Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy wiecie, że... kazuary z Far Cry 3 są rzeczywiście niebezpieczne?

40 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Zapewne niejeden z grających w Far Cry 3 zdziwił się, gdy został zaatakowany, powalony i zabity przez agresywnego nielota o pstrokatej szyi. Jak się okazuje, to nie wynik fantazji twórców. To rzeczywistość.

Przeczytaj cały tekst "Czy wiecie, że... kazuary z Far Cry 3 są rzeczywiście niebezpieczne?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mnie to zaskoczyło. To znaczy nie kazuary, bo te tak naprawdę lekko omijałem i skupiałem się na innych stworzeniach. Ale zapamiętam na zawsze tą akcję z tym, jak chciałem ubić misia i wszystko się skończyło łącznie z paliwkiem do miotacza płomieni na samym końcu jak się zbierałem do akcji i mój wyraz twarzy mówił jedno: w nogi i nie patrz się za siebie :/

Tak czy inaczej wracając do meritum: oby więcej takich tekstów na gramie, bo przyjemnie się je czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dość ciekawy pomysł i mam nadzieje, że następne będą w podobnym stylu :) a co do tych ptaków, rzeczywiście na początku wydawało mi się to dziwne, że to są drapieżniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie całą grę przeszedłem z snajperką z tłumikiem, więc nie wiem ile obrażeń zadają, ale patrząc po artykule to dość sporo, widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prawie całą grę przeszedłem z snajperką z tłumikiem, więc nie wiem ile obrażeń zadają,
> ale patrząc po artykule to dość sporo, widać :)
Snajpa z tłumikiem rządzi ;D Tak samo jak w fc2, wróg pada jak śnieg w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy w którym zakątku Polski naszej pięknej i szerokiej ;) Ale co do snajperki to fakt- tłumik i heya do przodu. Gorzej jak musisz upolować jakiegoś drania za pomocą czegoś, czego raczej nie lubisz patrz: łuk. Niby zabawka fajna, czuć ten zew natury... ale kurczę, chyba lepsza byłaby nowoczesna kusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny artykuł, choć akurat o agresywnej naturze kazuarów już gdzieś kiedyś słyszałem. Czekam na więcej, ale... jak zmieni się szata graficzna, bo NADAL jest zbyt duża czcionka, układ strony nadal mało czytelny, a zaznaczanie tekstu ciągle wali po oczach różem majtkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 01:58, EmperorKaligula napisał:

nic nowego. więcej discovery ludzie ;) a news na wielkiego plusa

Discovery było dobre 12 lat temu. Teraz ciężko to odróżnić od MTV. Stacje edukacyjne BBC zjadają ich odbytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym odcinku Mysza mógłby pokazać na filmie jak wygląda Kazuar i co potrafi zrobić z delikwentem na żywo np. z takim strachem na wróble przypominającym człowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 10:06, Cz4k napisał:

Jak najwięcej takich artykułów :) można by zrobić taką serię ala pogrmcy mitów ^^

Uff - a ja się bałem, że nikt tego nie przeczyta i do tego zbierzemy baty za pisanie o ptakach, a nie grach w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.

Aktualnie mam pomysły na dwa kolejne odcinki, jak się przyjmą - wykombinujemy kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować