Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 15:02, boogie85 napisał:

Hyh ja nie grałem jeszcze z NPC z modów, do tej pory wystarczyli mi ci z gry :D tak więc zarówno
Sola jak i Valen muszę jeszcze wypróbować :D a ze standardowych NPCów to Nalia, Valygar i "kruk"
mi się ostali :D Resztą grałem sporo.


Ja bym musiał "wróbla" dołączyć i miałbym wszystkich NPC''ów ze standardowej, ale pomyślałem, że fajniej będzie zagrać zupełnie nową drużyną. Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:16, Cahlind napisał:

Ja lubie w drużynie mieć jana + Minsca. Fajne teksty są wtedy :D


No właśnie. Jan ma swój urok. Z każdym NPC''em są fajne rozmówki. Szczególnie rozmowa z Mazzy w queście Niewidzącego Oka, o tym jak Pijany avatar Oghmy leżał pijany na ogródku wujcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:44, Icestalker napisał:

> Ja lubie w drużynie mieć jana + Minsca. Fajne teksty są wtedy :D

No właśnie. Jan ma swój urok. Z każdym NPC''em są fajne rozmówki. Szczególnie rozmowa z Mazzy
w queście Niewidzącego Oka, o tym jak Pijany avatar Oghmy leżał pijany na ogródku wujcia.

hehehe masz racje to bylo dobre:D Ale od Jana lepszy jest Minsc i Boo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

janka rzepę i Minsca Boo, traktowałbym na równi. jeden ma teksty bo to tzw. gnomi luzak i freestyler, a drugi Milutki głupek z kosmicznym chomikiem olbrzymem (jak pinky i mózg tylko że... mózg przynajmniej umiał mówić). Ciężko jest wybrać spośród tej dwójki śmieszniejszego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minsc, Boo i Jansen to najśmieszniejsze postacie w rpgach jakie widziałem(no może jeszcze Morty) Pamiętam jak śmiałem się z Minsca i jego rozmów z Boo, albo z przynudzania Jansena i jego wujku i gryfach. Ahh, CDP błagam wydajcie szybciutko Sage BG!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 12:53, Cahlind napisał:

Ja kocham grać wojowniko-mago-złodziejem:P


heh ja rowniez... najpotezniejsza postac jaka mozna stworzyc w BG II
tyle ze ja nikogo do niej nie dolaczalem.. taka postacia wg. mnie najlepiej gra sie samotnie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:23, Mistiq napisał:

heh ja rowniez... najpotezniejsza postac jaka mozna stworzyc w BG II

Tak, do momentu gdy ktoś nie zacznie bić cię z bliskiej odległości, chyba,że nosisz zbroję(tylko w takim wypadku po co ci mag?) według mnie lepszym miksem byłby dwuklasowiec, który po osiągnięci gdzieś 12-13 levelu jako kensai zmienia klasę na maga(wtedy nie musisz martwić się o starcie wręcz, a zbroi i tak nie nosisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:33, kamiln napisał:

> heh ja rowniez... najpotezniejsza postac jaka mozna stworzyc w BG II
Tak, do momentu gdy ktoś nie zacznie bić cię z bliskiej odległości, chyba,że nosisz zbroję(tylko
w takim wypadku po co ci mag?) według mnie lepszym miksem byłby dwuklasowiec, który po osiągnięci
gdzieś 12-13 levelu jako kensai zmienia klasę na maga(wtedy nie musisz martwić się o starcie
wręcz, a zbroi i tak nie nosisz)


hmmm ja tylko wlaczylem z bliskiej odleglosci.. i nie nosilem zbroi tylko szate vekny
a armor class w dalszych czesciach gry i tak mialem kolo -25
teraz obecnie moja postac (trojklasowiec) we wszystkich klasach jest na 50 lev (wymaksowana) i w zasadzie jest nietykalna)
tacticsa przechodze ta postacia na hardzie ^_^ (bez dolaczania kogokolwiek) ... pisze to abyscie wiedzieli dlaczego uwazam ta postac za najmocniejsza.. (a wyprobowalem juz kazda klase postaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:23, Mistiq napisał:

heh ja rowniez... najpotezniejsza postac jaka mozna stworzyc w BG II
tyle ze ja nikogo do niej nie dolaczalem.. taka postacia wg. mnie najlepiej gra sie samotnie
^_^


Zgadzam się, taka postać jest strasznie potężna, może tylko woj/mag mógłby jej dorównać (przy solówce). Ale ze względu na to, że gra się samotnie nie jest to postać dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:33, kamiln napisał:

> heh ja rowniez... najpotezniejsza postac jaka mozna stworzyc w BG II
Tak, do momentu gdy ktoś nie zacznie bić cię z bliskiej odległości, chyba,że nosisz zbroję(tylko
w takim wypadku po co ci mag?) według mnie lepszym miksem byłby dwuklasowiec, który po osiągnięci
gdzieś 12-13 levelu jako kensai zmienia klasę na maga(wtedy nie musisz martwić się o starcie
wręcz, a zbroi i tak nie nosisz)


Tak działa wojownik/mag, tyle że może nosić szatkę Vekny, i ma lepsze TraK0. A przy zdwuklasowaniu, trzeba mieć inną postać wspomagającą, lub nabić Exp na questach, za które można dostać doświa. wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 02:37, Icestalker napisał:

Zgadzam się, taka postać jest strasznie potężna, może tylko woj/mag mógłby jej dorównać (przy
solówce). Ale ze względu na to, że gra się samotnie nie jest to postać dla mnie.


Meeeh... Pamiętam "solówkę": 5 regularnych postaci jednoklasowych: 2 wojowników, złodziej, mag i kapłan, wszyscy najbardziej ofensywnie jak mogli się ustawić vs. jeden trójklasowiec na 50lvl, staty po 25. Naklepał nas w ciągu jakiś 2 minut tracąc ledwie 25% HP :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 02:51, Graffis napisał:

Meeeh... Pamiętam "solówkę": 5 regularnych postaci jednoklasowych: 2 wojowników, złodziej,
mag i kapłan, wszyscy najbardziej ofensywnie jak mogli się ustawić vs. jeden trójklasowiec
na 50lvl, staty po 25. Naklepał nas w ciągu jakiś 2 minut tracąc ledwie 25% HP :O:O:O


Chodziło mi raczej o walkę W/M/Z samotny, kontra W/M obaj, mając taką samą liczbę doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Czy ktoś wie może czy zostanie wznowiona sprzedaż BG 2 + TB z edycji Nowa Extra Klasyka? Bo chciałbym kupić, a nigdzie nie mogę znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 02:37, Icestalker napisał:

> heh ja rowniez... najpotezniejsza postac jaka mozna stworzyc w BG II
> tyle ze ja nikogo do niej nie dolaczalem.. taka postacia wg. mnie najlepiej gra sie samotnie

> ^_^

Zgadzam się, taka postać jest strasznie potężna, może tylko woj/mag mógłby jej dorównać (przy
solówce). Ale ze względu na to, że gra się samotnie nie jest to postać dla mnie.

Może nie tak samotnie, bo mozna ze 3 postacie jeszcze wziąść do drużyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 08:53, Tomo3 napisał:

Siema!
Czy ktoś wie może czy zostanie wznowiona sprzedaż BG 2 + TB z edycji Nowa Extra Klasyka? Bo
chciałbym kupić, a nigdzie nie mogę znaleźć:(

Zobacz w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynudzacie jak miłośnicy Diablo.
:-P :-P :-P :-P :-P
Ja przeszedłem grę samotnym czarownikiem i nie powiem, nie narzekam na jego potencjał, ale gra solo jest taka... SMUTNA, do bani. No to już jepiej wrzucić jakieś Diablo alboco jak się ma zrezygnować z towarzystwa droczących się druchów.
Co to za postać???? Trzy profesje na 50 POZ i statystyki po 25??? Nie, ja dziękuję, zero przyjemności z gry. Równie dobrze mógłbym wpaść do McDonalda na frytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 10:03, Amistan napisał:

Przynudzacie jak miłośnicy Diablo.
:-P :-P :-P :-P :-P
Ja przeszedłem grę samotnym czarownikiem i nie powiem, nie narzekam na jego potencjał, ale
gra solo jest taka... SMUTNA, do bani. No to już jepiej wrzucić jakieś Diablo alboco jak
się ma zrezygnować z towarzystwa droczących się druchów.
Co to za postać???? Trzy profesje na 50 POZ i statystyki po 25??? Nie, ja dziękuję, zero
przyjemności z gry. Równie dobrze mógłbym wpaść do McDonalda na frytki...

Jak mogłeś grać solo? Przecież ta gra polega równiez na qestach pobocznych związanych z innymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować