Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - jest pierwszy teaser

34 postów w tym temacie

> Jakiś ukryty przekaz podprogowy, czy tym razem nic ?

Nic nie wyłapałem, więc chyba nic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś ukryty przekaz podprogowy, czy tym razem nic ?

Co za dużo, to niezdrowo :) Poza tym, co by mieli REDzi przekazywać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:33, Sanders-sama napisał:

Coś tak inaczej ten wilk wygląda... Wolałem tego z W2. Nic innego nie pokazano bo narazie
nic nie ma, ino pomysły w głowach twórców.


Oczywiście, gry AAA przecież robi się w przeciągu kilku miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:33, Sanders-sama napisał:

Coś tak inaczej ten wilk wygląda... Wolałem tego z W2. Nic innego nie pokazano bo narazie
nic nie ma, ino pomysły w głowach twórców.


Jestem przekonany, że duża część gry jest już gotowa :D Najprawdopodobniej nawet da się w to jakoś grać :) Przy tak wielkich i złożonych produkcjach okres dopracowywania szczegółów może jeszcze bardzo dużo czasu zająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Coś tak inaczej ten wilk wygląda... Wolałem tego z W2. Nic innego nie pokazano bo
> narazie
> > nic nie ma, ino pomysły w głowach twórców.
>
> Oczywiście, gry AAA przecież robi się w przeciągu kilku miesięcy...
co ty gadasz gry AAA robi się minimum 2 lata do 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:37, Maciej2801 napisał:

> > Coś tak inaczej ten wilk wygląda... Wolałem tego z W2. Nic innego nie pokazano
bo
> narazie
> > nic nie ma, ino pomysły w głowach twórców.
>
> Oczywiście, gry AAA przecież robi się w przeciągu kilku miesięcy...
co ty gadasz gry AAA robi się minimum 2 lata do 3

http://lmgtfy.com/?q=ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:37, Maciej2801 napisał:

> > Coś tak inaczej ten wilk wygląda... Wolałem tego z W2. Nic innego nie pokazano
bo
> narazie
> > nic nie ma, ino pomysły w głowach twórców.
>
> Oczywiście, gry AAA przecież robi się w przeciągu kilku miesięcy...
co ty gadasz gry AAA robi się minimum 2 lata do 3


Mylisz się. Tak jak twierdzi sanders-sarna, na razie wrzucili tylko taką sobie listę rzeczy, które chcieliby wprowadzić w W3, obojętnie czy są w stanie to zrobić czy nie. W sumie dziwne, że nie strzelili np. 200 razy większego światu zamiast 20, to by robiło chyba większe wrażenie, ale być może chcą zachować pozory. Jakoś w marcu 2014 natomiast wezmą się do roboty to na początek roku szkolnego akurat wyjdzie. W końcu to programowanie świata, AI, całej mechaniki rozgrywki, nagrywanie dialogów, scenek itp. bzdury są niczym w porównianiu ile czasu zajmuje zapełnienie listy rzeczy, które chcą osiągnąć. Tym razem zajęło im to aż 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2013 o 18:37, Maciej2801 napisał:

co ty gadasz gry AAA robi się minimum 2 lata do 3


Trzy kropki świadczyły o ironii w wypowiedzi u użytkownika Kreek''a ;). No cóż na pewno jest odpowiednio dużo materiału by pokazać grę światu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:34, Kreek napisał:

Oczywiście, gry AAA przecież robi się w przeciągu kilku miesięcy...


Doskonale to wiem, napisałem to w odpowiedzi na pytanie retoryczne Myszastego..
Byłbym także rad gdybyś nie przekręcał mojego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:33, Sanders-sama napisał:

Coś tak inaczej ten wilk wygląda... Wolałem tego z W2. Nic innego nie pokazano bo narazie
nic nie ma, ino pomysły w głowach twórców.


Zdecydowanie inaczej wygląda. Najbardziej jednak podobał mi się ten z jedynki. Teraz z kolejną częścią wilk jest coraz prostszy. Coraz mniej detali a coraz więcej kantów i linii prostych.
Mam nadzieję, że złożoność loga jest odwrotnie proporcjonalna do złożoności gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazano już "coś innego". Chociażby screeny, jest ich 5, krążą po sieci. Widać na nich, że gra jeszcze wymaga doszlifowania graficznego, ale są :P Więc nie są to "tylko pomysły w głowach", jakaś część gry jest już pewnie zbudowana, teraz będą kończyć i szlifować, jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 18:59, Phobos_s napisał:

Zdecydowanie inaczej wygląda. Najbardziej jednak podobał mi się ten z jedynki. Teraz
z kolejną częścią wilk jest coraz prostszy. Coraz mniej detali a coraz więcej kantów
i linii prostych.
Mam nadzieję, że złożoność loga jest odwrotnie proporcjonalna do złożoności gry ;)


Interesujesz się Wiedźminem ze względu na logo gry ? Wilcza głowa jest taka a nie inna. Z każdą częścią jest inna i chyba dobrze ? Widać, że nawet logo idzie z duchem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Elder Witcher 3 : Dziki Gon

Niech dadzą miejsca w stylu Podgrodzia i Odmętów z jedynki, z charakterystycznym ludowym klimatem, a jestem za.
Może w półtora roku uzbieram na nowy sprzęt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2044 wyjdzie dopiero 2015+ a dostał taki fajny zwiastun a Wiedźmin w przyszłym roku i tylko tyle pokazali? No kurczę :(

PS. To kiedy będzie można zamawiać pre-order? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fang, wystartowała strona, gdzie można się zapisać i jako ''jeden z pierwszych'' dostać informację o pojawieniu się pre-orderów (www.thewitcher.com/preorder).

Troszkę mi logo nie podchodzi. Ten podtytuł ''Dziki Gon'' wygląda jakoś dziwnie... choć oczywiście preorder na kolekcjonerkę pójdzie (choć nigdy jeszcze preorderów nie kupowałem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować