Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mapy z trzech części serii GTA dostępne do pobrania i wydrukowania

13 postów w tym temacie

"Do każdego pudełkowego wydania produkcji z serii Grand Theft Auto Rockstar dorzucał rozkładaną mapę świata w wersji fizycznej"

Tylko pudełkowe? Mam na steamie GTA IV (nawet razem z dodatkami), czy gdzieś tam jest dodana mapka cyfrowa? Przydałaby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos mapy- jeśli chodzi o San Andreas czy Vice City, to po kilku godzinach grania miasto znałem w sumie na pamięć. Ale już w GTA IV, przez dodanie GPSa wyświetlającego trasę, chyba do tej pory nie znam miasta tak jak znałem poprzednie, bo prawie nie musiałem korzystać z mapy. Tak technologia rozleniwia człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Madoc: To jedna kwestia. Drugą jest rozmiar. Owszem, można argumentować, że SA było ogółem większe, ale jak się siedziało w Los Santos, to Los Santos, jak w San Fierro, to SF. Zresztą ja bym w nich miał chyba większe problemy ze skojarzeniem okolicy niż w Liberty City z trójki i Vice City, które znam właściwie na pamięć.
Anyway, tęsknię trochę właśnie za tym rozpoznawaniem drogi do domu i rytualnym zapisywaniem gry w kryjówce po każdej misji. Uważam checkpointy w trakcie misji, GPS i autosave za lepsze rozwiązania, ale pamiętam tego dzieciaka, który pełen niepokoju po trudnej misji gnał przez Vice City, nierzadko robiąc po drodze zamieszanie i wdając się w bonusowy pościg z policją, by wreszcie dotrzeć do ukochanej kryjówki i zapisać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować