Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Sony zapowie PlayStation 4 w przyszłym miesiącu?

24 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

W dniach 25-28 lutego odbędzie się impreza Destination PlayStation, podczas której Sony przedstawi tytuły, które mają ukazać się w 2013 roku. Plotka głosi, że nie zabraknie również zapowiedzi nowej konsoli PlayStation.

Przeczytaj cały tekst "Czy Sony zapowie PlayStation 4 w przyszłym miesiącu?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to raczej żadnych szans - prędzej zapowiedzą nowy model Vity i obniżkę ceny.

Od PS4 byłoby raczej Playstation Meeting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze trochę za wcześnie. PS3 nadal dobrze się sprzedaje, a Sony chyba nie zrobi tak szybko rosołu ze swojej kury znoszącej złote jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 10:12, seroero napisał:

Chyba jeszcze trochę za wcześnie. PS3 nadal dobrze się sprzedaje, a Sony chyba nie zrobi
tak szybko rosołu ze swojej kury znoszącej złote jaja.

Popatrz na to, kiedy zapowiedziano PS2 i PS3. Sony to robiło i to nie raz. Muszą tylko obniżyć cenę PS3, by konsola wkroczyła na miejsce zajmowane obecnie przez PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powiedzą: coś tam kleimy, coś tam robimy ale na większe informacje poczekacie do... i tutaj pada nazwa większych targów. Ewentualnie pokażą: łooooł, mamy super logo na nową konsolę. Tak czy inaczej już mogę się powoli szykować do kupienia PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 10:12, seroero napisał:

Chyba jeszcze trochę za wcześnie. PS3 nadal dobrze się sprzedaje, a Sony chyba nie zrobi
tak szybko rosołu ze swojej kury znoszącej złote jaja.


Jeszcze nawet na pomidorówkę z rosołu nie czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle uważam, że jeśli obecne konsole są w stanie pociągnąć takie gry jak Halo 4, czy Uncharted 3, to kolejna generacja jest zupełnie niepotrzebna. Ewentualnie Microsoft mógłby zrobić swoją konsolę przenośną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jak dużo Sony straciło prezentując i wydając PS3 później niż MS Xbox360, wcale nie jest to takie nierozsądne. Raczej nie chcą znów obudzić się z ręką w nocniku.
@Moooras
Niby tak, ale zauważ, że mimo wszystko konsole są już trochę przestarzałe. Zresztą, zanim na nowe konsole wyjdą dobrze zrobione gry też minie trochę czasu. Jedynie wewnętrzne studia S i MS zrobią porządne(technicznie) tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 12:08, Waaazuuup napisał:

Biorąc pod uwagę jak dużo Sony straciło prezentując i wydając PS3 później niż MS Xbox360,
wcale nie jest to takie nierozsądne. Raczej nie chcą znów obudzić się z ręką w nocniku.

Problem w tym, że to spotkanie się nie nadaje na ujawnienie nowej konsoli. Za mała siła przebicia.
Nadchodzący CES - to już prędzej. GDC - również. Osobne Playstation Meeting (tam zapowiedziano Vitę) - to najbardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi się zdawało ale sony chyba coś mówił że nie zamierza wypuszczać w najbliszym czasie nowego sprzętu lub go zapowiadać. Mogą terz chcieć wprowadzić blokadę na urzwane gry na swych konsolach głópie nie :D link tu: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=73802 wtedy raczej karzdy by się wypuioł na ich Ps4. Z kąd oni biorą analityków jak startują z takim czymś haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 12:53, Renchar napisał:

Może mi się zdawało ale sony chyba coś mówił że nie zamierza wypuszczać w najbliszym
czasie nowego sprzętu lub go zapowiadać. Mogą terz chcieć wprowadzić blokadę na urzwane
gry na swych konsolach głópie nie :D link tu: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=73802
wtedy raczej karzdy by się wypuioł na ich Ps4. Z kąd oni biorą analityków jak startują
z takim czymś haha

Uch... ehhh... okej... Sony ma podobny patent chyba od 10 lat już i go nie użyło, więc czemu miało by użyć ten?

Also, pokaleczyłeś mi oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Next-geny zostaną zapowiedziane w tym roku, ale na E3, albo chwilkę przed E3. Gdyby Sony zapowiedziało PS4 teraz - jasne, byłby wielki szum, ale... w nijakim okresie. Okres E3 jest jednak o wiele bardziej gorący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma na to raczej żadnych szans - prędzej zapowiedzą nowy model Vity i obniżkę ceny.

Jakiś zmniejszony model PS Vita by się przydał - przynajmniej jak dla mnie, bo obecny jest zbyt mało mobilny na moje standardy. I też obstaję, że nie ma szans na tak wczesne i na imprezie tak małej wagi zaprezentowanie nowej "dużej" platformy Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze MS szykuje sie z mocną promocją nowego X na e3, to chyba lepiej by było wstrzymać się żeby mieć kontrę do tego co pokaże MS

Ps no i jeszcze to że sony z ps3 jest nadal na 3 miejscu chyba im sie nie opłaca tak szybko odciągać uwagi od ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze trochę za wcześnie na PS4, nawet mimo tego, że wszystko jest możliwe, gdy jest się marką taką jak Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować