Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

witam
mam pytanko czy istnieje patch do The Darkest Day a jeśli tak to gdzie go można znaleść?
z góry dziękuję za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 20:56, Gass napisał:

mam pytanko czy istnieje patch do The Darkest Day a jeśli tak to gdzie go można znaleść?

Patch do TDD? O ile mi wiadomo, TDD nie jest rozwijany już od kilku lat. Ostatnią zmianą jaką do niego wprowadzono (stosunkowo niedawno) było przystosowanie go do WeiDU i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:05, Mumin napisał:

> mam pytanko czy istnieje patch do The Darkest Day a jeśli tak to gdzie go można znaleść?

Patch do TDD? O ile mi wiadomo, TDD nie jest rozwijany już od kilku lat. Ostatnią zmianą jaką
do niego wprowadzono (stosunkowo niedawno) było przystosowanie go do WeiDU i to wszystko.

pytam bo na tej stronie http://www.cob.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?p=35164 w punkcie 3 mowa jest o patchu do TDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W Ust Natha zabiłem niechcący lisza, a potem zaatakowały mnie wszystkie drowy. Co było robić? Teraz łażę po pustym mieście, wyjście jest zablokowane, a do domu kapłanki nie mogę wejść bo nie mam jakiegoś kamienia.Smocze jaja już mam. Pomóżcie, bo ostatniego sava to mam chyba z trzeciego rozdziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:51, rudy227 napisał:

Mam problem. W Ust Natha zabiłem niechcący lisza, a potem zaatakowały mnie wszystkie drowy.
Co było robić? Teraz łażę po pustym mieście, wyjście jest zablokowane, a do domu kapłanki nie
mogę wejść bo nie mam jakiegoś kamienia.Smocze jaja już mam. Pomóżcie, bo ostatniego sava to
mam chyba z trzeciego rozdziału.


http://bg2.cdprojekt.com/ - stronka z poradami do Bg2 i do ToB''a też są:)...NIE ma na niej kodów do gry:P
Masz jaja smoka czy podróby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:09, Dark Assasin napisał:

> Mam problem. W Ust Natha zabiłem niechcący lisza, a potem zaatakowały mnie wszystkie drowy.

> Co było robić? Teraz łażę po pustym mieście, wyjście jest zablokowane, a do domu kapłanki
nie
> mogę wejść bo nie mam jakiegoś kamienia.Smocze jaja już mam. Pomóżcie, bo ostatniego sava
to
> mam chyba z trzeciego rozdziału.

http://bg2.cdprojekt.com/ - stronka z poradami do Bg2 i do ToB''a też są:)...NIE ma na niej
kodów do gry:P
Masz jaja smoka czy podróby?

Jaja są ze świątyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak są to jaja które musiałeś wziąść ze świątyni(jak je bierzesz to cie chyba golemy atakują...jakieś potwory) to musisz wrócić z nimi do Adalon(smoczycy która dała ci zlecenie na odszukanie jej jaj:P)...co prawda przedtem jeszcze sie uczestniczy w jakimś obrzędzie przywołania podczas którego ginie kapłanka i Pharere czy jak to tam sie pisze...zresztą zajrzyj na tę stronkę którą ci podałem....a jak nie bedzie działać bo nie miałeś tego obrzędu to może poprostu idź do smoczycy...najlepiej mi powiedz czy miałeś już obrzęd podczas którego jest przywołanie demona i nasz demon zabija kapłankę i Pharere...czy przez to ze zaatakowały cię drowy nie możesz go mieć...
A osobiście najbardziej polecam dokładne przestudiowanie "celów misjii"...może w tym tkwi problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 20:56, Gass napisał:

witam
mam pytanko czy istnieje patch do The Darkest Day a jeśli tak to gdzie go można znaleść?
z góry dziękuję za odpowiedż


To zależy jaką masz wersje dodatku? Jeżeli ściągnęłeś go z Bezpiecznej Przystani jest to wersja 1.0.3 i do niej nie ma już noweszego patcha. A jeżeli masz starszą wersje to patch znajdzie się napewno, osobiście sam go gdzieś widziałem ale nie pamięam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:21, Dark Assasin napisał:

jak są to jaja które musiałeś wziąść ze świątyni(jak je bierzesz to cie chyba golemy atakują...jakieś
potwory) to musisz wrócić z nimi do Adalon(smoczycy która dała ci zlecenie na odszukanie jej
jaj:P)...co prawda przedtem jeszcze sie uczestniczy w jakimś obrzędzie przywołania podczas
którego ginie kapłanka i Pharere czy jak to tam sie pisze...zresztą zajrzyj na tę stronkę którą
ci podałem....a jak nie bedzie działać bo nie miałeś tego obrzędu to może poprostu idź do smoczycy...najlepiej
mi powiedz czy miałeś już obrzęd podczas którego jest przywołanie demona i nasz demon zabija
kapłankę i Pharere...czy przez to ze zaatakowały cię drowy nie możesz go mieć...
A osobiście najbardziej polecam dokładne przestudiowanie "celów misjii"...może w tym tkwi problem....

Nie, nie przechodziłem zadnego obrzędu. Wpakowałem się do domu maga i go zabiłem, a potem pojawiła się ta młoda drowka i mnie zaatakowała, a potem wyrżnąłem całe miasto. Kiedy zbliżałem się do bramy wyjściowej pojawiła się wiadomość, że bramy są zamknięte z rozkazu kapłanki. No i teraz nie mogę wyjść. Do kapłanki też nie mogę sie dostać, bo nie mam kamienia strażniczego No i utknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli nie możesz wyjść z miasta....i nie możesz sie dostać do kapłanki....wydaje mi sie że skoro zabiłeś całe miasto to któraś z tych osób musiała mieć jakiś przedmiot który otwiera brame(którąś musi otworzyć)
Ja osobiście nie miałem takiej sytuacji ponieważ wogóle nie obchodził mnie ten lisz....
Miałem 3 różne komplety jaj: 1 komplet od Solaufeina(czy jak to sie pisze) 2 od Pharere a 3 to już prawdziwe jaja które zwróciłem smoczycy:)....tak je pozamieniałem że sobie zatrzymałem prawdziwe a tym głupcom dałem fałyszwki....skutek był taki że podczas ceremoni przywołania demona wszyscy oprócz mnie(i mojej ekipy) zostali wyrżnięci a demon wrócił sobie z powrotem do swojego wymiaru:)....spróbuj znaleźć jakiś przedmiot który mógłby być kluczem....jak to ci sie nie uda i ugrzęźniesz to nie wiem co mam ci poradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 20:30, Arlik napisał:

witam po długiej nieobecności :)
Może wiecie gdzie kupić ścieszę dźwiękową z gry ?? albo może ktoś wie jak "wyciągnąć" muzykę
z gry ? ewentualnie jakiś sznurek :> ?



Poszukaj w plikach gry, potem skopiuj i masz muzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2006 o 22:34, rudy227 napisał:

Nie, nie przechodziłem zadnego obrzędu. Wpakowałem się do domu maga i go zabiłem, a potem pojawiła
się ta młoda drowka i mnie zaatakowała, a potem wyrżnąłem całe miasto. Kiedy zbliżałem się
do bramy wyjściowej pojawiła się wiadomość, że bramy są zamknięte z rozkazu kapłanki. No i
teraz nie mogę wyjść. Do kapłanki też nie mogę sie dostać, bo nie mam kamienia strażniczego
No i utknąłem.


No, cóż. Wydaje mi się, że wiem, co się stało.Kiedy ubijałeś lisza, skończył Ci się limit czasu na jakieś zadanie, które miałeś wykonać dla Phaere i dlatego Cię zaatakowała. Niestety wydaje mi się, że nie ma z tego wyjścia. Tylko wczytanie i zrobienie questu z liszem, kiedy zadanie nie będzie miało ograniczenia czasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:34, rudy227 napisał:

> jak są to jaja które musiałeś wziąść ze świątyni(jak je bierzesz to cie chyba golemy atakują...jakieś

> potwory) to musisz wrócić z nimi do Adalon(smoczycy która dała ci zlecenie na odszukanie
jej
> jaj:P)...co prawda przedtem jeszcze sie uczestniczy w jakimś obrzędzie przywołania podczas

> którego ginie kapłanka i Pharere czy jak to tam sie pisze...zresztą zajrzyj na tę stronkę
którą
> ci podałem....a jak nie bedzie działać bo nie miałeś tego obrzędu to może poprostu idź
do smoczycy...najlepiej
> mi powiedz czy miałeś już obrzęd podczas którego jest przywołanie demona i nasz demon
zabija
> kapłankę i Pharere...czy przez to ze zaatakowały cię drowy nie możesz go mieć...
> A osobiście najbardziej polecam dokładne przestudiowanie "celów misjii"...może w tym tkwi
problem....
Nie, nie przechodziłem zadnego obrzędu. Wpakowałem się do domu maga i go zabiłem, a potem pojawiła
się ta młoda drowka i mnie zaatakowała, a potem wyrżnąłem całe miasto. Kiedy zbliżałem się
do bramy wyjściowej pojawiła się wiadomość, że bramy są zamknięte z rozkazu kapłanki. No i
teraz nie mogę wyjść. Do kapłanki też nie mogę sie dostać, bo nie mam kamienia strażniczego
No i utknąłem.



ale jak masz prawdziwe jaja to jak odczekasz jakis czas. przespisz sie to powinny sie otworzyc drzwi. a jak gadales juz z chochlikiem wyslanym od Adalon to tym bardziej powinny sie otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety pojawia mi sie błąd ;(
Wypakowuje mod do katalogu głównego, daje setup, ale wyskakuje mi w dosie że windows nie pozwolił na instalacje.
Przedtem zainstalowałem valen i wszystko działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 11:30, Korti91 napisał:

Niestety pojawia mi sie błąd ;(
Wypakowuje mod do katalogu głównego, daje setup, ale wyskakuje mi w dosie że windows nie pozwolił
na instalacje.
Przedtem zainstalowałem valen i wszystko działało.

Możesz dokładniej opisać jak to wygląda? Albo zrobić screen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jest jakiś błąd w plikach polskiego tłumaczenia. Próbowałeś zainstalować np. angielską wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary angielska wersja mi chodzi.
A żeby mieć polską?
Skopiowałem te pliki i foldery do katalodu D, dałem jeszcze raz setup ale znowu przy wybraniu języka polskiego pojawiły mi sie błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować