Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Silnik Luminous nas zachwyci? Square Enix nie zamierza go licencjonować

11 postów w tym temacie

"Nigdy nie jest tak, że jedno rozwiązanie pasuje do wszystkiego. Nie sądzę, by kiedykolwiek tak powinno się stać. Musisz mieć odpowiedni silnik do odpowiedniej gry - dodaje prezes Square Enix."

Powiedzcie to EA, która wpycha Frostbite do strzelanek, wyścigów i RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówi o tym, że silnik nie będzie licencjonowany, a potem zachęca do współpracy firmy zewnętrzne. Albo ja czegoś nie zrozumiałem, albo brakuje tu logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najpierw mówi o tym, że silnik nie będzie licencjonowany, a potem zachęca do współpracy
> firmy zewnętrzne. Albo ja czegoś nie zrozumiałem, albo brakuje tu logiki

Nie brakuje tu logiki. Square Enix może udostępnić Luminous zewnętrznym studiom, ale pod warunkiem, że to ono będzie wydawcą ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie to malo co sie chwalili narzedziami :P. Bo to, ze silniczek ma tesselacje i gpu particles malo co developerow obchodzi (to sobie zawsze moga dopisac do rendererka):]. ma byc prosty, przyjazny z masa narzedzi ulatwiajacych development. Jesli nie bedzie tak przyjazny jak Unreal Engine czy CryEngine to slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podniecają się czymś co od 6 lat na pecetach jest standardem(ta grafika co pokazują to w miarę poziom Crysisa 1 trzyma więc nie wiem o co całe halo jest ?)

Tekstury otoczenia i lokacji nadal są mocno przeciętne, mam rozumieć że przy 8 gb komputerach(średnio chyba każdy tyle ma) + 2 gb na grafice ciężko im upchać grę w 10 gb ramu razem aby ładnie to wyglądało ? A nie tylko postacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba brudny monitor bo C1 przy ich demie technicznym wyglada jak gra z przed 6 lat, absolutnie nic na odwrot -_- Piszesz o 8GB ramu, podczas gdy pokazowka chodzila na 32GB... Ja rozumiem, ze mozesz miec mile wspomnienia zwiazane z Crysisem, ale to juz sa herezje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować