Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 15:02, Mudra napisał:

Dzięki wielkie. A orientujesz się może do ilu pkt wzrasta wsp. siły po założeniu pasa ognistego
olbrzyma?


Do 22 :D (o żesz ty, to chyba mój najkrótszy post na ty forum :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje chłopaki.

-> boogie

a cóż więcej dodawać skoro zamknąłeś się w odpowiedzi zwięzłej i całkowicie na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:50, Cepol napisał:

Hmm.. pisalem to chyba kiedys.. ale napisze jeszcze raz.. gdzie znajde Edwina.. i kto bedzie
lepszym magiem?? Nalia czy Edwin?

Aby mieć Edwina nie trzeba wykonywać zadań dla Gildii Złodziei, wystarczy pójść do Renala Krwawego Skalpa w gildii złodziei i przyjąć od niego zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:50, Cepol napisał:

Hmm.. pisalem to chyba kiedys.. ale napisze jeszcze raz.. gdzie znajde Edwina.. i kto bedzie
lepszym magiem?? Nalia czy Edwin?


Edwina znajdziiesz w mieście, w dzielnicy portowej w giidi Maevara, a lepszym magiem jest na 100 procent Edwin.Osobiście też go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale można go mieć tylko w tutorialu:). " -

tzn gdzie go można mieć?Z tego co się orientuje to w dodtatku The Darkest Day jest możliwość przyłączenia Xara a nie Xana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 17:41, balduran2 napisał:

tzn gdzie go można mieć?

Teoretycznie jest on w grze (i Elminster przy nim wysiada:)), ale w praktyce dostępny jest tylko w misji treningowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 17:43, hans olo napisał:

Zawsze można odpalić tutoriala w multiplayu i wyeksportować Xana :P

Nie wydaje mi się to możliwe bo to NPC, ale jeśli znasz jakiś spsób to napisz co trzeba dokładnie zrobić. Fajnie było by mieć Xana znowu w drużynie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 18:37, Puer napisał:

> Zawsze można odpalić tutoriala w multiplayu i wyeksportować Xana :P
Nie wydaje mi się to możliwe bo to NPC, ale jeśli znasz jakiś spsób to napisz co trzeba dokładnie
zrobić. Fajnie było by mieć Xana znowu w drużynie:).


A czy nie da rady w Baldur''s Gate I wejść na karte postaci Xana i tam dać export?Potem tylko z folderu Charakters czy jakoś tak skopiować odpowiedni plik i wkleić go do takiego samego folderu ale w katalogu Baldur''s Gate II?Potem odpalić BG II,nowa gra,wielu graczy, stwórz postać i import z pliku postaci?Nie wiem czy napewno da rady tak zrobić z NPC, ale z głónymi postaciami da rady tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 17:41, balduran2 napisał:

"Ale można go mieć tylko w tutorialu:). " -

tzn gdzie go można mieć?Z tego co się orientuje to w dodtatku The Darkest Day jest możliwość
przyłączenia Xara a nie Xana.

CLUAConsole:CreateCreature("TTxan")
a jak sie pojawi to najechac kursorem na niego i ctrl+q
oczywiscie wczesniej trzeba miec wlaczone cheaty i EnableChaetKeys
nie wiem czy zadziala, ale wczesniej udalo mi sie dolaczyc do druzyny branwen.
uwaga, tak przylaczona postac moze nie miec w ogole tekstow lub miec je zupelnie bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 19:05, ninjaska napisał:

> "Ale można go mieć tylko w tutorialu:). " -
>
> tzn gdzie go można mieć?Z tego co się orientuje to w dodtatku The Darkest Day jest możliwość

> przyłączenia Xara a nie Xana.
>
CLUAConsole:CreateCreature("TTxan")
a jak sie pojawi to najechac kursorem na niego i ctrl+q
oczywiscie wczesniej trzeba miec wlaczone cheaty i EnableChaetKeys
nie wiem czy zadziala, ale wczesniej udalo mi sie dolaczyc do druzyny branwen.
uwaga, tak przylaczona postac moze nie miec w ogole tekstow lub miec je zupelnie bezsensu.


Takich "trików" to ja nie używam - mówiąc prosto to są kody, a są one "nielegalne" i nie potrzebne. Do informacji podaje że na oficjalne stronie Bezpieczna Przystań Ba;dur''s Gate II : http://bg2.cdprojekt.com/ , zawarł się pakt "
ANTYCHEAT" przeciwko cheatom w BG II i ToB. Więcej informacji pod tym adresem: http://bg2.cdprojekt.com/default.asp?id=html\antycheat\antycheat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2006 o 20:00, balduran2 napisał:

Takich "trików" to ja nie używam - mówiąc prosto to są kody, a są one "nielegalne" i nie potrzebne.

Nie przesadzaj. Może to i jest cheat, ale nikt ci nie każe go używać. Poza tym, niektórzy przeszli BGII wielokrotinie, a przyłączenie do drużyny Xana (nawiasem mówiąc mojej ulubionej postaci z BGI:)) to miła odmiana. A ten pakt przeciwko cheatowaniu, o którym wspomniałeś, zdaje się, że dotyczy trybu multiplayer (choć tu mogę się mylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2006 o 20:00, balduran2 napisał:

Takich "trików" to ja nie używam - mówiąc prosto to są kody, a są one "nielegalne" i nie potrzebne.
Do informacji podaje że na oficjalne stronie Bezpieczna Przystań Ba;dur''s Gate II : http://bg2.cdprojekt.com/
, zawarł się pakt "
ANTYCHEAT" przeciwko cheatom w BG II i ToB. Więcej informacji pod tym adresem: http://bg2.cdprojekt.com/default.asp?id=html\antycheat\antycheat



tak, tak. przepraszam, bo zdaje sie, ze pomylilem posty, to nie ty pytales jak dolaczyc xana.
z drugiej strony, czy to jest cheat? raczej ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby eksportować NPC należy przenieść save z folderu z save''ami do folderu MPsave jeśli dobrze pamiętam. Następnie uruchomić grę multiplayer wczytując tego save''a i wyeksportować postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować