Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: BioShock Infinite - już graliśmy!

17 postów w tym temacie

Czyli szykuje się naprawdę świetna gra, choć w sumie... to było wiadome od początku i niczego nowego nie odkryłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile jedynka była genialna to do ukończenia dwójki musiałem już się zmuszać. Zabrakło tego efektu "wow" jaki towarzyszył nam przy pierwszym poznawaniu Rapture, dlatego cieszę się, że twórcy zdecydowali się przenieść grę do innego środowiska. Zapowiada się świetna produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czego się chwalicie!? ;)

Tak poważnie to nie czytam, akurat w jakość tego produktu jestem gotowy uwierzyć bez uprzedniego studiowania stosu materiałów - zainteresuje się pewnie tym mini opowiadaniem w świecie gry, ciekawe czy rodzimy dystrybutor pokusi się o tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah źli ludzie i tak już nie mogę się doczekać tego tytułu, a po przeczytaniu tego artykułu to już bym chciał ją odpalić i samemu poznać Columbie. I hate you :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW po wystukaniu melodii dzwonkami poczułem się jak w bliskim spotkaniu 3-go stopnia, bardzo fajnie to zrobili...czekam na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem głupi, ale na kolejnego Bioshocka na pewno pójdzie pre-order :D Pierwsze trailery wyglądały naprawdę świetnie, klimat też jest wręcz namacalny, więc jestem przekonany, że nie będę zawiedziony :)
Trochę podobne stylistycznie Dishonored nie zmniejszyło mojego głodu na Bioshocka :)

Ken Levine jest mistrzem kreowania niesamowitej scenerii - najpierw podwodne miasto, a teraz latające. Cieszy mnie też, że rozmach się zwiększył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem pewien na 100%, że to będzie mega hit, więc nawet nie czytam żadnych zapowiedzi
> itp

oby tylko nie taki jak Aliens: Colonial Marines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutny must have. Tak się podjarałem tym tekstem, że złożę zaraz pre-ordera. Bardzo jestem ciekawy czy twórcy położyli jakiś nacisk na więź pomiędzy bohaterami (my sami i ta dziewczyna). Wiecie. Taki, który wywołuje emocje. Bardzo podoba mi się też wizja tego latającego miasta. Wolę to niż podwodny horror. Cieszy też fakt, że będzie można się skradać i likwidować cichaczem. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy za sobą dwa niewypały (DS 3 i A: CM) oraz dwie mocne marki przed nami - BioShock Infinite i Crysis 3. W odwodzie jeszcze polski Sniper 2, jest więc nadzieja, że te tytuły nie zawiodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie równał Dead Space 3 z Aliens: Colonial Marines... ;P Ale jeszcze jest Tomb Rider, na którego czekam niecierpliwie. Czyli znowu marzec/kwiecień to będą naprawdę ciepłe miesiące dla graczy jak w zeszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyna gra którą można łyknąć w ciemno i się nie przejechać.Żaden BioShock do tej pory nie zawiódł i myśle ze tym razem nie będzie inaczej.Kolejny wspaniały świat który mnie wchłonie bez reszty i grywalnoscia mam nadzieje dorówna poprzedniczkom.Początek wiosny w tym roku zapowiada się iście fenomenalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 20:03, mati285 napisał:

O ile jedynka była genialna to do ukończenia dwójki musiałem już się zmuszać. Zabrakło
tego efektu "wow" jaki towarzyszył nam przy pierwszym poznawaniu Rapture, dlatego cieszę
się, że twórcy zdecydowali się przenieść grę do innego środowiska. Zapowiada się świetna
produkcja.


Mam tak samo, choć ja dwójkę ledwo co zacząłem (bo okazała się takim zwyczajnym shooterem). Mam nadzieję, że Infinite będzie godnym następncą jedynki.

Tak swoją drogą: to czy nasza Elizabeth nie zmieniła wdzianka? Poprzedni model miał zdecydowanie ładniejsze kształty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować