Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż jak grałeś w SimCity i wygraj laptop HP Pavilion z Edycją Kolekcjonerską SimCity!

130 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 19:07, balin4 napisał:

A może konkurent jest właścicielem zdjęcia i tam udostępnił je przerobione nie osądzajmy
nie my od tego jesteśmy


To jest oczywiście oszustwo, bez względu na wszystko i nie akceptujemy takich zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i śmiać mi się chcę jak coltsaa olesh balin4, lesz3u, aroslaw i inni na sile plusuja osiagajac w jeden dzien tyle glosow ile inni nawet przez caly konkurs nie zdobyli - wy tez macie "obszerne zakłady pracy z chętnymi do pomocy współpracownikami albo duże zaplecza znajomych na fb"? Strony typu 10minutemail.com zna byle gimbus. Zresztą po co ja się produkuję.

Drodzy prowadzący - wybierzcie laureata osobiście z pominięciem głosowania quazi-jury jakim jest obecna przed monitorami publiczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 19:10, Devil3334 napisał:

lesz3u


Mnie w to nie mieszaj. Zdjęcie zlajkowało kilku znajomych z fb, dodałem prośbę na markolfie i Łowcach Gier. Nazbierało się tego pewnie z 30 głosów. Skąd reszta? Warto przeczytać wątek, zanim zacznie rzucać się bluzgami...

Forma konkursu jest niestety poroniona, dawno nie było na gramie takiego natłoku złości i nie do końca fajnych zagrywek. Nagroda jest świetna, emocje duże, no ale bez przesady... Ja mam nadzieję, że mimo wszystko zmienicie formę głosowania i nie będziecie ograniczali się do tej piątki.

Ja doceniam działalność tego Robin Hooda, sam nie chciałbym, aby wygrał ktoś, kto może pochwalić się jedynie dużą ilością znajomych, przy totalnym braku związku z tematem i jakiejkolwiek kreatywności. Szkoda tylko, że skutek chyba jest odwrotny od zamierzonego. W każdym razie - dzięki za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obyśmy byli pozytywnie zaskoczeni odzewem i reakcją ze strony organizatorów. A tak swoją drogą - czy tylko ja odniosłam wrażenie że połowę prac należałoby wyeliminować ze względu na totalny brak związku z tematem konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 19:59, Devil3334 napisał:

Obyśmy byli pozytywnie zaskoczeni odzewem i reakcją ze strony organizatorów. A tak swoją
drogą - czy tylko ja odniosłam wrażenie że połowę prac należałoby wyeliminować ze względu
na totalny brak związku z tematem konkursu?

Z tego co wiem sprawą konkursu zainteresowało się EA Polska (facebook simcity zapytał jedną osobą, która skomentowała wpis o konkursie, dlaczego twierdzi, że konkurs jest oszukany) - możemy się więc spodziewać jakiegoś postępu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Devil3334

Nie kapuje cię że wszędzie widzisz spisek. Nie zrobiłem ani jednego fake konta, zainteresowałem się konkursem tylko i włącznie dzięki SimCity Polska które napisało o tym na Fb (nie dość to to jeszcze skomentowałem że podali to po 14 dniach trwania konkursu) - zauważyłem że mogę dostać koszulkę bo jest mała konkurencja więc spróbowałem, nie liczyłem na to że otrzymam tyle łapek w górę. - Wg. po co się tłumaczę.

PS. Po małej obserwacji zauważyłem ze od wczoraj nocy do dzisiaj rano ilość powiększyła się o ok. 70 w górę i 10 w dół, a wo ranka do popołudnia o 15 w górę i 45 w dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 20:29, olesh napisał:

@Devil3334

Nie kapuje cię że wszędzie widzisz spisek. Nie zrobiłem ani jednego fake konta, zainteresowałem
się konkursem tylko i włącznie dzięki SimCity Polska które napisało o tym na Fb (nie
dość to to jeszcze skomentowałem że podali to po 14 dniach trwania konkursu) - zauważyłem
że mogę dostać koszulkę bo jest mała konkurencja więc spróbowałem, nie liczyłem na to
że otrzymam tyle łapek w górę. - Wg. po co się tłumaczę.

PS. Po małej obserwacji zauważyłem ze od wczoraj nocy do dzisiaj rano ilość powiększyła
się o ok. 70 w górę i 10 w dół, a wo ranka do popołudnia o 15 w górę i 45 w dół :P

Ponieważ niektórzy planowali akcję "wyrównania" - przy okazji jeszcze bardziej psując konkurs.
Wcześniej była podobna sytuacja (na samym początku konkursu), że osoba chciała wypchać niektórych uczestników z top5 i swoimi fikcyjnymi kontami głosowała na pierwsze lepsze osoby, byleby inni, którzy zagrażały pozycji tego uczestnika nie miały szansy wygrać. O to chodzi więc, że te osoby, które mają dużo głosów niekoniecznie musiały uczestniczyć w oszustwie - mogły zostać po prostu nieźle strolowane, albo wykorzystano ich pracę, aby mieć większe szanse na wygraną i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co spinać.. główna nagroda jest jedna i pewnie trafi do osoby która sobie na nią najbardziej zasłuży. Jednak zgodzę się z wami, że całe to głosowanie wygląda śmiesznie. Sam śledzę ten konkurs dopiero od kilku dni więc również na nic więcej jak możliwość dostania koszulki nie liczę, a zdjęcie wykonałem na chwilę przed uploadem, gdyż korzystałem ze starego kompa z ukochanym Pentium III 500Mhz na socket Slot1. :)

Ja się nawet nie reklamowałem specjalnie bo i tak wiem, że większość moich znajomych nie ma konta na gram.pl i tylko trzy znane mi osoby oddały głos w tym ja sam na siebie...
Dalej nie wnikam kto jak oddaje głosy ponieważ matce, ojcu, rodzeństwu czy dziadkom konta założyć nikt nie zabroni? Zawsze przy takich konkursach powinno się sprawdzać i eliminować ewentualnych oszustów.

Teraz sam patrzę i widzę co się dzieje... od południa dostałem już ponad 50 minusów hehe :D Za plusy dziękuję. Jak widzę jest kilka takich prac co stale dostają po kościach. Może faktycznie ktoś bawi się w te klocki?

Najlepszą formą konkursu wg. mnie byłoby przesłanie wszystkich zdjęć do moderacji, wybranie 5-10 najlepszych i poddanie ich głosowaniu tylko już zarejestrowanym użytkownikom. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 23:07, olesh napisał:

Ostatnia godzina ... :X


Jeszcze godzinę temu pisałem o 50.. teraz to bym napisał, że ponad 100.

W ogóle cyrk jak patrzę na te wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 23:57, Aroslaw napisał:

> Ostatnia godzina ... :X

Jeszcze godzinę temu pisałem o 50.. teraz to bym napisał, że ponad 100.

W ogóle cyrk jak patrzę na te wyniki.


Wczoraj miałem 10 na minusie i 140 na plusie, dziś o tej samej godzinie przybyło od wczoraj 40 na plus i o 117 na minus a to wszystko w ciągu trzech dni :P.

Nie wiem co o tym już myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to co myśleć - ktoś chce się w łatwy sposób wzbogacić o laptopa i SimCity ;)
Obserwuję konkurs od pierwszego dnia (wystawiłem pracę, kiedy jeszcze nie było ani jednej na stronie konkursowej) i od samego początku uczestniczyli w tym oszuści - już w pierwszej porcji prac była jedna osoba, która nie mogła znieść tego, że przez jakiś czas wygrywałem :D W sumie od samego początku konkursu ludzie sądzili, że tak się skończy - porównywali tą akcję do innych niewypałów, które wykonały inne redakcje oraz dystrybutorzy. Mam nadzieję, że ten konkurs posłuży gramowi za przykład pt. "jakich konkursów w przyszłości nie robić" :) Przynajmniej będzie fajny tshirt do ubrania, szkoda jednak, że będę musiał wydać pieniądze na kolejną fantastyczną grę w tym okresie świąteczno-karnawałowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 16:38, bartek1042 napisał:

ciekawe kiedy ogłoszenie wyników...


"5.4. Do dnia 30 stycznia 2013 roku pracownik gram.pl ogłosi zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej
www.gram.pl."

Regulamin się kłania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 00:36, kindziukxxx napisał:

czyli <50? :)

Na to wygląda. Jeszcze kilka koszulek zostanie dla Knicza i Laid backa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 02:20, Sandro napisał:

> czyli <50? :)
Na to wygląda. Jeszcze kilka koszulek zostanie dla Knicza i Laid backa ;)

lubię koszulki ;) w sumie teraz sobie przypomniałem że miałem prosić znajomych o głosy, no ale jak zwykle wygrało lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować