Zaloguj się, aby obserwować  
NuuGGet

Inicjatywy wspólnego udoskonalania społeczności gram.pl :)

530 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2013 o 21:19, Ostrowiak napisał:

jak skomentujecie fakt iż wyrzuceni przez was redaktorzy otworzyli własną działalność
opartą na (byłym) sztandarowym cyklu MyGramy?


Nie podoba nam się nazwa, ale życzymy powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 15:04, Inferno0009 napisał:

Będą jeszcze wywiady z użytkownikami forum i/lub GS''ów ?

Będą i będzie jeszcze więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa inicjatywa na MyGramy właśnie ruszyła: Gramowa Lista Przebojów! Pomóżcie nam wybrać dziesięć najlepszych utworów muzycznych, które znamy z gier! Szczegóły na naszym gramsajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam rozumieć zablokowanie możliwości wypowiedzi na stronach serwisu? Czyżby MyGramy sortowało ludzi na podstawie prywatnych resentymentów redaktorów?

Brawa, brawa i owacje. Piękny gest czołowej gramowej inicjatywy "społecznej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że na MyGramy w tym tygodniu bardzo dużo się dzieje, oto krótkie streszczenie ostatnich wydarzeń:

1) Wybieramy Gramową Listę Przebojów! Ciągle czekamy na propozycje utworów muzycznych z gier, które możecie podawać w komentarzach! http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=969354&n=44

2) Już w tę niedzielę odbędzie się podcast na żywo, który będzie również dostępny do odsłuchania po audycji. Wystąpi w nim kilku członków naszej redakcji, którzy pogadają trochę o sprawach społecznościowych z gram.pl. Szczegóły tutaj: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=969354&n=45

3) Zapraszamy również do wzięcia udziału w akcji MyPolecamy, w której gramowicze mogą polecić wszystkim swój ulubiony gramsajt! http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=969354&n=46

Cóż, jest tego troszkę, lecz to nie wszystko! Bądźcie czujni, bo wkrótce pojawi się coś nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że u was w temacie, ale chyba lepszego nie ma.

Co się dzieje na tym forum? Dziennie pojawiają się chyba dwie nowe społeczności i każda lepsza od drugiej, zaraz będzie ich tyle co samych użytkownikiem i każdy będzie dumnym królem swojej społeczności? Nie mówię o MG, tylko ogólnie.

Ktoś umie wyjaśnić to "zjawisko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MyGramy, Gramik ... a trzecia? Hm ... ''nie nadanżam'' nad tym. Jak dla mnie to niektórym się po prostu nudzi w domu. ;-) Ale ok, ich klocki to niech robią z nimi co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 22:28, Kadaj napisał:

> MyGramy, Gramik ... a trzecia?
Chyba Mniejszosc_Gramowa. ;p

Czyli swoiste "one man show"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 22:33, Sandro napisał:

Czyli swoiste "one man show"


A to jest jakiś problem? Bo chyba nie rozumiem. Co za różnica, czy stronę prowadzi jedna, dziesięć, czy pół osoby? No, może tylko taka, że im mniej, tym mniejszy będzie - za przeproszeniem - burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 22:36, Zajanski napisał:

> Czyli swoiste "one man show"
A to jest jakiś problem?

Nie, dlaczego? Facet jest inteligentniejszy niż mogłyby to sugerować niektóre jego posty - wykorzystał szczytowy moment popularności gramowych "ruchów społecznych" i stworzył własne podwórko, na którym może dać upust swoim... natchnieniom twórczym. I to przy ogromnej publiczności! Nie wchodzi nikomu w drogę, nie sabotuje innych i ma swoje grono czytelników - tylko zazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 00:05, Sandro napisał:

> > Czyli swoiste "one man show"
> A to jest jakiś problem?
Nie, dlaczego? Facet jest inteligentniejszy niż mogłyby to sugerować niektóre jego posty
- wykorzystał szczytowy moment popularności gramowych "ruchów społecznych" i stworzył
własne podwórko, na którym może dać upust swoim... natchnieniom twórczym. I to przy ogromnej
publiczności! Nie wchodzi nikomu w drogę, nie sabotuje innych i ma swoje grono czytelników
- tylko zazdrościć :)


Czego? Że znalazł grono odbiorców podatnych na mody, sugestie i niewiele wnoszące teksty (jak przejżałem co tam jest)? Cóż każdy ma własne ambicje, a widzę, że gram.pl stało się ostatnio miejscem samorealizacji wielu osób ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 13:01, MKRaven napisał:

Czego? Że znalazł grono odbiorców podatnych na mody, sugestie i niewiele wnoszące teksty
(jak przejżałem co tam jest)?

A nie? Hitler tym sposobem był o krok od podbicia Europy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować