Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 14:09, majkel. napisał:

witam, chodzi mi o więzienie sfer, mianowicie gdy raelis czy jak jej tam zaproponowała mi jakiś
układ, to sie nie zgodziłem, czy istnieje jakaś inna możliwośc aby sie dostac do wiezienia
sfer ?


niestety musisz sie zgodzic jej pomoc i wykoanc dla niej zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:45, majkel. napisał:

nie zgodziłem sie, i tam ich już nie ma, czy zadanie mi przepadło ?

Jeśli nie zgodziłeś się pomóc im w przyzwaniu ścieżki sferowej (gdy już oddałeś im kamień sfer) to Tak zadanie przepadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 17:16, Dark Assasin napisał:

Warto wybrać sie za nimi przez portal i zwiedzić tę lokacje chociaż niektóre walki sa niczego
sobie ciężkie ale można zdobyć exp. a to sie przyda w następnych rozdziałach i etapach:)


Pominąłeś fragment Crom Fayera chyba, Buty Przyspieszenia i pełno dobrych bajerków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zainstalować TDD ale czy warto (ponoć zbugowany)
czy jest w nim coś wartego uwagi (poza czarami, NPC, i podkalsami, bo o tym można poczytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzec jest to rzecz godna uwagi. sa tez dodatkowe zadania a i wspomniane przez ciebie zaklecia sa godne uwagi. NPCe tez ubarwiaja rozgrywke. Podklasy sa fajnym dodatkiem ale wg mnie brakuje tam jeszcze podzialu ras na odlamy ale to da sie naprawic za pomocą moda Subrace. Jest tylko jedna powazna wada: zmienia sie jezyk gry na angielski. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 17:31, Adham napisał:


Pominąłeś fragment Crom Fayera chyba, Buty Przyspieszenia i pełno dobrych bajerków :P


Buty tak, ale fragment to o ile pamiętam od halabardy fali, która prawdę mówiąc nie jest jakaś rewelacyjna. Za to pare pomniejszych przedmiotów jest ciekawych, no i oczywiście exp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 18:16, liwuniek14 napisał:

Jest tylko jedna powazna wada: zmienia sie jezyk gry na angielski. :(:(

Polskie tłumaczenie zostało ukończone. Nie wiem tylko czy jest już dostępne w Sieci, bo gdy czytałem wieści o ukończeniu tłumaczenia, to autorzy szukali serwera, a od tamtego czasu nie interesowałem się losami polskiej wersji TDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 18:23, Mumin napisał:

> Jest tylko jedna powazna wada: zmienia sie jezyk gry na angielski. :(:(
Polskie tłumaczenie zostało ukończone. Nie wiem tylko czy jest już dostępne w Sieci, bo gdy
czytałem wieści o ukończeniu tłumaczenia, to autorzy szukali serwera, a od tamtego czasu nie
interesowałem się losami polskiej wersji TDD.

tłumaczenie można zdobyć na trj stronce http://www.cob.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?p=35164
ale na czym polega główna misja w TDD i jak ją zacząć (pytanie do tych co przeszli TDD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielskie łatki nie działają z polską wersją. Zresztą tak jak napisał boogie85 BG z eXtra Klasyki jest w najnowszej wersji. Piszesz o błędzie z dialog.tlk przy instalacji TGC. Czy skopiowałeś zawartość moda do katalogu z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 17:31, Adham napisał:

> Warto wybrać sie za nimi przez portal i zwiedzić tę lokacje chociaż niektóre walki sa
niczego
> sobie ciężkie ale można zdobyć exp. a to sie przyda w następnych rozdziałach i etapach:)


Pominąłeś fragment Crom Fayera chyba, Buty Przyspieszenia i pełno dobrych bajerków :P



Jaki fragment Croma, jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto mi może pomóc? Jestem na 4 poziomie w Twierdzy strażnika zwiedziłam podziemia illitidów brakuje mi hubki i krzesiwa wiem że są w podziemiach Githyanków ale gdzie są te podziemia? po prostu utknęłam pomooocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 03:39, Icestalker napisał:

Jaki fragment Croma, jeśli można spytać?


Nie ma tam żadnego fragmentu Crom Fayera. Jest tylko część halabardy Fala, która i tak jest niepotrzebna jeśli żadna z twoich postaci nie walczy halabardami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2006 o 07:06, frer napisał:


Nie ma tam żadnego fragmentu Crom Fayera. Jest tylko część halabardy Fala, która i tak jest
niepotrzebna jeśli żadna z twoich postaci nie walczy halabardami.



Przydaje się w Tronie Bhaala, w Maszerujących górach i paru innych miejscach z nadmiarem żywiołaków ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 04:12, XMyszaX napisał:

kto mi może pomóc? Jestem na 4 poziomie w Twierdzy strażnika zwiedziłam podziemia illitidów
brakuje mi hubki i krzesiwa wiem że są w podziemiach Githyanków ale gdzie są te podziemia?
po prostu utknęłam pomooocy!!!



Są one za którymiś wielkimi drzwiami: nie są w podziemiech Illithidów, są w którejś, ze skrytek. Wciśnij Tab i przeszukaj każdy pojemnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:26, Icestalker napisał:

> kto mi może pomóc? Jestem na 4 poziomie w Twierdzy strażnika zwiedziłam podziemia illitidów

> brakuje mi hubki i krzesiwa wiem że są w podziemiach Githyanków ale gdzie są te podziemia?

> po prostu utknęłam pomooocy!!!


Są one za którymiś wielkimi drzwiami: nie są w podziemiech Githyanków
, są w którejś, ze skrytek.
Wciśnij Tab i przeszukaj każdy pojemnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 12:23, Icestalker napisał:



Przydaje się w Tronie Bhaala, w Maszerujących górach i paru innych miejscach z nadmiarem żywiołaków
ognia.


Może i tak, ale ja osobiście, nawet jak grałem pełnym składem, to zbroiłem wszystkie postacie "walczące" w miecze, bo tych dobrych miałem nawet nadmiar, a później to już żywiołaki ognia to mi w sumie mogły naskoczyć. Pozatym wole jak postać walczy bronią bardziej uniwersalną, ale w której jest szkolona niż dobrą na poszczególnych wrogów, ale bez biegłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować