Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 6: Pecetowi gracze otrzymają dodatkowe tryby multiplayer za darmo, zobacz screeny i zwiastun trybu Siege

36 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Dodatkowe tryby – Survivors, Predator, Onslaught i Siege – w Resident Evil 6 – będą dostępne na PC za darmo. Z kolei na konsole w Siege będzie można zagrać w marcu, ale za niewielką opłatą.

Przeczytaj cały tekst "Resident Evil 6: Pecetowi gracze otrzymają dodatkowe tryby multiplayer za darmo, zobacz screeny i zwiastun trybu Siege" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Marne pocieszenie po informacji że gra nie będzie obsługiwała GFWL.
Też mi się to nie podoba. Najwyżej pozostanie mi czekać aż wydadzą na klocka wersję GOTY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Marne pocieszenie po informacji że gra nie będzie obsługiwała GFWL.
ze gra nie bedzie obslugiwala gfwl?oO
przeciez to jest najgorsze co moze byc dla gier
steam jest milion razy lepszy i mam nadzieje ze bedzie na steamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:26, IC81 napisał:

Marne pocieszenie po informacji że gra nie będzie obsługiwała GFWL.

Moim zdaniem to świetna wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:26, IC81 napisał:

Marne pocieszenie po informacji że gra nie będzie obsługiwała GFWL.


Serio? Jakoś umknęło mi to. Wszędzie widzę okładkę z GfWL. Jeżeli to prawda to bardzo, bardzo źle... Capcom także zmienia świetne GfWL na rzecz tego syfiastego Steama? Niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy posty powyżej to są po prostu żarty, czy ludziom nagle zaczęło się podobać GFWL.

Ew. szukają elementu do hejtu, bo coś mija i coś przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 12:54, beziko napisał:

Nie wiem czy posty powyżej to są po prostu żarty, czy ludziom nagle zaczęło się podobać
GFWL.

Ew. szukają elementu do hejtu, bo coś mija i coś przychodzi.

Nie to nie jest żart z mojej strony. Nigdy nie miałem problemów z GFWL wynikających z samej usługi a nie wadliwości gier na tę usługę. Ma ona swoje wady ale w odróżnieniu od steama, uplay i innych podobnych na super system osiągnieć punktowanych i jest zawsze online. No i nie przekszatałciło sie z czasem w multiobszarowy kombajn który samą swoją obecnością w trayu systemowym pożera zasoby (patrz steam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 12:54, beziko napisał:

Nie wiem czy posty powyżej to są po prostu żarty, czy ludziom nagle zaczęło się podobać
GFWL.

Ew. szukają elementu do hejtu, bo coś mija i coś przychodzi.


Kolejna osoba,która uważa,że Steam jest boski i nie ma z nim problemów a GfWL sie uruchomić nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam steama od lat i nigdy nie miałem z nim problemu. Za to z GfWL masę: tragiczne serwery Dark Souls, problemy z dołączaniem do serwera w Bioshocku 2, innym razem za nic w świecie nie chciał się dać włączyć, innym - ściągnąć łatki. Ten system ma potencjał, ale nie w obecnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 12:58, Henrar napisał:

GfW=/=GfWL.


No przecież wiem. Wyraźnie napisałem, że widziałem okładki z LIVE...
Zresztą Capcom kiedyś tam mówił że będzie LIVE.

20130127140548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też używam steama od lat i miałem z nim tysiące problemów: strasznie spowalnia komputer,ma do dupy przeglądarke,czasami gry mi się ściągają niemiłosiernie długo,mimo,że mam dobrego neta i przy ściąganiu innych plików działa szybko. Aha,no i nie moge zapomnieć o czasami 10 minutowym dołączaniu do TFa (chociaż nie wiem czy to wina steama czy gry). A ile miałem problemów z GfWL? Chyba jeden,gdy nie mogłem sie zalogować bo zapomniałem hasła ;)

GfWL jest lepszy od Steama - i to zdanie będę podtrzymywał przez bardzo długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie GfWL? No to gra wskoczyła z poziomu meh, na być może kupie. Szkoda, że Namco w pecetowym Ace Combat zatrzymało ten syf - tym samym zrezygnowałem z zakupu. Jest GfWL = nie wyjmuję portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

? Co wy gadacie ? Przecież steam jest tak na oko 100razy lepsze od tego mulistego i problematycznego gfwl....... Bardziej mnie ciekawi co oni szykują w tej grze dobrego że pół roku po premierze konsol będzie, mam rozumieć grafika, optymalizacja będzie stała na wysokim poziomie tak jak to było z 5, która nawet na słabszych sprzętach wyglądała dobrze i działała bardzo płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeszcze grałem na PC, bo teraz to rzadkość, ciągle miałem problemy ze Steamem. Ostatnio nie mogę uruchomić żadnej gry z CDA, bo chcę pobrać aktualizacje, ale nie da się tego zrobić. Natomiast GfWL działał u mnie dobrze. W dodatku ma osiągnięcia, które są na jednym koncie z XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie, a tryby dodatkowe wyglądają po prostu pięknie. Pamiętam te godziny przegrane w Mercenaries przy okazji RE 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając wczesne nazwijmy to współżycie Steam i GFWL na platformie microsoftu. To wina windy bo po prostu microsoft myślał zapewne że GFWL wypierniczy Steam z obiegu i tu klops - było nawet z chyba kilka afer na ten temat. Druga sprawa wiele ludzi zapomina że kiedyś za GFWL trzeba było płacić normalny abonament. Natomiast co do 10 min. połączeń to na serio nawet na starym celeronie northwood 2,66 ghz,768 MB RAM DDR1 oraz GF 6600 DDR2 AGP połączenie z serwerem w TF2 nie trwało dłużej niż 30 sekund(więc sorry ale masz coś nie tak z połączeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 16:39, maAtis9988 napisał:

się tego zrobić. Natomiast GfWL działał u mnie dobrze. W dodatku ma osiągnięcia, które
są na jednym koncie z XBL.

Które defacto są takie same jak osiągnięcia na steamie bez jaj bekę miałem gdy na forum oficjalnym XCOM znaleźli się kolesie którzy gadali że achievements w XCOM są lepsze na XBL. Tylko pic jeden takie dokładne są na PS3 i PC w wersji steam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować