Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2006 o 04:12, XMyszaX napisał:

kto mi może pomóc? Jestem na 4 poziomie w Twierdzy strażnika zwiedziłam podziemia illitidów
brakuje mi hubki i krzesiwa wiem że są w podziemiach Githyanków ale gdzie są te podziemia?
po prostu utknęłam pomooocy!!!


http://bg2.cdprojekt.com/default.asp?id=html/questy/tob/level_4

Na tej stronie jest wszystko opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 04:12, XMyszaX napisał:

kto mi może pomóc? Jestem na 4 poziomie w Twierdzy strażnika zwiedziłam podziemia illitidów
brakuje mi hubki i krzesiwa wiem że są w podziemiach Githyanków ale gdzie są te podziemia?
po prostu utknęłam pomooocy!!!


http://www.gamebanshee.com/baldursgateii/walkthrough/watchers4.php

Zapomniałem o tej stronie. Jest po angielsku, ale jest też dokładniejsza i posiada mapkę levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo uciążliwy problem, mianowicie gdy robiłem ostatnią misję paladyna dla Zakonu (ochrona Tyrianni) wybiłem bandytów i przyszedł jej krewny, ja zapomniałem dać wykrycie zła i misje schrzaniłem. Gdy wczytałem quick save''a (byłem na drugim piętrze po zabiciu bandytów) jej krewny sie nie zjawił, co moge zrobić aby przyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2006 o 12:31, frer napisał:


Może i tak, ale ja osobiście, nawet jak grałem pełnym składem, to zbroiłem wszystkie postacie
"walczące" w miecze, bo tych dobrych miałem nawet nadmiar, a później to już żywiołaki ognia
to mi w sumie mogły naskoczyć. Pozatym wole jak postać walczy bronią bardziej uniwersalną,
ale w której jest szkolona niż dobrą na poszczególnych wrogów, ale bez biegłości.


Oczywiście, ja raz tylko użyłem tej broni, dla wypróbowania. Jest świetna, ale są lepsze, i to miecze, więc nie opłaca się marnować gwiazdek na halabardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 13:26, patryk1605 napisał:

czy moze wiecie juz czy zaczely sie prace nad bg3??lub kiedy sie zaczna??


Nie będzie bg3, no chyba że w dalekiej przyszłości. :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 13:23, denciu napisał:

Mam bardzo uciążliwy problem, mianowicie gdy robiłem ostatnią misję paladyna dla Zakonu (ochrona
Tyrianni) wybiłem bandytów i przyszedł jej krewny, ja zapomniałem dać wykrycie zła i misje
schrzaniłem. Gdy wczytałem quick save''a (byłem na drugim piętrze po zabiciu bandytów) jej
krewny sie nie zjawił, co moge zrobić aby przyszedł?


Save, w czasie, kiedy miał się pojawić wuj, nie miał zapisanego, tego, że wuj ma się pojawić, musisz, znaleźć wcześniejszy save. Ja tez miałem ten save, ale z czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:55, Bimbermistrz napisał:

> kto mi może pomóc? Jestem na 4 poziomie w Twierdzy strażnika zwiedziłam podziemia illitidów

> brakuje mi hubki i krzesiwa wiem że są w podziemiach Githyanków ale gdzie są te podziemia?

> po prostu utknęłam pomooocy!!!

http://www.gamebanshee.com/baldursgateii/walkthrough/watchers4.php

Zapomniałem o tej stronie. Jest po angielsku, ale jest też dokładniejsza i posiada mapkę levelu.

Nienie hubka i krzesiwo sa w skrzyni u Githyanki , w pierwszym pomieszczeniu od wejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:35, Icestalker napisał:

> Mam bardzo uciążliwy problem, mianowicie gdy robiłem ostatnią misję paladyna dla Zakonu
(ochrona
> Tyrianni) wybiłem bandytów i przyszedł jej krewny, ja zapomniałem dać wykrycie zła i misje

> schrzaniłem. Gdy wczytałem quick save''a (byłem na drugim piętrze po zabiciu bandytów)
jej
> krewny sie nie zjawił, co moge zrobić aby przyszedł?

Save, w czasie, kiedy miał się pojawić wuj, nie miał zapisanego, tego, że wuj ma się pojawić,
musisz, znaleźć wcześniejszy save. Ja tez miałem ten save, ale z czymś innym.

Aha, czyli sobie pograłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2006 o 14:48, denciu napisał:

Aha, czyli sobie pograłem :P


Ja też tak sobie pomyśłałem, kiedy spowodowałem, że kluczowa postać się nie pojawiła w queście. Właśnie dlatego zatrzymuję większość save''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:26, Icestalker napisał:

> kto mi może pomóc? Jestem na 4 poziomie w Twierdzy strażnika zwiedziłam podziemia illitidów

> brakuje mi hubki i krzesiwa wiem że są w podziemiach Githyanków ale gdzie są te podziemia?

> po prostu utknęłam pomooocy!!!


Są one za którymiś wielkimi drzwiami: nie są w podziemiech Illithidów, są w którejś, ze skrytek.
Wciśnij Tab i przeszukaj każdy pojemnik.


dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:55, Bimbermistrz napisał:

> kto mi może pomóc? Jestem na 4 poziomie w Twierdzy strażnika zwiedziłam podziemia illitidów

> brakuje mi hubki i krzesiwa wiem że są w podziemiach Githyanków ale gdzie są te podziemia?

> po prostu utknęłam pomooocy!!!

http://www.gamebanshee.com/baldursgateii/walkthrough/watchers4.php

Zapomniałem o tej stronie. Jest po angielsku, ale jest też dokładniejsza i posiada mapkę levelu.



dzięki znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2006 o 14:41, wanan napisał:

Nienie hubka i krzesiwo sa w skrzyni u Githyanki , w pierwszym pomieszczeniu od wejscia


A, no może, ale to są poprostu dzrzwi na północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trwa dyskusja o Crom Faeyrze (BTW jedna z najlepszych broni w BG). Oto wszystkie jego części:
Zwój Crom Faeyra - ma go smok Thaxll''ssillyia w ruinach świątyni;
Młot Grzmotu - jest w kanałach ściekowych w Athakli (w zamkniętym terytorium łupieżców umysłu, do którego klucz zdobywa się zabijając szefa orków w podziemiach planszy Wzgórza Wichrowej Włóczni);
Rękawice siły ogra - ma je Entu, który znajduje się w Kuli Sfer;
Pas siły lodowego olbrzyma - ma go jeden z demonicznych rycerzy w podziemiach Kuo-Toa, których należy przyzwać przy pomocy ołtarza demogorgona.
Wszystko to trzeba zanieść Cromwellowi i (za 10 tysięcy sztuk złota) mamy Crom Faeyra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:50, Bimbermistrz napisał:

Widzę, że trwa dyskusja o Crom Faeyrze (BTW jedna z najlepszych broni w BG). Oto wszystkie
jego części:

\ciach\

Dnia 03.09.2006 o 15:50, Bimbermistrz napisał:

Wszystko to trzeba zanieść Cromwellowi i (za 10 tysięcy sztuk złota) mamy Crom Faeyra :)

Taaak Crom Faeyr i Korgan to iście zabójcze połaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BG 3 nie będzie ponieważ z tego co wiem to powieść o dzieciach bala zakończyła się całkowicie w dodatku tron balla. III może kiedyś powstanie ale szanse są bardzo małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:15, Icestalker napisał:


> Nienie hubka i krzesiwo sa w skrzyni u Githyanki , w pierwszym pomieszczeniu od wejscia


A, no może, ale to są poprostu dzrzwi na północy.

jest takie pomieszcenie z 3 skrzyniami i to tam...oile dobrze pamietam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować