Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV już w drodze - premiera planowana na rok fiskalny 2014

53 postów w tym temacie

Wcześniej niż się spodziewałem. Mam nadzieje że będzie lepsze od 3. Bardzo cieszy mnie inny okres i nowy bohater bo totalnie mi nie przypadła do gustu XVIII wieczna Ameryka i Connor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ochłonąłem po trzeciej części, a już zapowiadają kolejną. Kogo oni chcą tak szybko zainteresować? Widzę, że specjalistów od PR mają świetnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cała ta seria miała pomysł na siebie jedynie przy dwójce. Tam jako tako wątki i motywacja bohatera się kleiły (było sztampowo ale co tam), no i epoka była świetna a soundtrack genialny. Szkoda, że zepsuli to totalnie wtórnymi i niepotrzebnymi Brotherhood i w szczególności Rev. Te dwie części całkowicie wypaliły mój zapał do grania. Teraz to już tylko zwyczajny skok na kaskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bleh. Niby nowy okres i nowy bohater, ale pewnie gameplay jak był zdałniony tak
> nadal
> > będzie.
>
> nie grałeś nie komentuj bo nie masz czego
>
Tak się składa że jestem z seria od początku i po trójce mam już jej serdecznie dosyć. Niestety ale rozgrywka w tej grze jest dla retardów. od pierwszej części całą grę mozna przejśc uzywając dwóch przycisków na padzie. Ciagle to samo: skakanie, skradanie się, zabijanie i uciekanie. Nowi bohaterowie, nowy scenariusz ale Ubisoft powoli zabija tą serię. AC niedługo zostanie zwymiotowany przez rynek tak jak swego czasu Prince of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to nie jest powiedziane, że gra ukaże się w 2014 roku - z innego portalu:

" W roku fiskalnym 2014 ogłosimy nowego bohatera i epokę historyczną Assassin''s Creed oraz nowe studio, które będzie pracowało nad grą. Liczymy, że będzie to ogromny krok naprzód dla cyklu" - powiedział Guillemot "

w sumie to z jednej strony się cieszę, ale z drugiej ... polubiłem Connora i liczyłem na jakiś dodatek do trójki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w trójce wiele rzeczy spartolili (ekwipunek, handel, ogolnie cala ekonomie i uzytecznosc pieniedzy), do tego glowny bohater jak dla mnie denny, a cala fabula slabiutka. tak, ciesze sie z szybkiej 4ki. nowy scenariusz, nowe modele, troche usprawnien i mamy AC4. nie ma na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis_23
Zainteresuj się wobec tego nadchodzącymi dlc. Łącznie 3 będą miały pewnie zadowalającą długość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że inny zespół, AC3 to najgorsza część serii, a wszystkie pozostałe mam wykręcone na 100%. Tyle bugów i popsutych rozwiązań z mechaniki to dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 20:26, Isildur napisał:

Spoiler

Ciekawe kto tym razem wsiądzie do animusa, skoro Desmond w AC III ginie...

Chyba,
że się mylę to proszę o poprawienie mnie...

Spoiler

Skoro można przeżyć śmierć śmierć własnego ciała to może to dalej być ten sam bohater. Jest też opcja grania protoplastą templariuszy w starożytnym Egipcie, Grecji, Rzymie albo Babilonii. Kontynuacja walki ze złem tylko teraz trochę innym. Wolę opcję numer dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 08:08, ozoqq napisał:

lis_23
Zainteresuj się wobec tego nadchodzącymi dlc. Łącznie 3 będą miały pewnie zadowalającą
długość.


DLC ponoć droższe od podstawki i dostępne tylko do pobrania przez neta
nie, dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że bohaterowie zmieniają się mniej więcej co 200 lat. A gdyby nowy asasyn był polskim partyzantem w czasach II wojny światowej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mi się to już przejadło.
>
>

Spoiler

Ciekawe kto tym razem wsiądzie do animusa, skoro Desmond w AC III ginie...

Chyba,
> że się mylę to proszę o poprawienie mnie...


według mnie seria już umarła tak jak Desmond

powinni zostawić w spokoju assassin creed i stworzyć jakąś nową serię
coś nowego ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować