Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Hmmm mam głupi problem. Jestem sobie w piekle, zebralam 5 łez, otwieram drzwi z irenicusem (wczesniej oczywiscie rzucilam na druzyne pelno pomocniczych czarow, mikstur itp), zabijam biesy wszystko, ladnie pieknie klepie zabojce az tu nagle moja glowna postac wywija orla bez sensu, bo nawet nie jest w zwarciu z irenicusem i nawet jesli rzucam na nia niewidzialnosc i ochrone przed magia :|. nie wiem co robic, bo jak zmieniam sie w zabojce to od razu umieram jeszcze zanim irenicus skonczy trzeszczec w niby filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ty go musisz zabić bez zmiany w zabójcę. Zmiana w zabójcę nie może trwać długo, po pewnym czasie (nie pamiętam jak długo) twój bohater w niego zmieniony ginie bez niczyjej pomocy. A trzeba przyznać walka z Irenicusem w piekle jest długa.
Pozdrawiam i miłego grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nudne jest BG2. Odziwo jakoś nie miałem ochoty w to grać - nie chodzi o grafikę , grywalność jest niska , za niska :/ To jest tylko i wyłącznie moja ocena więc niech się nikt nie oburza , że jemu grało się lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:08, Raven12 napisał:

Trochę nudne jest BG2. Odziwo jakoś nie miałem ochoty w to grać - nie chodzi o grafikę , grywalność
jest niska , za niska :/ To jest tylko i wyłącznie moja ocena więc niech się nikt nie oburza
, że jemu grało się lepiej :P

No widzisz ty uważasz, że gra ma mała grywalnosc, a ja nie spotkałem gry, która była bardziej dla mnie grywalan. No może dorównuje jej jeszcze HoMM. Może sprecyzuj co ci się w BG nie podoba, pomijając oczywiście grafikę, choć ta akurat dla mnie jest całkiem ładna.
Grywalności nie da się zmierzyć, ja np. za crap uważam Gothica 3 i Morrwind (spora część osób na tym forum uzna to za herezję), wiadomo są gusta i guściki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BG2 po jakimś czasie się po prostu nudzi. Mnie już się spać chciało po godzinie :/
Ale w końcu o gustach się nie dyskutuje, jedni będą za moją opinią a drudzy wręcz przeciwnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:41, Raven12 napisał:

BG2 po jakimś czasie się po prostu nudzi. Mnie już się spać chciało po godzinie :/
Ale w końcu o gustach się nie dyskutuje, jedni będą za moją opinią a drudzy wręcz przeciwnie
:P

Może rzeczywiście po kilkudziesięciu (choć nie wiem czy nie powinienem użyć określenia stu kilkudziesięciu) przejściach gry może sie znudzić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:42, hans olo napisał:

> BG2 po jakimś czasie się po prostu nudzi. Mnie już się spać chciało po godzinie :/
> Ale w końcu o gustach się nie dyskutuje, jedni będą za moją opinią a drudzy wręcz przeciwnie

> :P
Może rzeczywiście po kilkudziesięciu (choć nie wiem czy nie powinienem użyć określenia stu
kilkudziesięciu) przejściach gry może sie znudzić :P.


Oczywiście piszesz o graniu jedną profesją, a biorąc pod uwagę ich dostępną ilość czas gry, bez znudzenia zwielokrotnia się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:32, Lastat84 napisał:

no tak, ale bez zmiany w zabojce tez wywijam kopyta niewiadomo dlaczego.


Może to jakiś bug? Niestety nie wiem jak ci pomóc, ja zawsze postępowałam tak jak w mojej radzie i wszystko było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:41, Raven12 napisał:

BG2 po jakimś czasie się po prostu nudzi. Mnie już się spać chciało po godzinie :/
Ale w końcu o gustach się nie dyskutuje, jedni będą za moją opinią a drudzy wręcz przeciwnie
:P

Nie tyle się nudzi, co po prostu traci trochę smak. Dlatego zrobiłem sobie długie wakacje od tej gry i ostatnio pogrywam w Gothica. Ale któregoś pięknego dnia wrócę do Baldurka i przejdę całą sagę. I znowu będzie cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:24, Lastat84 napisał:

mozecie podac jakis adres serwera do mulitplayera? ładanie sie zrymowalo :P ale to nie zmienia
faktu, ze nie mam pojacia, skad go wziac.

W BG2 nie ma tego typu serwerów. Gra się przez TCP/IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 11:50, Paladynka napisał:


Oczywiście piszesz o graniu jedną profesją, a biorąc pod uwagę ich dostępną ilość czas gry,
bez znudzenia zwielokrotnia się :P


swiete slowa !!! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze sposób przejścia, dobór postaci, mody...itd

Dnia 09.12.2006 o 11:41, Raven12 napisał:

BG2 po jakimś czasie się po prostu nudzi. Mnie już się spać chciało po godzinie :/
Ale w końcu o gustach się nie dyskutuje, jedni będą za moją opinią a drudzy wręcz przeciwnie
:P

gdy ja gralem pierwszy raz w BG/BG2 nie czułem przemijającego czasu , po prostu siedziałem całymi dniami przed kompem :) A teraz? szczerze mowiac po godzinie tez mi sie chce spac - ale gdy gram z solucją. (Wlasnie próbuje przejsc BG2 dokładnie rozwiazując każdy quest :D ale chyba przestane bo to nie ma sensu... Wgram jakieś fajne mody i zaczne grać od nowa, po swojemu i jakąś inną profesją ach... juz sie nie moge doczekac.

Tylko jest jeden problem: niewiem ktory mod wgrac..:D Jakie polecacie mody? które są według was są najlepsze pod wzgledem grywalnosci.. skąd sciagac te mody? o! i jak podajecie kilka to czy są kompatybilne z pozostalymi. Najlepiej zeby byly PL byłbym bardzo wdzieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 09.12.2006 o 20:38, Pakulas napisał:


Tylko jest jeden problem: niewiem ktory mod wgrac..:D Jakie polecacie mody? które są według
was są najlepsze pod wzgledem grywalnosci.. skąd sciagac te mody? o! i jak podajecie kilka
to czy są kompatybilne z pozostalymi. Najlepiej zeby byly PL byłbym bardzo wdzieczny!


proponuje Ci mod Tactics. (jest to duze utrudnienie ale jezeli duzo grales w BG to powinienes sobie poradzic) Scagnac go mozesz np. ze strony Bezpiecznej Przystani http://bg2.cdprojekt.com/default.asp?id=mody jak i wiele innych przydatnych rzeczy. poczytaj sobie co tam oferuja ^_^ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A trzeba przyznać walka z Irenicusem w piekle jest długa.

Eee, no tutaj to się nie zgodzę. Mi Irenicus padł po jakiejś minucie, podczas kiedy ja sączyłem browarka, zgodnie z zaleceniami solucji na Przystani bg2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:10, Harvenar napisał:

>> A trzeba przyznać walka z Irenicusem w piekle jest długa.

Eee, no tutaj to się nie zgodzę. Mi Irenicus padł po jakiejś minucie, podczas kiedy ja sączyłem
browarka, zgodnie z zaleceniami solucji na Przystani bg2 :P

Eee... zależy jaki to był browarek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować