takie cos (oczywiscie jestem w podziemiach gdzie jest ciemno)

,, Put this object in your hand''''

Prosze o powiedzenie mi co to znaczy i o co chodzi


**********************************
Juz wiem kolega mi powiedzial*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 18:28, NouSia napisał:

Wbilem 8lv i co mam zrobic zeby wyjsc z roku i dostac skile ? ( chce byc druidem)


http://tibia.pl/strona/mapy-rookgaard
Pod numerkiem 16 na pierwszym piętrze jest NPC The Oracle, po rozmowie z którym trafisz na mainland.
Btw jako, że jesteś newbie powinieneś często używac www.tibia.pl oraz forum tego portalu, znajdziesz tam większość odpowiedzi na trapiące Ciebie pytania.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:07, NouSia napisał:

a jeszcze jedno pytanie:

Wybralem druida juz dotarlem tam i nie mam zadnych skili?


Nie wiem jak można tibi nie ogarniać... w ogóle się dziwie że w to grasz.... Odejdź z tej drogi zła...
www.google.pl i wpisz " Silkroad" "Metin 2 " "Archlord" i ciesz się życiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:15, sevrond napisał:

Nie wiem jak można tibi nie ogarniać... w ogóle się dziwie że w to grasz.... Odejdź z
tej drogi zła...
www.google.pl i wpisz " Silkroad" "Metin 2 " "Archlord" i ciesz się życiem!



Silkroad - gra, w której więcej czekasz w kolejce niż grasz!
Metin - parodia, a nie gra
Archlord - całość świetna, ale jest tak nudna, że nie da rady w to grać dłużej niż godzinę, półtorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:14, NouSia napisał:

Które servery nie śa servami PvP i w których nie może gracz gracza zabic i zabrac mu
eq?

http://www.tibia.com/
tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi . Serwerami bez PVP są servery non-pvp np. Candia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 12:57, NouSia napisał:

co to jest ?

Recovery Key

i co to cos daje?


Recovery key jest to klucz bezpieczeństwa dla Twojego konta. Jeżeli będziesz mieć, nie daj Boże, włam na konto, to posiadając ten kluczyk będzie można go sprawnie odzyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mozna naraz odpalic dwoch tibi?
bo na jednej odpalilbym postac na secura ktora jest zazwyczaj 110-140 w kolejce a na drugiej postac na aldora ktora nie czeka w kolejce bo nie ma kolejek bo rzadko kiedy jest a jak jest to 10 max w kolejce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:19, NouSia napisał:

Czemu nie mozna naraz odpalic dwoch tibi?
bo na jednej odpalilbym postac na secura ktora jest zazwyczaj 110-140 w kolejce a na
drugiej postac na aldora ktora nie czeka w kolejce bo nie ma kolejek bo rzadko kiedy
jest a jak jest to 10 max w kolejce??


Jest to zabezpieczenie, które można pominąć stosując tzw Multi-Client. Jest on jednak nielegalny i za jego używanie grozi ci kara w ostaci bana na postać na 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:36, mouhhg napisał:

Lol , ja tego nawet włączyć nie umiem.:)

Z tym MC wystarczy ściągnać ze stronki zaufanej np. tibiasoft.com .
Pobrany plik podmienić z plikiem oryginalnym.exe i już możesz grać 2 postaciami naraz, ale muszą być na odzielnych kontach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:42, maja96 napisał:

> Czemu nie mozna naraz odpalic dwoch tibi?
> bo na jednej odpalilbym postac na secura ktora jest zazwyczaj 110-140 w kolejce
a na
> drugiej postac na aldora ktora nie czeka w kolejce bo nie ma kolejek bo rzadko kiedy

> jest a jak jest to 10 max w kolejce??

Jest to zabezpieczenie, które można pominąć stosując tzw Multi-Client. Jest on jednak
nielegalny i za jego używanie grozi ci kara w ostaci bana na postać na 30 dni.



Jest on wykrywalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w Tibię, nie oceniam jej źle jak wiele użytkowników tutaj. Dziwi mnie jedynie ilość graczy, ale czasem z nudów czytam ten temat by się pośmiać z ludzi co dla nich Tibia to dzieło Szatana i zuooo....

A więc Multiclient omija zabezpieczenia założone przez Cipsoft a więc jest nie legalny i postrzegany jako hack. Nie ma hack-ów/cheat-ów/exploit-ów (inne nazwy dla takich rzeczy) które nie są wykrywalne. Wszystko da się wykryć na swój sposób.

Jeżeli grasz na OTS-ach czyli prywatnych serwerach to wykrycie Multiclienta jest łatwiejsze, bo wiadomo mniej graczy, dużo osób ma Admina lub częściej admin trzyma się konsoli. Na oficjalnych serwerach jest to o wiele mniej wykrywalne, wystarczy że zanim uruchomisz drugie konto chwilę poczekasz.

A i drogi NouSio, pamiętaj że istnieje opcja edytuj, a jeżeli już nie możesz edytować (co po pewnym czasie sie zdarza) poczekaj aż ktoś napiszę nowego posta. Ewentualnie poszukaj na www.google.pl lub www.tibia.pl .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:43, NouSia napisał:

> > Czemu nie mozna naraz odpalic dwoch tibi?
> > bo na jednej odpalilbym postac na secura ktora jest zazwyczaj 110-140 w kolejce

> a na
> > drugiej postac na aldora ktora nie czeka w kolejce bo nie ma kolejek bo rzadko
kiedy
>
> > jest a jak jest to 10 max w kolejce??
>
> Jest to zabezpieczenie, które można pominąć stosując tzw Multi-Client. Jest on jednak

> nielegalny i za jego używanie grozi ci kara w ostaci bana na postać na 30 dni.


Jest on wykrywalny?


Tak, jak wszystkie programy współdziałające z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować