Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 4? A może również serial telewizyjny?

22 postów w tym temacie

"PS: Ciekawe, czy pozazdrościli Zackowi Finfrockowi i jego Nuka Break. A może, zamiast wytaczać proces, po prostu go zwerbują?"

To by bardziej było w stylu Valve niż Bethesdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "PS: Ciekawe, czy pozazdrościli Zackowi Finfrockowi i jego Nuka Break. A może, zamiast
> wytaczać proces, po prostu go zwerbują?
"
>
> To by bardziej było w stylu Valve niż Bethesdy :)

Yep, jeśli Bethesda coś potrafi, to tylko:
1) Robić sandboxy, w których liczy się eksploracja, a nie grywalność.
2) Pozywać ludzi do sądu i kraść ich patenty.

A co do newsa - ciekawi mnie jak bardzo można zepsuć film o Falloucie, i jak by on (niezepsuty) wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a co z platkami sniadaniowymi z logiem fallouta, postacia PiP-Boy''a o smaku cynamonowym!!! I w kazdym ekskluzywnym wydaniu platkow dodatkowa figurka zombie w stroju turysty... Jak mogli o tym zapomniec??? Nigga please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwościa, uwielbiałem Three Doga :D
Fallout 3 był fajną grą, ale nie czułem tego klimatu jak przy F2.
Ale za to poczułem go przy New Vegas. Może to tylko moje odczucie, ale wydaje mi się cała magia klasycznego Faolluota (i New Vegas) leży w tym że jest on... westernem.
To tylko moje skrome zdanie ale ciekawe czy ktoś mysli podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wielka marka rozmieniana na drobne, F3 jest niegrywalny i piszę to jako miłośnik starych falloutów. Co do serialu to mam nadzieję, że ten news się nie potwierdzi, seriale dysponują zbyt małymi budżetami i są zbyt przewidywalne fabularnie, by wyszło z nich dobre widowisko, pomimo kilku wyjątków jak choćby battlestar galactica i breaking bad. Nie sądzę żeby udało się przenieść klimat świata gdzie wszystko legło w gruzach, łącznie z człowieczeństwem, myślę raczej że serial byłby nasiąknięty amerykańskim patosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Yep, jeśli Bethesda coś potrafi, to tylko:
> 1) Robić sandboxy, w których liczy się eksploracja, a nie grywalność.
Sadzisz ze gry Bethesdy nie sa grywalne? Jesli pomyliles fabule z grywalnoscia to sie zgodze, w przeciwnym razie stanowczo sie z toba nie zgadzam. Jesli gry Bethesdy nie bylyby grywalne to:
- Gracze nie graliby w ich gry nawet po kilkaset godzin
- Spolecznosc nie tworzylaby do nich modyfikacje wydluzajace czas gry
- Nie otrzymywalyby nagrod/wyroznien
- Nie sprzedawalyby sie w milionach egzemplarzy
- Zostalyby juz dawno zapomniane, a sama Bethesda juz dawno zostalaby bankrutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Serial bedzie opowiadal o milosnych rozterkach nastolatkow zamknietych w Vaulcie.

Proponuję tytuł "Opowieści z Vaulta"? ;-)

BTW. Opatentować TV Show w świecie nuklearnej apokalipsy? Że też nie wpadłem na pomysł opatentowania TV Show opowiadający o perypetiach rodzinnych. Pozwałbym twórców telenowel i trzepał kasiorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, te polaczky-narzekaczky, niczego jeszcze nie widzieli, a już marudzą. Co wyjdzie z F4 i czy serial (jeśli w ogóle powstanie) będzie dobry - się zobaczy, jak już te produkcje powstaną.

Mnie się F3 bardzo podobał i podejrzewam, że większości nie odpowiada raczej mechanika gry (FPS miast rasowego, izometrycznego RPG-a), a nie sama jakość fabuły, scenariusz.

Nie wierzę w serial, jak większość osób tutaj, ale zanim zacznę wypisywać bzdury typu "serial? to będzie gówno!", to poczekam do jego ukazania. Obejrzę, ocenię. Mam jednak małą nadzieję, że Bethesda zadba o wszystko lepiej niż swego czasu uczyniło to id Software przy filmowym Doomie, który był ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie śmiech z puszki.
Wiecie, jak w sitcomach - puszczają śmiech widowni z taśmy w (rzekomo) zabawnych momentach.

@up
panie operatorze maszyny zmywającej, na zagranicznych forach też wątpią w ten pomysł. I co ty na to powiesz?

Ktoś za granicą narzeka - wyraża swoje zdanie.
Polak narzeka - polaczek leje żółcią i ma kompleksy.

Niezmiennie od lat na polskich forach, ta sama logika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

seriale
> dysponują zbyt małymi budżetami i są zbyt przewidywalne fabularnie, by wyszło z nich
> dobre widowisko, pomimo kilku wyjątków jak choćby battlestar galactica i breaking bad.

...w moim odczuciu akurat Battlestar Galactica byl SUPER ale jak tylko zaczeli o religijnych wizjach i majaczeniach ...to wiedzialem ze nie mieli pomyslu... a Breaking Bad pewnie ze super :) A w tym temacie.... coz F1 i F2 królują!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2013 o 22:47, szyslay napisał:

...w moim odczuciu akurat Battlestar Galactica byl SUPER ale jak tylko zaczeli o religijnych
wizjach i majaczeniach ...to wiedzialem ze nie mieli pomyslu... a Breaking Bad pewnie
ze super :) A w tym temacie.... coz F1 i F2 królują!!!!


Co do BG to faktycznie trudno zrobić 4 sezony wypełnione po brzegi akcją, dlatego te religijne wątki mi się akurat podobały, nie wszystko dało się racjonalnie wytłumaczyć, np powrót Starbuck. Co innego Breaking Bad, serial przemyślany i perfekcyjny, a Walt któremu na początku współczułem, po pewnym czasie zaczął mi się jawić jako straszny skur... rujnujący życie wszystkich wokół, włącznie z Jessym, rodziną i rzeszą uzależnionych od jego genialnej niebieskiej mety.

No ale wracając do tematu :) ile trzeba byłoby mieć kasy, by stworzyć realia takiego np Kryptopolis, pustkowi, armii mutantów czy Enklawy. W Mad Max była namiastka tego co widzieliśmy w grach, w serialu to nie wyjdzie. Do tego musiałby przyciągać masę widzów co odcinek by wypracować zyski. Eh niech lepiej tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 21:01, kotlecik5 napisał:

Yep, jeśli Bethesda coś potrafi, to tylko:
1) Robić sandboxy, w których liczy się eksploracja, a nie grywalność.

FO3 i Skyrim były ok. ;)

Co do newsa: chyba zarejestrowany mają też kinowy film. Wedlug mnie prewencyjnie rejestruja marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie sześcioodcinkowy serial "Nuka Break" i powiem Wam, że to jest fajne :)
Odcinki dość krótkie, ale z humorem, aktorzy grają nieźle (jak na taką produkcję ofkoz), ale za to już bonie i stroje to extraklasa :D

Ogólenie - polecam tym, którzy jeszcze nie widzieli, a zwłaszcza fanom Fallout: New Vegas.

Link do odcina pierwszego (sezon 1): http://www.youtube.com/watch?v=_iq8swQ7kpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam chętnie zobaczę serial. Oczywiście jeśli nie będzie to jakiś totalny chłam klasy XYZ.
Generalnie z Falloutów lubię wszystko i nowa odsłona w nowym medium może być całkiem interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ach, te polaczky-narzekaczky, niczego jeszcze nie widzieli, a już marudzą. Co wyjdzie
> z F4 i czy serial (jeśli w ogóle powstanie) będzie dobry - się zobaczy, jak już te produkcje
> powstaną.
>
> Mnie się F3 bardzo podobał i podejrzewam, że większości nie odpowiada raczej mechanika
> gry (FPS miast rasowego, izometrycznego RPG-a), a nie sama jakość fabuły, scenariusz.
>
> Nie wierzę w serial, jak większość osób tutaj, ale zanim zacznę wypisywać bzdury typu
> "serial? to będzie gówno!", to poczekam do jego ukazania. Obejrzę, ocenię. Mam jednak
> małą nadzieję, że Bethesda zadba o wszystko lepiej niż swego czasu uczyniło to id Software
> przy filmowym Doomie, który był ch...

A ty to pewnie Rumun?

Leca teraz w USA seriale w klimatach apokaliptycznych - Falling Skies oraz Revolution. Nikt mi nei powie ze sa to super pozycje. Od biedy mozna obejrzec, ale zasadniczo tyle. Gdyby powstal serial Falloutowy, to z pewnoscia tamtych nie przebije, chocby poprzez ograniczenia finansowe. Poza tym stacje telewizyjne beda naciskac zeby produkcja miala jak najszerszego odbiorce oraz odpowiadala na potrzeby intelektualne przecietnego troglodyty telewizyjnego. Statystyki jasno mowia, ze slabo sprzedaja sie pozycje wymagajace bardziej intensywnego myslenia czy wiedzy specjalistycznej. Na tym m.in. bardzo cierpial Star Trek, ktory sam w sobie nei byl produkcja doskonala, ale wymagal od widza wiecej niz jakies Vampire Diaries czy Desperate Housewives.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 14:56, Boro666 napisał:

Poza tym stacje telewizyjne beda naciskac zeby produkcja miala
jak najszerszego odbiorce oraz odpowiadala na potrzeby intelektualne przecietnego troglodyty
telewizyjnego

Zawsze można uderzyć do AMC czy HBO. To są stacje, która raczej takich nacisków nie stosują, ale zgadzam się z jednym, że do zrobienia porządnego serialu w klimacie post-apo potrzebny jest sporo budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować