Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD kupi ATI?

44 postów w tym temacie

Ciekwe co z tego wyniknie choc wolałbym zeby amd przejeło nvidie :D tworzeie prockow tak by nalepiej działąły z kartami graficznymi nvidii to by bylo spełnienie marzeń :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 11:26, Piter Fersin napisał:

Ciekwe co z tego wyniknie choc wolałbym zeby amd przejeło nvidie :D tworzeie prockow tak by
nalepiej działąły z kartami graficznymi nvidii to by bylo spełnienie marzeń :D:D:

I własnie tego sie boje :) AMD "wspomoże" ATI i zostawi nVidie na lodzie :) Wtedy bede musiał sie przesiąsc na Pentium bo wiekszoc gier ma ten znaczek nVidi (i tej firmy też mam kartę :D) :)
A tak wogóle to już chyba lepiej Macintosha kupic WoW na nim chodzi i takich problemów nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 11:31, WorldWar3PL napisał:

Zawsze mówiłem, że idealne połączenie to Ati i AMD :-)

Raczej AMD i Ati. Teraz to dopiero widać w jak kiepskim stanie jest ati. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że każda gra ma znaczek Nvidii ? Od jakis 4-5 lat mam w kompie karte ATI ( Aktualnie X1800 ) i nie mam problemów z grami. Nigdy się nie przejechałem na Ati. Z resztą wlasciwie wszystkie gry teraz obsluguja rownie dobrze NV i Ati.

Dla mnie generalnie to dobra wiadomośc, ponieważ rownierz od lat mam procki AMD. Zapewne będziemy mogli liczyc na nowe tandemy AMD+ATI w gotowych kopach. Już teraz kupujac procek Amd i karte Ati mozna otrzymac spora zniżkę (nie wiem jak w Polsce ;p).

Kto wie, może kiedyś tam Intel połączy się z Nv i będziemy mieli na rynku dwoch gigantów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 11:40, Xarodon napisał:

I co z tego, że każda gra ma znaczek Nvidii ? Od jakis 4-5 lat mam w kompie karte ATI ( Aktualnie
X1800 ) i nie mam problemów z grami. Nigdy się nie przejechałem na Ati. Z resztą wlasciwie
wszystkie gry teraz obsluguja rownie dobrze NV i Ati.


Chodzi o ten pic marketingowy, że gra lepiej bedzie działac została przetestowana na wszystkich modelach itp.
Tez w to za bardzo nie wierze, ale gdy gra ma ten znaczek jakos pewniej sie czuje (widac podziałało :P )
Ps Podobne Neverwinter Nights strasznie gryzie sie z Ati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 11:43, Bajuj napisał:

> I co z tego, że każda gra ma znaczek Nvidii ? Od jakis 4-5 lat mam w kompie karte ATI
( Aktualnie
> X1800 ) i nie mam problemów z grami. Nigdy się nie przejechałem na Ati. Z resztą wlasciwie

> wszystkie gry teraz obsluguja rownie dobrze NV i Ati.

Chodzi o ten pic marketingowy, że gra lepiej bedzie działac została przetestowana na wszystkich
modelach itp.
Tez w to za bardzo nie wierze, ale gdy gra ma ten znaczek jakos pewniej sie czuje (widac podziałało
:P )
Ps Podobne Neverwinter Nights strasznie gryzie sie z Ati


no niby masz racje..ale Intel może zagarnąć Nvidie...i co wtedy....Heeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 11:31, WorldWar3PL napisał:

Zawsze mówiłem, że idealne połączenie to Ati i AMD :-)

Tak ? To użyj sobie do AMD płyty głównej z układem ATI a nie nVidii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:33, SwenG napisał:

Tak ? To użyj sobie do AMD płyty głównej z układem ATI a nie nVidii ;)


Mam dokładnie takie połączenie... I co? -Jestem bardzo zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:34, zardzel napisał:

oby nie... szkoda AMD dla ATI... no i obawiam sie tego co poprzednik

Pomijając to, ża aktualnie to niemożliwe ;) Płyty główne albo z układami nForce albo z VIA. No chyba że VIA to zakamuflowana działalność ATI ale w takim przypadku to tracą w moich oczach podwójnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:36, holo napisał:

Mam dokładnie takie połączenie... I co? -Jestem bardzo zadowolony...

A to ATI robi chipsety do płyt głównych? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to całkiem niezła informacja. Znając możliwości proców AMD i ich stosunek ceny do jakości można mieć tylko nadzieję (znając politykę cenową AMD), że wreszcie pojawią się wydajne karty w bardzo rozsądnej cenie. Problemem ATI nie są możliwości Radeonów w stosunku do GeForce''ów, lecz ich zbyt mocno wyśrubowana cena (za podobną cenę można mieć mocniejszego GeForce''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:39, Mumin napisał:

A to ATI robi chipsety do płyt głównych? O_o


Myślałem, że mówimy o zestawieniu proc AMD i grafa ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować