Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak rozpoczyna się StarCraft II: Heart of the Swarm - zobacz intro z gry!

49 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 12:43, Laid_back napisał:

Tak jak ubrania które masz na sobie, są szyte w bezimiennej
fabryce na Tajwanie, gdzie potem dostajesz metkę niemieckiej czy amerykańskiej firmy
odzieżowej.

Tyle, że w tej samej fabryce zrobią spodnie z gó*nianego materiału i z dobrego materiału. Swoją drogą, że często płacimy za markę, a nie za jakość produktu. Mimo wszystko, to że masz gacie z Tajwanu nie znaczy, że Ci się rozprują po pierwszym użytkowaniu. Cena ma znaczenie. To taki offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:14, Kajmal napisał:

Już chciałem oglądnąć, ale w ostatniej chwili się powstrzymałem.Nienawidzę spoilerów!


Ja - wręcz przeciwnie, jeśli poziom fabuły jest równie żenujący, co w WoL, po premierze bardzo proszę kogokolwiek o streszczenie całej historyjki w dedykowanym HotS wątku. Nie mam bowiem zamiaru finansować chały po raz drugi, a na poprawę "tfurczości" Metzena raczej nie liczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro jest tylko efektownym wstępem. Żadnych spoilerów tutaj nie ma. Trudno żeby były, gdy filmik zwyczajnie nie ma fabuły. Nie zmienia to jednak faktu, że wizualnie jest wykonany na poziomie. Zwłaszcza scenka z lądowaniem Vikinga, tylko co on chciał osiągnąć robiąc to naprzeciw Ultraliska? xD Szkoda tylko trochę braku starego głosu Kerrigan, do dzisiaj jakoś do nowego się nie przekonałem (może też dlatego, że tej aktorki jest zwyczajnie zbyt dużo w mediach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:36, Arcling napisał:

Zwłaszcza scenka z lądowaniem Vikinga, tylko co on chciał osiągnąć robiąc
to naprzeciw Ultraliska? xD


Krzyś Metzen obejrzał Transformers i uznał, że takowa scenka będzie "cool". To w jego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy jak zwykle robią zawał serca, ale szkoda, że gry już im tak dobrze nie wychodzą :) Na szczęście, nie tylko Blizzard umie robię dobre cut-scenki. Co więcej, jestem strasznie zdziwiony tym, że taki Siegetank dostał łupnia od Ultraliska. Nawet po rozłożeniu i w trybie oblężniczym. Widać tu trochę zbyt duża wyobraźnie twórców :D Co teraz mogło by zabić Ultraliska ? hm.. Thor ? Bez jaj. Co do reszty, nie mam zdania.

Spoiler

Po co ratowaliśmy Kerrigan w części pierwszej, skoro wraca znów i chce uwalić terran ?

Z resztą jest za tym, żeby nie było czegoś takiego, że Zergi na każdym polu zwyciężają i są zawsze górą. To by było totalnie bezsensu. A na tym filmiku jest kompletnie inna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:47, Principes napisał:

Krzyś Metzen obejrzał Transformers i uznał, że takowa scenka będzie "cool". To w jego
stylu.

O tak, to jest jak najbardziej w stylu Krzysztofa Mecena. Kiedyś miewał więcej oryginalnych pomysłów, a teraz najwyraźniej zachłysnął się wszelkimi "nawiązaniami". Zresztą taki trend jest ostatnimi czasy bardzo modny w branży i nie tylko Blizzard taki robi - przeładowywanie gier czymś takim ma być chyba w założeniu zabawne. Dla mnie to często marne usprawiedliwienie braku własnych pomysłów, bo co to za sztuka skopiować znane motywy, scenki, tekst, jedynie lekko nazwy czy otoczkę zmieniając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:47, Principes napisał:

Krzyś Metzen obejrzał Transformers i uznał, że takowa scenka będzie "cool". To w jego
stylu.

Metzen nie jest już głównym scenarzystą HOTS teraz zatrudnili kogoś od Mass effecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:37, ZubenPL napisał:

Metzen nie jest już głównym scenarzystą HOTS teraz zatrudnili kogoś od Mass effecta.

<wali głową w klawiaturę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:37, ZubenPL napisał:

Metzen nie jest już głównym scenarzystą HOTS teraz zatrudnili kogoś od Mass effecta.

Cały czas jednak bierze udział w powstawaniu scenariusza, więc jakiś tam wkład w to miał. Jeśli znowu będą w kampanii gadki przeładowane patosem, jak te Raynora z podstawki, to będzie to oznaczać jedno - Krzysztof M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 12:53, megamocny872 napisał:

o mój Boże! niektórzy jak tutaj coś napiszą to po prostu ręce opadają. Zanim coś napiszesz
to poczytaj w sieci to nie boli. Słyszałeś o czymś takim jak Blizzard Cinematics, pełno
o tym w sieci. http://wow.joystiq.com/2009/01/21/blizzards-cg-team-talks-about-making-those-epic-cinematics/
Po za tym, ten trailer to nie jeden Cinematics z gry bo są one po każdej misji.
Preorder zamówiony oby 12 nie było kolejek w Krakowsiej GaleriixD


Nie przejmuj się takich ludzi jak Allanon jest masę ;) on wie swoje i będzie tak myślał i szkoda ruszać bo wiadomo jak to się kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej rzemieślniczej roboty, ale kto by się spodziewał czegoś innego. Ciekawią mnie natomiast rozwiązania fabularne, oby były mocniejsze niż w podstawce. Chyba nikt nie spodziewał się, że w zwiastunie zapowiadającym dodatek dla zergów zobaczymy ich totalną anihilację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 15:18, vegost napisał:

Co więcej, jestem strasznie
zdziwiony tym, że taki Siegetank dostał łupnia od Ultraliska.


co w tym dziwnego ? O.o

Dnia 22.01.2013 o 15:18, vegost napisał:

Co teraz mogło by
zabić Ultraliska ?


1 na 1 ? lotnictwo.

Dnia 22.01.2013 o 15:18, vegost napisał:

Spoiler

Po co ratowaliśmy
Kerrigan w części pierwszej, skoro wraca znów i chce uwalić terran ?



trzeba bylo skonczyc jedynke, albo podstawke dwojki... odpowiedz jest banalnie prosta

Spoiler

z milosci

.

grajac terranami w dwojce tez walczylismy z innymi terranami, jeszcze wielu zostalo do ''uwalenia''.

i ten filmik moze byc rownie dobrze wspomnieniami ''starej'' queens of blades. ale nie wykluczam jakiejs wizji przyszlosci czy czegos takiego.

---

co do filmiku... DAT BATTLECRUISER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro daje jasno do zrozumienia, że Blizzard niekoniecznie przejął się aferą z wycieknięciem endinga HotS. Tym samym jest bardzo prawdopodobne, że prewizualizacja od Third Floor będzie faktycznym zakończeniem.

Niemniej intro wykonane świetnie i ma dobry klimat ;) Aż się chce zmasakrować obronę Tarsonis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 17:38, EmperorKaligula napisał:

co w tym dziwnego ? O.o

No jak to co ? W jedynce Siegetank niszczył ich jak muchy. W dwójce o ile dobrze pamiętam, też sobie dobrze z nimi radził. Po nowych patchach strasznie osłabili tą jednostkę. Co więcej Siegetank nie jest tak mały jak przedstawili go w filmikach :) Fantazja ich poniosła.

Dnia 22.01.2013 o 17:38, EmperorKaligula napisał:

1 na 1 ? lotnictwo.

No tak, bo Ultralisk nie ma możliwości ataku jednostek lotniczych :) A 1vs1 w jednostkach naziemnych ? Thory ? Tylko te jednostki przychodzą mi do głowy jeśli chodzi o podobne staty do armoru i dmgu.

Dnia 22.01.2013 o 17:38, EmperorKaligula napisał:

trzeba bylo skonczyc jedynke, albo podstawke dwojki... odpowiedz jest banalnie prosta

Spoiler

z milosci

.

Skończyłem ją wielokrotnie. Jednak, jeśli tylko miłość to raczej jest to strasznie banalne. Dla dobra wszystkich innych ras, trzeba było ją uwalić. To też nie rozumiem wątku fabularnego w drugiej część Stara II. Teraz będzie zemsta na Mengsku hah :-)

Dnia 22.01.2013 o 17:38, EmperorKaligula napisał:

i ten filmik moze byc rownie dobrze wspomnieniami ''starej'' queens of blades. ale nie
wykluczam jakiejs wizji przyszlosci czy czegos takiego.

Z tego co widać, to był to tylko sen czy coś.

Dnia 22.01.2013 o 17:38, EmperorKaligula napisał:

co do filmiku... DAT BATTLECRUISER :D

Ta..spadający battlecruiser też trochę wodza fantazji ich poniosła. Jeśli Zergi atakowały główną planetę Dominium to był by to kompletnie nie możliwy atak. Rozsmarowali by zergów jak masło. Ale filmik był po to zrobiony, żeby wzbudzić sensację jak zawsze. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem odpalić filmik, ale nie... Wytrzymam, zobaczę jak zainstaluję swoją kopię gry. Jak za starych dobrych czasów, kiedy nie było internetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 17:56, vegost napisał:

> co w tym dziwnego ? O.o
No jak to co ? W jedynce Siegetank niszczył ich jak muchy. W dwójce o ile dobrze pamiętam,
też sobie dobrze z nimi radził. Po nowych patchach strasznie osłabili tą jednostkę. Co
więcej Siegetank nie jest tak mały jak przedstawili go w filmikach :) Fantazja ich poniosła.

> 1 na 1 ? lotnictwo.
No tak, bo Ultralisk nie ma możliwości ataku jednostek lotniczych :) A 1vs1 w jednostkach
naziemnych ? Thory ? Tylko te jednostki przychodzą mi do głowy jeśli chodzi o podobne
staty do armoru i dmgu.

Ale na filmie był Brutalisk nie Ultralisk )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 17:56, vegost napisał:

Co
więcej Siegetank nie jest tak mały jak przedstawili go w filmikach :) Fantazja ich poniosła.


rozmiary sie mniej wiecej zgadzaja (czlogiek/siege tank i siege tank/ultra) http://starcraft.wikia.com/wiki/Ultralisk

i w hotsie beda mutacje ultrasa, cos jak ulepszenia jednostek z dwojki.

Dnia 22.01.2013 o 17:56, vegost napisał:

Thory ? Tylko te jednostki przychodzą mi do głowy jeśli chodzi o podobne
staty do armoru i dmgu.


za slabe (szczegolnie z bonusem ultrasa przeciwko opancerzonym)

Dnia 22.01.2013 o 17:56, vegost napisał:

Ta..spadający battlecruiser też trochę wodza fantazji ich poniosła.


cale planety juz padaly, jeden BC to pikus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować