Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Mam problem z instalacją BG2. Pojawia się "Włóż dysk 2 z data3.cab.". No to wkładam,wyszukuję:E-->CD2-->Data. Potwierdzam,a tu mi wyskakuje:zły dysk lub ścieżka,zmień. Czy coś w tym stylu. No i co ja mam zrobić? Tak czekałam na listonosza,a tu takie rozczarowanie. Niech mi ktoś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 13:27, AvatarusPlon napisał:

> jaka jest najlepsza klasa dla mnicha??
> Zamilcz dziecię bhaala albowiem grzeszysz! MNICH TO JUŻ JEST KLASA!!! Czy o co ci chodzi?
Bo ja gam mnichem więc pytaj.

Chodziło mi o rasę pomyliłem się, ale już wiem żeb to może być tylko człowiek(przynajmniej tak ktoś napisał), jakie są najważniejsze staty dla mnicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc!
gram ktorys raz z kolei w bgII i postanowilem ze tym razem bede zly i pracuje dla bodhi. chcialem tez skompletowac zla druzyne i brakuje mi edwina. czy jest jakis sposob aby pracujac dla bodhi go zdobyc? jak mam sie dostac do gilgii maevara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:41, angelo2295 napisał:

czesc!
gram ktorys raz z kolei w bgII i postanowilem ze tym razem bede zly i pracuje dla bodhi. chcialem
tez skompletowac zla druzyne i brakuje mi edwina. czy jest jakis sposob aby pracujac dla bodhi
go zdobyc? jak mam sie dostac do gilgii maevara

Jeżeli dołączyłeś już do bodhi to chyba nie ma, choć nie jestem pewien, trzeba go poznać chyba przed dołączeniem sie do Bodhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz zrobic mus rozrube - Edwin nie powinien sie przylaczyc bo on jest raczej bezstronny :) i jak juz wykaczysz zlodzieji bedziesz mogl zwerbowac Edwin''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 22:02, angelo2295 napisał:

ale edwin siedzi w gildii maevara. jak mam tam wejsc skoro zlodzieji cienia juz nie ma. a od
nich dostawalem klucz


Dziwne, przecież Edwin powinien być bo on nawet zleca parę zadań w tej gildi mavar''a ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Przeszedlem juz BG, BG2, obie czesci Icewind Dale''a i gdy po jakims czasie znow chcialem sobie w nie pograc pojawil sie problem, we wszystkich tych grasz taki sam. Chodzi tu o to ze z gra jest niby wszystko ok, nie muli sie, wszystko chodzi jak powinno, tyle tylko, ze po chwili od wlaczenia, badz wczytania stanu gry przyciski w interfejsie takie jak "rzucenie czaru", "zlodziejstwo", ustawienie druzyny, itp. przestaja dzialac. Po prostu klikam w nie, a one nie odpowiadaja. Hotkeye tez nie reaguja. Chyba kazdy rozumie, ze tak grac sie po prostu nie da. Nie wiem skad moglo sie to wziac, szukalem postow na forach i nie spotkalem sie z takim problemem. Probowalem przeinstalowywac sterowniki od karty graficznej, DirectX''a, nawet format robilem i nic. Prosze o pomoc!!!

Moja konfiguracja sprzetowa:
AMD AthlonXP 2000+ 1,67GHz
ATI Radeon 9800PRO 128MB
256MB DDR-RAM 333 MHz
Windows XP Home Edition Service Pack 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przylaczylem sie do bodhi, a ona nie ma zadan zwiazanych z gildia maevara wiec nie moge teraz do niej (tej gildii ) wejsc. a nie mogac wejsc nie moge zrobic dla nich zadan i zadania miedzy innymi dla edwina przez co nie moge go miec w druzynie. zrobilem save zanim przylaczylem sie do jakiejkolwiek gildii i WIEM ze zaczynajac pracowac dla zlodzieji cienia otrzymuje papier aby dostac sie do gildii maevara. majac papier ide do dzielnicy cmentarnej i dalej moge dolaczyc sie do bodhi. przylaczam sie i ona zleca mi pierwsze zadanie. majac zwoj moge wejsc do gildii maevara ale nie moge wejsc juz do zlodzieji cienia bo sa na mnie wku...zli! i teraz moj problem. ja na poczatku nie zdobylem papierdka od krwawego skalpa a zrobilem juz dla bodhi wszystkie zadania i wiele innych zadan ktore kosztowaly mnie mnostwo czasu. mimo to dalej chcial bym miec edwina i czy jest jakis inny sposob oprocz opisanego przeze mnie aby zdobyc edwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 19:17, Tanaathos napisał:

> > jaka jest najlepsza klasa dla mnicha??
> > Zamilcz dziecię bhaala albowiem grzeszysz! MNICH TO JUŻ JEST KLASA!!! Czy o co ci
chodzi?
> Bo ja gam mnichem więc pytaj.
Chodziło mi o rasę pomyliłem się, ale już wiem żeb to może być tylko człowiek(przynajmniej
tak ktoś napisał), jakie są najważniejsze staty dla mnicha?


Chyba tradycyjnie wojownik + Wyzsza Madrosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 23:08, angelo2295 napisał:

przylaczylem sie do bodhi, a ona nie ma zadan zwiazanych z gildia maevara wiec nie moge teraz
do niej (tej gildii ) wejsc. a nie mogac wejsc nie moge zrobic dla nich zadan i zadania miedzy
innymi dla edwina przez co nie moge go miec w druzynie. zrobilem save zanim przylaczylem sie
do jakiejkolwiek gildii i WIEM ze zaczynajac pracowac dla zlodzieji cienia otrzymuje papier
aby dostac sie do gildii maevara. majac papier ide do dzielnicy cmentarnej i dalej moge dolaczyc
sie do bodhi. przylaczam sie i ona zleca mi pierwsze zadanie. majac zwoj moge wejsc do gildii
maevara ale nie moge wejsc juz do zlodzieji cienia bo sa na mnie wku...zli! i teraz moj problem.
ja na poczatku nie zdobylem papierdka od krwawego skalpa a zrobilem juz dla bodhi wszystkie
zadania i wiele innych zadan ktore kosztowaly mnie mnostwo czasu. mimo to dalej chcial bym
miec edwina i czy jest jakis inny sposob oprocz opisanego przeze mnie aby zdobyc edwina.


Sproboj z nim pogadac, jesli nie zabiles ani Maevara ani Edwina, to pogadaj z jednym i drugim i sprawdz co mozesz zrobic. Ale wydaje mi sie, ze nic z tego nie wyjdzie i ze Edwinka nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 22:55, PaVendorFF napisał:

Witam!
Przeszedlem juz BG, BG2, obie czesci Icewind Dale''a i gdy po jakims czasie znow chcialem sobie
w nie pograc pojawil sie problem, we wszystkich tych grasz taki sam. Chodzi tu o to ze z gra
jest niby wszystko ok, nie muli sie, wszystko chodzi jak powinno, tyle tylko, ze po chwili
od wlaczenia, badz wczytania stanu gry przyciski w interfejsie takie jak "rzucenie czaru",
"zlodziejstwo", ustawienie druzyny, itp. przestaja dzialac. Po prostu klikam w nie, a one nie
odpowiadaja. Hotkeye tez nie reaguja. Chyba kazdy rozumie, ze tak grac sie po prostu nie da.
Nie wiem skad moglo sie to wziac, szukalem postow na forach i nie spotkalem sie z takim problemem.
Probowalem przeinstalowywac sterowniki od karty graficznej, DirectX''a, nawet format robilem
i nic. Prosze o pomoc!!!

Moja konfiguracja sprzetowa:
AMD AthlonXP 2000+ 1,67GHz
ATI Radeon 9800PRO 128MB
256MB DDR-RAM 333 MHz
Windows XP Home Edition Service Pack 2


Tez mialem taki problem, potentegowaly mi sie wszystkie przyciski i hotkeye. Nie pamietam co dokladnie zrobilem, ale wydaje mi sie, ze wystarczylo jeszcze raz te gierke wystartowac i wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 22:02, angelo2295 napisał:

ale edwin siedzi w gildii maevara. jak mam tam wejsc skoro zlodzieji cienia juz nie ma. a od
nich dostawalem klucz


Nie potrzebujesz klucza, zeby tam wejsc. Jesli masz papiery, a drzwi sa zamkniete to Gorch Ci otworzy ( jak z nim pogadasz i powiesz, ze masz dokumenty ) . Jesli ich nie masz to sproboj je albo wywarzyc, lub uzyj zaklecia "otwarcie". Opcjonalny jest wytrych. Jesli sie dostaniesz do srodka ,wykona questy, a potem przylacz Edwina i zabij Maevarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 17:17, Ian Ard napisał:

Ja pierwszy raz grałem Paladynem bo napaliłem sie na Karsomira... ale kiedy z druzyny wypadł
mi Yoshimo, to cala gra mi sie posypała... Imoen była cienka, nie uczestniczyła prawie wogole
w walce. Zmieniłem ja na Jana, ale tez jakos mimo swopjego komizmu mi do guztu nie przypadł...


A teraz gram sobie złodziejem i nie musze brac Yoshimo do druzyny, czyli problem z głowy. =]

A Karosomira i tak mam bo mam Keldorna, choc teraz kiedy jestem w Twierdzy to zaczynam watpic
w superowosc Karsomira... oczywiscie obecnie jeszcze sobie nim wymiatam, na zmiane Oczyszczaczem.
=]


Lepiej jest uzywac Oczyszczacza i Postrachu Wrogow. Karsomir daj Zlodziejowi, jesli ma zdolnosc uzycia dowolnego przedmiotu i problem z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 16:08, Budo napisał:


Hmm, to troche inaczej. Każdy gra tak, jak mu sie podoba, jesli ktoś woli przechodzić grę,
a nie rozdrabniać sie na questy w stylu mordy na cmentarzu, to jego sprawa. Wiecie, każdy ma
prawo odpowiedzieć przestraszonej kobiecie proszącej o pomoc "wal sie", a po co mamy tyle charakterów
do wyboru ;]


Tak, ale jak za zadanie dostalesz 30,000 EXP dla kazdej postaci, to chyba nikt nie powie "wal sie", nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos tutaj gral w TDD (The Darkest Day)? Ja wlasnie gram paladynem i chcialem wiedziec jakie nowe postaci igdzie mozna przylaczyc. Jesli ktos wie, to prosze piszcie o tak:

Adario Kavaldras, zlodziej, prawozadny zly, 12 lv.-Miedziany Diadem
Yeslik, Wojownik/Kaplan, prawozadny dobry, 10/10lv.- Swiatynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 13:53, AvatarusPlon napisał:

> > Czy ma ktoś może w drużynie Anomena Wojownika\Kapłana??? Ja mam i daje rade w sprawach

> leczenia
> > i zdejmowaniaklątw jest mistrzowski!
>
> Tak, ale kazdy kaplan jest taki.
> Pzecież wiem że w kwesti klasy tak jest, ale ja go uwelbiam! Pozatym niby nie jest lepszy
od Jaheiry bo też jest dwuklasowcem ale lepiej radzi soie w walce niż ona i jest to też kwestia
upodobań gracza.


A z tym to sie zgadzam i nigdy nie zaprzeczylem. Lubie w Anomenie to, ze ma mase HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować