Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 18:45, Mistiq napisał:

zdarzylo Wam sie kiedys taka sytuacja zeby zelazny golem mial zlamane morale?? Przeszedlem
BG2 juz ponad dziesiec razy i dopiero niedawno doswiadczylem takiej sytuacji :)) nigdy nie
myslalem ze golemy moga wpasc w panike. naprawde interesujace ^_^


Może trafiłeś na wyjątkowo wrażliwego osobnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2006 o 20:50, Paladynka napisał:

Może trafiłeś na wyjątkowo wrażliwego osobnika ;)


no to mi sie przyfarcilo, co ;) wrazliwy osobnik.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 18:45, Mistiq napisał:

zdarzylo Wam sie kiedys taka sytuacja zeby zelazny golem mial zlamane morale?? Przeszedlem
BG2 juz ponad dziesiec razy i dopiero niedawno doswiadczylem takiej sytuacji :)) nigdy nie
myslalem ze golemy moga wpasc w panike. naprawde interesujace ^_^


A ja mam inne pytanie - skąd taki fajny portret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 23:54, Amistan napisał:

> zdarzylo Wam sie kiedys taka sytuacja zeby zelazny golem mial zlamane morale?? Przeszedlem

> BG2 juz ponad dziesiec razy i dopiero niedawno doswiadczylem takiej sytuacji :)) nigdy
nie
> myslalem ze golemy moga wpasc w panike. naprawde interesujace ^_^

A ja mam inne pytanie - skąd taki fajny portret?

google.pl
znajdziesz tyle stron, że się w pale nie miścfi. Ja np. znalazłem strony z portretami gwiazd showbiznesu, przeróbkami oryginalnych portretów itd. Jest tego mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2006 o 23:54, Amistan napisał:


A ja mam inne pytanie - skąd taki fajny portret?


najlepiej szukac portretow przez "bezpieczna przystan" podaja oni linka do bardzo duzego spisu stron skad monza te portrety sciagnac. (jest ich tam zatrzesienie!! .. no i niektore sa bardzo fajne ^_^)
oto link: http://modlist.pocketplane.net/index.php?ax=list&cat_id=72
zeby to wszystko dokladnie przejzec potrzebowalem chyba trzech dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:21, hans olo napisał:

google.pl
znajdziesz tyle stron, że się w pale nie miścfi. Ja np. znalazłem strony z portretami gwiazd
showbiznesu, przeróbkami oryginalnych portretów itd. Jest tego mnóstwo.


eeeeeetam, to wszystko juz wiem, i spędziłem juz trochę czasu na oglądaniu tych - w większości niestety średnich portretów.
Mi chodziło o TEN konkretny portrecik.

A w Bezpiecznej Przystani szukałem długo i mam kilka ciekawych, ale nie mam cierpliwości aby obejrzeć WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 19:15, Amistan napisał:

A w Bezpiecznej Przystani szukałem długo i mam kilka ciekawych, ale nie mam cierpliwości aby
obejrzeć WSZYSTKO.



Portrety są podzielone na grupy, oglądaj tylko te, które Cię interasują np.: złodziej, mag. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema nalogom

mam problem w polaczeniu do gry multiplayer za pomoca hamachi mianowicie koloes lub ja zakladamy hosta gry (baldur2, Heros3, AoE2) widze jego hosta ale za zadne skarby nie moge sie polaczyc do ów gry.! problem wystepuje przy grach korzystajacych z protokołów TCP.

Jezeli ktos mial taki problem i go rozwiazal to prosze o odpowiedz. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 19:15, Amistan napisał:

Mi chodziło o TEN konkretny portrecik.


wiesz jak Ci bardzo zalezy to moge Ci go wyslac ^_^ (jezeli nie chce Ci sie szukac) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to "zrobi" (jak się ładnie wyraziłeś :)) nam dziecko dopiero w TB. W SoA spłodzenie potomka nie jest możliwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:17, Xanax napisał:

Z tego co wiem, to "zrobi" (jak się ładnie wyraziłeś :)) nam dziecko dopiero w TB. W SoA spłodzenie
potomka nie jest możliwe. :)

Ale cała ta... procedura z tego co pamiętam odbyć się moze jeszcze w SOA :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:23, Xanax napisał:

Czyli może urodzić przed 7. rozdziałem? Nigdy nie słyszałem o takim klinicznym przypadku. ;D

Nie może. Ale samo spłodzenie może sie odbyć jeszcze w SOA, więc już od początku w zamiarach twórców było kontynuowanie rodu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak usłyszałem o BG II to od razu zapragnąłem ją mieć:) Jak niedawno dostałem to cieszyłem się niezmiernie. Tyle że zwracam się to was z pytaniem. W pierwszych momentach gry straciłem sporo życia, a Joheira (przepraszam jak przekręciłem) zużyła już wszystkie czary lecznicze. Czy jest inny sposób na uleczenie bohaterów? Znalazłem miksturkę leczniczą, ale ona nie wystarcza:/

PS. Ja gram wojownikiem krasnoludem. Uwielbiam tą rasę, ze względu na swoją niezależność. Zapraszam na mojego bloga z opowiadaniami. www.jermex.blog.onet.pl . (jeśli nie można podawać swoich linków to bardzo przepraszam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:26, hans olo napisał:

> Czyli może urodzić przed 7. rozdziałem? Nigdy nie słyszałem o takim klinicznym przypadku.
;D
>
Nie może. Ale samo spłodzenie może sie odbyć jeszcze w SOA, więc już od początku w zamiarach
twórców było kontynuowanie rodu :D.

No można co prawda przespać się z nią już w SoA, ale chyba sam "akt stworzenia" był zaplanowany na ToB. Przecież można odmówić w SoA upojnej nocy nie zrywając romansu, a w ToB Aerie i tak powije nam syna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:53, Jermo napisał:

Witam. Jak usłyszałem o BG II to od razu zapragnąłem ją mieć:) Jak niedawno dostałem to cieszyłem
się niezmiernie. Tyle że zwracam się to was z pytaniem. W pierwszych momentach gry straciłem
sporo życia, a Joheira (przepraszam jak przekręciłem) zużyła już wszystkie czary lecznicze.
Czy jest inny sposób na uleczenie bohaterów? Znalazłem miksturkę leczniczą, ale ona nie wystarcza:/

PS. Ja gram wojownikiem krasnoludem. Uwielbiam tą rasę, ze względu na swoją niezależność. Zapraszam
na mojego bloga z opowiadaniami. www.jermex.blog.onet.pl . (jeśli nie można podawać swoich
linków to bardzo przepraszam).

Ustaw sobie w opcjach gry "odpoczynek do pełnego wyleczenia" i jeśli dobrze pamietam "rzucanie czarów leczniczych podczas odpoczynku" i podczas gry (ale nie podczas walki) kliknij "z". i będziesz zdrów o ile jakaś horda goblinow Cię nie dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:53, Jermo napisał:

Witam. Jak usłyszałem o BG II to od razu zapragnąłem ją mieć:) Jak niedawno dostałem to cieszyłem
się niezmiernie. Tyle że zwracam się to was z pytaniem. W pierwszych momentach gry straciłem
sporo życia, a Joheira (przepraszam jak przekręciłem) zużyła już wszystkie czary lecznicze.
Czy jest inny sposób na uleczenie bohaterów? Znalazłem miksturkę leczniczą, ale ona nie wystarcza:/

Możesz spróbować odpocząć, ale zadziała to tylko raz. Potem przy próbie opoczynku będą Cię atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować