Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano dodatek do Afterfall: Insanity

18 postów w tym temacie

> A czy gra nie miała zostać zablokowana przypadkiem ? Niby używają silnika graficznego
> za którego nie zapłacili.
Już jakieś 2 tygodnie temu lub dawniej mówiono iż wszystko się wyjaśniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z ciekawości: wpłacilibyście pieniądze na preorder dowolnej nowej gry Nicolasa? Pytam
> zupełnie prywatnie.

Preorder? Ja to bym po premierze się jeszcze zastanawiał czy w ogóle coś od nich kupować, czy nagle wszystko upadnie i żadnego wsparcia do gry po premierze nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 15:56, Wiktor_Cegla napisał:

Z ciekawości: wpłacilibyście pieniądze na preorder dowolnej nowej gry Nicolasa? Pytam
zupełnie prywatnie.

Nigdy. Nie mogę się zresztą nadziwić, że ten twór ciągle funkcjonuje. Zwłaszcza, że firma chyba wciąż nie uregulowała długów i zaległych pensji pracowników (a przynajmniej nie było nigdzie informacji żeby taki stan rzeczy uległ zmianie). Z oryginalnego teamu tworzącego grę ponoć już nikt tam nie został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 15:56, Wiktor_Cegla napisał:

Z ciekawości: wpłacilibyście pieniądze na preorder dowolnej nowej gry Nicolasa? Pytam
zupełnie prywatnie.


Nigdy w życiu. Preorder z definicji jest zamówienie przedpremierowe na jakąś grę i można, ale nie trzeba grę odebrać po premierze. Na pre purchase gier tej firmy też bym się nie zdecydował, bo jak wynika z wiadomości firma mocno kręci, a jakość jej gier nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z ciekawości: wpłacilibyście pieniądze na preorder dowolnej nowej gry Nicolasa? Pytam
> zupełnie prywatnie.

nie, na takie zaufanie firma pracuje latami, kilka niezłych tytułów pod rząd i gwarancja wsparcia po premierze. Nicolas tego nie daje - gra jest słaba a szum o wizji bankructwa nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 15:56, Wiktor_Cegla napisał:

Z ciekawości: wpłacilibyście pieniądze na preorder dowolnej nowej gry Nicolasa? Pytam
zupełnie prywatnie.

Nie. Ale z drugiej strony nigdy nie kupiłem żadnej gry w preorderze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Szokujące newsy :D
Choć rozpaczliwe kroki zaczynają się przekształcać w całkiem ciekawy plan.
Z pewnością trochę kopii udało im się sprzedać poprzez Steama - może Nicolasowi uda się uratować z ciężkiej sytuacji. Tak czy inaczej podają klientowi dłoń - idą krokami CDP RED wydając darmowe rozszerzenia.
Życzę chłopakom wszystkiego dobrego w sprzedaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Największym zaskoczeniem (i to nie tylko dla nas) jest doskonała sprzedaż Afterfall InSanity. Gry, którą chyba wszyscy recenzenci zgodnie pojechali jako bubla (sam wśród nich byłem, jeszcze jako młody, piękny krytyk gier wideo), a która po patchu uzupełniającym zbiera praktycznie same dobre oceny klientów. Wyniki sprzedaży każą myśleć, że sympatie nie ograniczają się do napisania kilku ciepłych słów w Internecie." powiedział T.Zieliński z CDP.PL, więc nie jest tak źle jak tu nadajecie, przydało by się trochę więcej szacunku i wsparcia dla pracy innych, pojechać po kimś jest niezwykle łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie kupić tę grę wkrótce... jeśli okaże się dobra, to może i kupię dodatek. Jednak wciąż to nie to, co chciałem widzieć. Od kilku lat czekam już na Afterfall, ale jako RPG. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 22:28, LubieWafle napisał:

Zamierzam sobie kupić tę grę wkrótce... jeśli okaże się dobra, to może i kupię dodatek.
Jednak wciąż to nie to, co chciałem widzieć. Od kilku lat czekam już na Afterfall, ale
jako RPG. :P

Swoją drogą jeszcze spytam: będzie działał dodatek pod Afterfalla kupionego w cdp.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodanie takiego trybu do tej gry wydaje mi się trochę bez sensu. Mogliby skupić się na nowych projektach aby trochę poprawić wizerunek marki. Pamiętam że gdy śledziłem newsy o Afterfallu to pojawiały się wzmianki o pracach nad grami Afterfall X i Afterfall Czarnobyl, który został zapowiedziany przy okazji pierwszej prezentacji Insanity i miał towarzyszyć premierze polskiego filmu o Czarnobylu. Jednak słuch zarówno o filmie jak i o grze zaginął.

Chęć dodania takiego trybu do gry zapewne można usprawiedliwiać faktem iż dostali zielone światło na steamie i chcą sprezentować coś więcej niż tylko tą samą obecną na rynku od półtorej roku wersję gry.
Tak czy inaczej trzymam kciuki za Nicolas Games, Insanity nie było złą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować